Wczytuję dane...
- okulary damskie przeciwsłoneczne

- okulary damskie przeciwsłoneczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Damskie okulary przeciwsłoneczne

    Damskie okulary przeciwsłoneczne stanowią dodatek, który jest w stanie dodać szyku oraz elegancji praktycznie każdej kobiecej stylizacji. W tej kategorii proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych dla kobiet w różnym wieku, które dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów, zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym dla wzroku promieniowaniem typu UVA, UVB oraz UVC. Doskonale pasują do każdego typu urody oraz kształtu twarzy. Prezentowane produkty cechuje atrakcyjny design oraz wysoka estetyka, co w połączeniu z trwałymi, wytrzymałymi materiałami gwarantuje niepowtarzalny efekt. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym okulary przeciwsłoneczne damskie zostały wyprodukowane zgodnie z normą PR-EN-1836+A1:2009, która odpowiada Dyrektywie Europejskiej 89/686/EEC.

    Okulary przeciwsłoneczne to nieodłączny element kobiecej stylizacji, szczególnie w słoneczne dni. Wyrobienie w sobie nawyku noszenia okularów z odpowiednim filtrem może przyczynić się do optymalnego bezpieczeństwa dla oczu. Właściwa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC jest niezwykle ważna, gdyż zapobiega dolegliwościom bólowym, takim jak ból głowy, zaczerwienie oczu czy nudności. W ofercie naszego sklepu internetowego Stylion.pl, znajduje się wiele różnorodnych modeli, dlatego każda z Pań na pewno wybierze coś dla siebie.

    Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

    Przy wyborze okularów przeciwsłonecznych należy kierować się nie tylko aspektami wizualnymi, ale także właściwą kategorią ochrony, w zależności od tego, w jakich warunkach okulary będą użytkowane. W naszym sklepie można znaleźć większość okularów o kategorii 3, co oznacza, że ochrona przed promieniowaniem jest bardzo wysoka. Co ważne, okulary sprzedawane w supermarketach czy drogeriach zazwyczaj oferują najniższą, czyli pierwszą kategorię ochrony albo nie chronią przed słońcem wcale. Okulary pozbawione filtra UV sprawiają, że źrenice oka znacznie się rozszerzają, przez co więcej słońca wpada do oka, powodując szkody. Z tego właśnie powodu, najlepiej zaopatrzyć się w okulary dobrej jakości, albo nie nosić ich wcale. Okulary stały się nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także stylowym gadżetem, który może urozmaicić każdą stylizację. W zależności od wybranego modelu, dobrze dobranymi okularami można optycznie zmienić rysy twarzy. Osoby, które mają twarz okrągłą, powinny zrezygnować z okrągłych oprawek, do twarzy kwadratowej doskonale sprawdzą się tzw. „kocie oczy” albo lenonki, należy jednak unikać małych i wąskich modeli. Okazałe nerdy czy aviatory będą dobrze współgrały z prostokątnym kształtem. Posiadaczki owalnej twarzy mogą wybrać dowolny model, wystrzegając się jedynie zbyt masywnych oprawek. Na naszej stronie można znaleźć szeroką ofertę okularów dopasowanych do osobistych upodobań, zarówno pod względem kształtu, jak i koloru szkieł. Dostępne produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia, połączoną z atrakcyjnym designem. Każdy model został wyprodukowany zgodnie z normą PR-EN-1836+A1:2009, która odpowiada Dyrektywie Europejskiej 89/686/EEC.