Nowe oprawki na dzień chłopaka

Dokładnie ostatniego dnia września – w Polsce – jest obchodzony Dzień Chłopaka. Zastanawiasz się, co dać w prezencie swojemu facetowi? Dzisiejszym wpisem będziemy chcieli Cię przekonać, że dobrym pomysłem na podarek są oprawki. Dlaczego? Jakie modele wybrać?

Dzień Chłopaka – dlaczego warto podarować oprawki?

Obecnie produkowane oprawki nie tylko wywiązują się ze swojego podstawowego zadania, czyli pomagają zadbać o odpowiednią jakość widzenia (oczywiście wraz z dokładnie dobranymi przez okulistę albo optometrystę szkłami). Poza tym, mogą stanowić dodatek do wielu wyjściowych stylizacji, które będą bardziej eleganckie oraz modniejsze. To jednak nie wszystko. Właściwie dobrane oprawki pozwalają zamaskować pewne niedoskonałości urody oraz uwypuklić nasze atuty (na przykład podkreślić kolor oczu itp.). Jeśli zatem nie masz dobrego pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka, który zbliża się wielkimi krokami, to może warto pomyśleć o oprawkach? To rodzaj prezentu, który jest jednocześnie gustowny oraz użyteczny i powinien spodobać się wybrankowi Twojego serca.

Na jakie oprawki zdecydować się?

Oferta jest bardzo urozmaicona, dlatego na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu chłopakowi. Naszą pierwszą propozycją są popularne Lenonki. Takie oprawki mają w naszym kraju wielu fanów. Wszystko dlatego, że charakteryzują się unikatowym projektem, który pozwala szybko i pozytywnie wyróżnić się z tłumu. Oprawki posiadają filtr UV 400, który chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania. Poza tym, mają powłokę antyrefleksyjną, która eliminuje uciążliwe dla oczu refleksy – powstające na gładkich oraz wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej.

Dobrym wyborem będą także oprawki okularowe antyrefleksyjne do komputera 621-4f. Jak wiadomo, obecnie bardzo dużo osób spędza przed ekranami pecetów czy laptopów wiele godzin każdego dnia – ze względów zawodowych lub po prostu w wolnym czasie. Jeśli Twój chłopak zalicza się do którejś z tych grup, to warto kupić mu takie oprawki. Ciekawostką jest fakt, że w trakcie przeglądania stron internetowych (czy oglądania filmów itp.) mrugamy nawet 5 razy rzadziej, niż zazwyczaj. Prowadzi to do zespołu suchego oka. Narząd wzroku jest w coraz gorszej kondycji, co przekłada się na samopoczucie. Odpowiednie okulary antyrefleksyjne eliminują też – jak sama nazwa wskazuje – uciążliwe refleksy, które często pojawiają się na gładkich oraz wypolerowanych powierzchniach urządzeń elektronicznych. Poza tym, zmniejszają przyciąganie kurzu oraz chronią przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Ciekawym rozwiązaniem są również duże, złote pilotki. Jeśli Twój chłopak lubi nowoczesny styl, to ten podarek na pewno przypadnie mu do gustu. Oprawki są bardzo ciekawie zaprojektowane i idealnie wpisują się w obecne trendy. Poza tym, posiadają filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Nie zabrakło tutaj powłoki antyrefleksyjnej, która eliminuje uciążliwe dla narządu wzroku refleksy. W związku z tym, takie oprawki mogą na przykład stosować kierowcy, którzy dużo czasu spędzają za kółkiem.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.