Okulary police – skąd trend i komu pasują?

W ostatnich latach zauważyć można bardzo ciekawy trend. Mianowicie coraz częściej do mody wracają modele okularów, które niegdyś cieszyły się niemałą popularnością. Jednym z takich modeli są okulary w stylu police. Dlaczego akurat ten typ okularów tak bardzo zyskał na popularności w ostatnim czasie? Co przemawia za zakupem właśnie tych okularów?

Okulary w stylu police – buntownicza dusza

Użytkowników okularów w stylu police można podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich zostanie przedstawiona w tym akapicie. Takie osoby uważają, że noszenie okularów w tym stylu to sposób na wyrażenie siebie oraz swojej buntowniczej duszy. Czy takie poglądy są uzasadnione? Decyzja należy do każdego potencjalnego kupującego. Nie sposób jednak nie zauważyć, że osoby, które n a co dzień noszą właśnie okulary w stylu police, posiadają zazwyczaj nieposkromiony i buntowniczy charakter. Można wiec stwierdzić, że noszenie okularów w stylu police to rzeczywiście sposób na wyrażenie siebie.

Czy okulary w stylu police to elegancki dodatek?

Kolejną grupą osób, którzy na co dzień nie rozstają się z tym typem okularów ludzie, którzy uważają za niezwykle modny dodatek. Czy mają rację? Jak wskazują styliści, ten model okularów rzeczywiście można uznać za bardzo gustowny i elegancki dodatek. Trzeba jednak pamiętać przy tym o kilku zasadach. Przede wszystkim okulary w tym stylu będą doskonale komponować się z koszulami w białym kolorze. Kolorowe koszule będą bardzo gryzły się z tymi okularami. Doskonałym połączeniem będą również te właśnie okulary oraz jasne jeansy. Ubrane w ten sposób są nierzadko gwiazdy, które ujrzeć można na dużym ekranie, ale również celebry ci czy ludzie biznesu. Okulary w tym stylu mogą z powodzeniem stanowić więc elegancki i bardzo gustowny dodatek do stroju formalnego oraz wieczorowego.

Okulary police a kształty twarzy – o czym należy pamiętać?

Okulary utrzymane w tym stylu nie będą niestety komponować się z każdym kształtem twarzy. Zatem jakie rysy twarzy dyskwalifikują daną osobę do noszenia takich oprawek? Przede wszystkim są to ludzie, których natura obdarzyła bardziej owalnymi rysami twarzy. Okrągłe oprawki w stylu police będą bardzo zaburzać kształt owalnej twarzy, a niektóre osoby takie okulary mogą wręcz pogrubiać. Zatem kto będzie wyglądał najlepiej w takich okularach? Osoby o podłużnym kształcie twarzy. Twarz tego rodzaju znakomicie komponuje się z okularami o takim kształcie.

Okulary police – plastikowe czy metalowe?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli okularów, jednak zazwyczaj bardzo ważny jest materiał, z którego dany model został wykonany. Wpływa on nie tylko na ogólny wygląd danego modelu, ale również komfort noszenia danej pary okularów oraz wytrzymałość podczas upadku. Metalowe okulary w takim stylu na pewno dużo bardziej nawiązują do okresu, kiedy ten model okularów osiągał szczyty swojej popularności. Podczas upadku również dużo lepiej sprawdzi się metal. Plastik jest jednak nieco lżejszy, dzięki czemu użytkownik zyska większy komfort użytkowania.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Kategoria: Oprawki