Wczytuję dane...
Nakładki na okulary

Nakładki na okulary

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Korekcyjne nakładki na okulary

  W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i w szerokiej gamie kształtów. W asortymencie posiadamy zarówno damskie, jak i męskie okulary, wyposażone w specjalne oprawki korekcyjne. Zostały one wyprodukowane głównie na bazie metalu oraz tworzyw sztucznych, gwarantując trwałość, wytrzymałość oraz wysoki komfort użytkowania. Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne doskonale sprawdzą się do codziennego, jak i wakacyjnego noszenia. Jesteśmy w stanie dopasować wysokiej jakości szkła z zabarwieniem praktycznie do każdej pary okularów korekcyjnych. Miłośnicy najnowszych trendów mogą wybrać stylowe lustrzane powłoki, dostępne również w metalicznych odcieniach. Kobietom i mężczyznom, którzy wolą tradycyjne rozwiązania, możemy zaproponować okulary z oprawkami korekcyjnymi w kształcie klasycznym, kwadratowym lub okrągłym.

  Nakładki na okulary

  Nakładki na okulary to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych, a w razie potrzeby chciałyby mieć dodatkowe filtry. Dotychczas najlepszą opcją było wyposażenie swoich codziennych okularów w odpowiednie powłoki oraz zakup przeciwsłonecznych okularów korekcyjnych, jednak coraz większą popularnością cieszą się nakładki, zakładane na okulary korekcyjne.

  Jaką nakładkę wybrać?

  Wybór nakładki zależy od tego, co konkretnie chcemy uzyskać za jej pomocą. Jeśli zależy nam na ochronie przed słońcem, to idealnie sprawdzi się nakładka przeciwsłoneczna z polaryzacją. Zawarty w nich filtr UV 400 skutecznie blokuje szkodliwe promieniowanie UVA, UVB i UVC. Polaryzacja niweluje refleksy świetlne, powstające na skutek odbijania się światła od powierzchni płaskich. Taka nakładka poprawia również jakość i ostrość widzenia, przez co obraz staje się bardziej wyraźny i barwny. Inną nakładką, niezwykle cenioną przez kierowców, jest nakładka rozjaśniająca. Ma ona na celu poprawę widzenia w czasie nocy albo podczas szczególnie trudnych warunków na drodze, takich jak intensywny deszcz czy mgła. Filtr ten sprawia, że obraz jest znacznie jaśniejszy, dlatego zapewnia większe bezpieczeństwo. Co ważne, nakładki niwelują również zmęczenie oczu i inne dolegliwości, takie jak pieczenie, zaczerwienienie czy łzawienie. Nakładki na okulary dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje niezwykłą trwałość i odporność na uszkodzenia, a także niezwykły komfort użytkowania. Nakładka to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne, a także ekonomiczne, ponieważ nie trzeba kupować i nosić przy sobie kilku par okularów. Pasują one na niemal wszystkie modele okularów korekcyjnych, gdyż rozstaw widełek jest regulowany. Wystarczy odgiąć widełki tak, aby dostosować je do swoich okularów optycznych. W ofercie naszego sklepu można znaleźć zarówno pojedyncze nakładki, jak i całe zestawy. Modele są zróżnicowane pod względem kształtu i koloru oprawki oraz szkła, dlatego na pewno każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.