Męski zegarek na bransolecie – trzy modele

Męski zegarek na bransolecie – trzy modele

- Kategorie: Default

Zegarki to nie tylko niezwykle praktyczny i potrzebny każdego dnia gadżet, ale i świetny dodatek do naszego stroju. Wydaje się, że nieco częściej to mężczyźni noszą zegarki. Współczesne modele znacznie odbiegają od tych, którymi szczycili się nasi dziadkowie. Obecnie można wybrać zarówno praktycznie każdy kolor tarczy, jak i rodzaj oraz barwę paska, wersję mechaniczną lub elektroniczną, zegarek wielofunkcyjny itd. Już od jakiegoś czasu prym wiodą męskie zegarki na bransolecie. Na które modele zegarków szczególnie warto zwrócić uwagę i dlaczego?

1. Zegarek GINO ROSSI - E11502B - EXCLUSIVE

Osoby, które cenią sobie połączenie elegancji i nowoczesności, z pewnością chętnie sięgną po zegarek z serii Exclusive uznanej marki GINO ROSSI. Posiada on czarną bransoletę oraz elegancką okrągłą tarczę w tym samym kolorze, na której umieszczone zostały srebrne wskazówki. Zawiera on aż cztery niezależne od siebie mechanizmy. Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim powłoka antyalergiczna IPS, która posiada zwiększoną trwałość. Warto także zwrócić uwagę na niezwykle wytrzymałe mineralne szkło. Tarcza ma średnicę 47 mm, co wydaje się być najbardziej uniwersalnym rozmiarem, zapewniającym komfort użytkowania. Do zegarka dołączone jest wytworne pudełeczko.

2. Męski zegarek PERFECT BLACK - LED

Dla panów, którzy chcieliby odejść nieco od klasyki i postawić na odważne rozwiązania, świetnym wyborem będzie zegarek PERFECT BLACK-LED. W modelu tym postawiono na połączenie czerni i czerwieni, co prezentuje się zarazem elegancko, jak i nowocześnie, oryginalnie. Istotne jest również to, że opiera się on zarówno na tradycyjnych wskazówkach, jak i elektronice. Tarcza, koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały w czarnym kolorze, natomiast wskazówki, wyświetlane cyfry oraz inne elementy utrzymane są w tonach czerwonych. Zegarek posiada również funkcję budzika, podświetlenia i datownika. Jeśli kolorystyka zegarka niekoniecznie komuś odpowiada, istnieje możliwość sprowadzenia modelu z innymi barwami.

3. Męski zegarek PACIFIC A030T - DATA

Jeżeli ktoś ceni sobie styl retro, koniecznie powinien rozważyć zakup wskazówkowego zegarka PACIFIC A030T – DATA. Jest on połączeniem koloru srebrnego i złotego, co wygląda niezwykle gustownie. Godziny zostały przedstawione zarówno za pomocą cyfr arabskich, jak i rzymskich. Okrągła tarcza, koperta oraz bransoleta są srebrne, zaś ring jest w modnym kolorze różowego złota. Powyższy zegarek cechuje duża wytrzymałość oraz bardzo elegancka prezencja. Warto także wiedzieć, że jest on wodoszczelny, a ponadto posiada antyalergiczną powłokę IPS. Zegarek PACIFIC zyskuje popularność również dzięki dużej uniwersalności. Spodoba się zarówno młodym mężczyznom, jak i panom w średnim wieku lub jeszcze starszym. Doskonale nadaje się także na prezent, np. na rocznicę ślubu, okrągłe urodziny itp. Istnieje również możliwość zamówienia innych wariantów kolorystycznych.

Udostępnij artykuł

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com