Okulary sportowe UVEX – niemiecka jakość

Okulary sportowe UVEX są w naszym kraju coraz popularniejsze. Dlaczego tak się dzieje? Kto najczęściej wybiera produkty tej niemieckiej marki? Na jakie modele zdecydować się? O tym wszystkim przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

Okulary sportowe UVEX – dla kogo?

Okulary sportowe UVEX charakteryzują się eleganckim designem i bardzo dużą jakością. Ich produkcja odbywa się w Lederdorn i Obernzell. Na rynek trafiają wyłącznie modele, które przeszły szereg rygorystycznych testów. Nazwa tej niemieckiej firmy pochodzi zaś od Ultra Violet Eccluded (skrót oznacza „wykluczenie ultrafioletu”). Okulary sportowe tego niemieckiego przedsiębiorstwa są przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Staranne wykonanie, użycie wysokiej klasy materiałów i dbałość o szczegóły – to sprawia, że produkty UVEX mogą być stosowane przez cały rok kalendarzowy do rozmaitych dyscyplin (uprawianych amatorsko oraz zawodowo).

Jakie okulary sportowe UVEX wybrać?

Okulary sportowe UVEX 215 typu zerówki (czarno-białe) są znakomitym wyborem dla każdej osoby, która w wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas. Produkty z tej serii charakteryzują się eleganckim wyglądem i wieloma cechami użytkowymi. Między innymi zapewniają 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC. Poza tym, odznaczają się miękkimi końcami zauszników oraz noskami. Okulary sportowe tej niemieckiej marki są bardzo uniwersalne. Pasują między innymi osobom, które na przykład jeżdżą na rowerze, rolkach czy uprawiają nordic walking itp.

Bardzo dobrym wyborem są okulary sportowe UVEX 215, które również mogą być zastosowane przez cały rok kalendarzowy w czasie wielu aktywności fizycznych. Cechują się nowoczesnym designem, który szczególnie przypadnie do gustu osobom dbającym o każdy element wyjściowej stylizacji (te modele mogą być użytkowane zarówno przez kobiety i mężczyzn). Dodatkowo, właściciele mogą liczyć na wygodne noszenie, ponieważ mamy tutaj do czynienia z miękkimi końcami zauszników i noskami. Na uwagę zasługuje 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Mocnym punktem tych okularów sportowych jest fakt, że zawierają one lustrzaną powłokę Litemirror, która odbija światło, co gwarantuje całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym.

Naszą kolejną propozycją są nowoczesne okulary sportowe fotochromowe UVEX 802. Charakteryzują się one technologią Variomatic, która zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się warunki pogodowe. Dzięki temu właściciele takich produktów za każdym razem mają zapewnioną odpowiednią widoczność, co jest bardzo ważne – szczególnie przy dynamicznych dyscyplinach. Ponadto, powłoka Supravision skutecznie zapobiega parowaniu szyb, które są zawsze łatwe w czyszczeniu. Innymi zaletami są 100% ochrony przed UVA, UVB, UVC, elastyczne, miękki noski czy miękkie zauszniki, które powodują, że noszenie poniżej zaprezentowanych okularów sportowych UVEX jest bardzo wygodne. W zestawie znajduje się etui miękkie, etui twarde na zamek oraz pasek elastyczny na szyję, który ułatwia codzienne użytkowanie tych produktów.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Kategoria: Okulary sportowe