Co powinieneś zabrać nad wodę?

Lato i wakacje to czas, który chętnie spędzamy nad wodą. Ciepłe dni i gorące słońce zachęcają do korzystania z orzeźwiającej kąpieli w jeziorze lub morzu. Zabierając ze sobą kilka gadżetów, zapewnisz sobie i towarzyszącym Ci osobom dobrą zabawę i atrakcyjnie spędzony czas. Co powinieneś zabrać nad wodę, by wrócić do domu naładowanym dobrą energią?

Przede wszystkim dobry nastrój

Dobry nastrój, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i chęć wzięcia udziału w dobrej zabawie to mast have, o którym nie możesz zapomnieć wybierając się nad wodę. Troski dnia codziennego, obowiązki zawodowe i stres towarzyszący ich wypełnianiu bezwzględnie zostaw w domu. Do torby plażowej zapakuj natomiast kilka akcesoriów, które pomogą Ci się zrelaksować.
Najłatwiejsze zadanie mają miłośnicy krzyżówek i książek. Zajmują one niewiele miejsca, a potrafią dostarczyć rozrywki na długi czas. Krzyżówką, o ile masz wystarczający zapas piór, ołówków lub długopisów, możesz podzielić się z towarzyszami wyprawy nad wodę. Pomyśl też o zabraniu piłki, by rozruszać mięśnie lub np. zestaw do badmintona, by poczuć ducha rywalizacji. Dla tych, którzy czas spędzany na plaży chcą maksymalnie wykorzystać do zabawy w wodzie, przydadzą się okulary do pływania.

Okulary do pływania – Po co?

Wbrew pozorom okulary do pływania nie są zbędnym gadżetem, na który trzeba wydać pieniądze, żeby dobrze bawić się nad wodą. Oczy są bardzo wrażliwe na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Zdarza się, że w trudnych warunkach ich naturalna bariera ochronna zawodzi. Wówczas może dojść do stanów zapalnych, problemów ze wzrokiem, a nawet jego utraty. Sama infekcja może być bardzo bolesna, a jej leczenie czasochłonne.
Woda to idealne środowisko do życia dla różnego rodzaju patogenów. Podczas beztroskiej zabawy można wprowadzić do oka niebezpieczne dla zdrowia grzyby lub bakterie. Szczególnie narażeni na to są najmłodsi plażowicze. Z myślą o nich wrzuć do torby plażowej okulary pływackie dla dzieci. Nawet, jeśli maluchy jeszcze nie potrafią pływać, to chętnie podejmują pierwsze próby, a to zazwyczaj kończy się zanurzeniem twarzy w wodzie. Zwłaszcza, gdy dziecko wrzuca do plażowej torby akcesoria do zabawy w jeziorze lub morzu: dmuchanego jednorożca, pompowane koło, materac lub deskę do pływania.

Kobiecy styl w plażowym wydaniu

Plaża to miejsce, w którym nie trzeba rezygnować z estetycznego wyglądu. Przekonują o tym nie tylko projektanci kostiumów kąpielowych, ale również producenci gadżetów, które podnoszą atrakcyjność plażowania nad wodą. Damskie okulary pływackie w różowym kolorze przypadną do gustu miłośniczkom aktywnych form zabawy w jeziorze lub morzu. Latem kobietom bardzo często towarzyszą delikatne, pastelowe odcienie. Utrzymane w tej tonacji okulary do pływania stworzą więc harmonijny zestaw z pozostałym wyposażeniem plażowiczki: butelką na wodę, ręcznikiem, klapkami, czapką z daszkiem lub kapeluszem, a nawet okularami z filtrem UV, które ochronią oczy podczas zażywania kąpieli słonecznej.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Kategoria: Blog