Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ARCTICA

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia oczom 100% ochronę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

GRILAMID TR 90 i METAL - wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporna na rozciąganie i wyginanie. Materiał wytrzymały na uderzenia, elastyczny, przyjemny w dotyku, o właściwościach antyalergicznych. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

SOCZEWKI FOTOCHROMOWE - ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego.
Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania, jak i niedostatecznego oświetlenia.
Dodatkową zaletą wszystkich soczewek fotochromowych jest ich zdolność do filtrowania całego zakresu promieniowania UV.

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:
Kat.2 - średnio intensywne światło słoneczne – 18%-43%
Kat.3 - intensywne światło słoneczne: 8%-18%


W zestawie:
- etui
- ściereczka

Szukasz wysokiej jakości okularów, dzięki którym Twoje oczy będą prawidłowo zabezpieczone przed różnymi szkodliwymi czynnikami? Liczy się przy tym dla Ciebie modny design i nowoczesny charakter akcesoriów, które wybierasz? Postaw na rewelacyjne okulary Arctica S-208F z poliwęglanem i fotochromem, spełniające wysokie standardy jakościowe.

Dlatego też możesz je nosić bez obaw, w trosce o swój komfort oraz bezpieczeństwo w rozmaitych warunkach. Posiadają one specjalne atesty, dlatego masz pewność, że wybierasz produkt godny zaufania. Te okulary męskie wykonano ze specjalnie wybranych materiałów. Mają soczewki polaryzacyjne, dzięki czemu eliminują z Twojego pola widzenia denerwujące i niebezpieczne odbłyski, utrudniające np. prowadzenie samochodu czy jazdę na rowerze.

Specjalny flirt zabezpiecza oczy przed szkodliwym, promieniowaniem, zarówno UVA, jak i UVB oraz UVC. Materiały, z których wykonano okulary, są wytrzymałe na uszkodzenia i na rozciąganie. Ponadto mają właściwości antyalergiczne, dla jeszcze większej poprawy Twojego komfortu.


SZCZEGÓŁY:
Producent ARCTICA
Rodzaj: damskie, męskie
Kształt: prostokątne
Właściwości soczewek: poliwęglanowe, fotochromowe
Filtr UV: UV 400
Kategoria filtra: kat. 3
Kolor oprawki: czarny
Kolor soczewki: czarny
Dostępność: w magazynie
Czas realizacji:

1-2 dni

WYMIARY:

szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 13.8

max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 4.5