Jakie okulary noszą gwiazdy?

Okulary nierzadko stanowią jeden z kluczowych elementów kreacji. Wiedzą o tym przede wszystkim styliści, dlatego podczas doboru odpowiedniej odzieży na sesje zdjęciowe lub wszelkiego rodzaju pokazy nie zapominają również o modnych i oryginalnych dodatkach – w tym także oprawek. Jakie rodzaje okularów są najbardziej trendy wśród gwiazd w tym sezonie?

Okulary przeciwsłoneczne – najmodniejszy dodatek wśród gwiazd

Na stylistach osób, które nierzadko widujemy na pierwszych stronach gazet, ciąży ogromna odpowiedzialność. Każda z kreacji celebrytów jest przecież bardzo uważnie recenzowana przez fanów, a nierzadko najpopularniejsze magazyny modowe nie pozostawiają suchej nitki na źle dobranych kostiumach gwiazd filmowych oraz branży muzycznej. Oczywiście w branży modowej liczy się również to, czy dana kreacja jest oryginalna. I to właśnie ten niepowtarzalny i oryginalny styl uzyskać można dzięki dobraniu odpowiednich okularów. Obecnie największą popularnością wśród gwiazd cieszą się okulary przeciwsłoneczne (kiedyś była moda na noszenie „zerówek”). Dobrym przykładem niech będzie w tym miejscu jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów – Johny Depp. Jego unikatowy i niepowtarzalny styl wynika przede wszystkim ze świetnie zaprojektowanych kreacji, których uzupełnieniem są zawsze okrągłe okulary przeciwsłoneczne w bardziej stonowanych barwach. Aktor w ten sposób zachowuje elegancję i szyk – a jednocześnie unika unifikacji, która często towarzyszy mężczyznom w sytuacjach formalnych.

Okulary przeciwsłoneczne pilotki – czy nadal są w modzie?

Oczywiście tradycyjne okulary przeciwsłoneczne nie są jedynymi, które zdobią kreacje znanych osób z całego świata. W tym sezonie do mody wracają również okulary przeciwsłoneczne pilotki. Takie okulary kojarzone są przede wszystkim z amerykańskim kinem, w którym stanowiły one nierzadko symbol męskości oraz nieokiełznanego charakteru. Bardzo chętnie w swoich kreacjach sięga po nie Tom Cruise. Tego rodzaju oprawki znakomicie komponują się z ubiorem, w którym dominuje jeans. Znakomitym pomysłem będzie więc kreacja stworzona ze znoszonych jeansów, białego T-shirta oraz kamizelki wykonanej z jeansu – propozycja ta powinna szczególnie zainteresować panów. Warto również docenić bardziej praktyczny aspekt pilotek – metalowa oprawka charakteryzuje się większą wytrzymałością, co jest szczególnie ważne dla wszystkich aktywnych mężczyzn.

Okrągłe oprawki w stylu Nerdy – hit wśród gwiazd i nie tylko!

W tym sezonie okrągłe oprawki zdobią kreacje wielu osobistości ze świata kina oraz muzyki. Fantastycznym przykładem takie osoby, która nie pokazuje się publicznie bez swoich charakterystycznych okrągłych oprawek jest znany reżyser filmowy – Woody Allen. Dzięki połączeniu plastikowych oprawek w ciemnych barwach oraz eleganckiej o bardzo formalnej kreacji – Woody Alen kreuje swój niepowtarzalny styl. Nic dziwnego, oprawki o takiej charakterystyce dodają ich użytkownikowi bardzo oczytanego wyglądu, a dodatkowo są bardzo praktyczne i funkcjonalne jeśli chodzi i codzienne użytkowanie. Fani twórczości tego reżysera nie powinni więc czekać ani chwili dłużej – oprawki w stylu Nerdy pozwolą poczuć się jak światowej sławy reżyser kina!

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.