• -25%
Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro
Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro
Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro

Wybierz kolor

Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro

Juniorskie Gogle ARCTICA G-1004B lustro
188,00 zł
141,00 zł - 25%
Brutto
Złóż zamówienie w ciągu 01h 00m 15s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Ilość

  • Koszty wysyłki
  • Dostępność Produkt dostępny
  • Czas wysyłki Wysyłka w 24h
  • Zwroty

GOGLE JUNIORSKIE ARCTICA G-1004B

GOGLE BEZRAMKOWE Z PODWÓJNYMI SZKŁAMI

TRÓJWARSTWOWA GĄBKA

KOMPATYBILNE Z KASKIEM

 

arcticaTPU.jpgTPU (TERMOPLASTYCZNY POLIURETAN)- Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

arcticaOCTAN.jpgOCTAN CELULOZY- Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych oraz gogli. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk. Technika produkcji oprawek z płyty octanowej polegająca na jej wyginaniu w wysokiej temperaturze daje możliwość osiągnięcia oryginalnych kompozycji kolorystycznych.

arcticaPOLIW.jpgSOCZEWKI POLIWĘGLANOWE (POLICARBONOWE)- Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.

arcticaFOG.jpgPOWŁOKA ANTI-FOG- Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką antifog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.

arcticaUV.jpgSOCZEWKI Z FILTREM UV 400- Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

arcticapodw.jpgSYSTEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ- Podwójne szkła oraz odpowiednia wentylacja to dwie podstawowe cechy zapobiegające parowaniu szkieł w goglach. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z twardego poliwęglanu lub szyby polaryzacyjnej, a wewnętrzna z octanu celulozy pokrytego warstwą anti-fog. Warstwa powietrza znajdująca się pomiędzy szybami tworzy termiczną barierę i eliminuje parowanie.

arcticaREVO.jpgPOWŁOKA REVO- Powłoka składająca się z 12-15 warstw ochronnych odbijająca szkodliwe promienie słoneczne, chroniąca wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Rozwiązanie stosowane w okularach sportowych.

arctica3war.jpgGOGLE Z TRÓJWARSTWOWĄ GĄBKĄ- Dwie warstwy pianki poliuretanowej o wysokiej i średniej gęstości pokryte są miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece.

         

 

Wysokość ramki - 8cm

Szerokość ramki - 16cm

 

 

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:

kat.3 - intensywne światło słoneczne - 8%-18%

 

 

 

Dodatkowo otrzymujesz zupełnie za darmo 3 gratisy!!!

1. markowe oryginalne pudełko 

2. woreczek na gogle

3. ściereczka na gogle

 

Arkusz danych

Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
TAK
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
NIE
Fotochrom
NIE

Aktualnie brak pytań dla tego produktu.