5 dodatków niezbędnych na lato

Lato, lato wszędzie! Już niebawem ulubiona pora roku większości Polaków, a wraz z nią lekkie stylizacje, przy których nie może zabraknąć wakacyjnych akcesoriów. Jakich? Oto 5 dodatków niezbędnych na lato.

1. Okulary przeciwsłoneczne na lato

Okulary przeciwsłoneczne to absolutny must have na lato! Nie tylko podczas wyjazdu na wakacje, ale również do codziennego użytkowania – powrotów z pracy, do kierowania autem, na spacery, na rower. Okulary nerdy, kocie oczy, lenonki, a może pilotki? Wybierz model okularów, który nie tylko Ci się podoba, ale także świetnie dopasuje się do Twojego kształtu twarzy. Przed zakupem sprawdź jednak czy wybrany model faktycznie zawiera filtr UV, zmniejszający ryzyko przeniknięcia szkodliwego promieniowania słonecznego do oczu.

2. Okulary do pływania korekcyjne – nie tylko na wakacje

Do walizki na wymarzony urlop zabierz nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale także okulary pływackie. I to bez względu na to, dokąd wybierasz się w podróż. Kto wie gdzie poniosą Cię nogi – być może po drodze odnajdziesz coś ciekawego i zboczysz z trasy, by schłodzić się w okolicznym jeziorze lub aquaparku. Z kolei na zagraniczną podróż nad wodę okulary pływackie są wręcz niezbędne! Dzięki nim wyraźniej zobaczysz podwodny świat. Pamiętaj jednak, by i te miały w sobie filtr UV, który zwiększy ochronę oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Jeśli zmagasz się z wadą wzroku, sięgnij po okulary do pływania korekcyjne, które ułatwią Ci poruszanie się pod taflą wody.

3. Okulary dla kierowców na wakacyjny wyjazd

Wiele osób, by dotrzeć do miejsca wymarzonego urlopu, wyruszy w długą drogę samochodem. By jazda upłynęła bez przeszkód i w pełni komfortowo, przydadzą się okulary dla kierowców. Okulary z polaryzacją ograniczają dokuczliwe błyski czy refleksy, które spotyka się na drodze. Poza tym, zwiększają jakość i kontrast widzenia oraz wzmacniają ochronę przez niekorzystnym działaniem promieniowania UV. Niezbędne są osobom szczególnie narażonym na ich niekorzystne działanie (np. nadwrażliwym na słońce).

4. Szczęśliwi czasu nie liczą? Jaki zegarek na wakacje wybrać?

Mówi się, że szczęśliwi czasu na liczą, zwłaszcza na wakacjach. Jednak nawet na urlopie warto zachować nutkę kontroli (mimo wszystko dobrze byłoby zdążyć na samolot czy prom wycieczkowy). Sięgnij więc po zegarek, który nie tylko zmotywuje Cię do dotarcia do celu, ale także będzie ozdobnym uzupełnieniem wakacyjnych stylizacji. Proponujemy model w jasnym kolorze, który znakomicie podkreśli letnią opaleniznę. Poza tym, dopasuje się zarówno do eleganckich, jak i sportowych zestawień.

5. Skórzany pasek jako dodatek niezbędny na lato

Udało Ci się zgubić po zimie kilka nadmiarowych kilogramów? Z pewnością przyda Ci się pasek do spodni. Nie tylko będzie świetnym dopełnieniem stylizacji, ale także funkcjonalnym dodatkiem. Dzięki niemu podkreślisz również wcięcie w talii, zakładając pasek z oversizowymi sukienkami.

Jakie dodatki są niezbędne na lato? Oprócz wyżej wspomnianych, z pewnością przydadzą się także dobry humor i długi urlop, który pomoże w pełni zrelaksować się i oderwać od codziennych obowiązków.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.