Oprawki okularowe męskie

Mężczyźni do wyboru oprawek okularowych często podchodzą lekko, bez głębszego zastanawiania się nad tym, czy będą one spójne z ich codziennym wizerunkiem. W efekcie zamiast zyskać atut, jakim są okulary, podkreślają mankamenty swojej urody, brak rozeznania w aktualnych trendach i umiejętności dbania o estetyczny wygląd. Czym kierować się wybierając dla siebie oprawki okularowe męskie?

Formalny wizerunek służbowy

Wybierając dla siebie oprawki okularowe męskie weź pod uwagę przede wszystkim wymagania, jakie stawia przed Tobą służbowy dress code. Jeśli do pracy musisz ubierać się w strój formalny, z garniturem i koszulą z kołnierzykiem, zdecyduj się na prostą oprawę szkieł.
Dobrym wyborem mogą okazać się klasyczne okulary typu nerdy. Dodadzą Twojemu wizerunkowi odrobinę profesjonalizmu. Sam kształt oprawy nie będzie rzucał się w oczy i tym samym unikniesz rozpraszania uwagi swojego rozmówcy, od którego mogą zależeć losy zawieranej transakcji lub omawianego właśnie, ważnego dla firmy projektu.
Zaletą nerdów jest to, że równie dobrze prezentują się w zestawieniu z eleganckim garniturem, jak i luźnym, sportowym T-shirtem. Nie potrzebujesz więc drugiej pary okularów na czas po pracy, by nadal wyglądać stylowo.

Niezobowiązujący luz

W pracy, w której firma pozostawia Ci zupełną dowolność przy tworzeniu służbowej stylizacji, możesz pozwolić sobie na odrobinę luzu nie tylko sięgając po ubrania, ale też wybierając oprawki okularów. Nieszablonowy kolor lub kształt ramki wyróżni Cię w tłumie, co może mieć znaczenie w zawodach kreatywnych.
Kolorowe oprawki polecamy odważnym mężczyznom, którzy lubią bawić się modą i nie boją się nieszablonowych rozwiązań. Bez wątpienia będą one ciekawym akcentem wnoszącym nieco radości do otoczenia i czasem poprawiającym nastrój spotykanym po drodze osobom.
Po kolorowe oprawki z powodzeniem mogą sięgnąć panowie, którzy na co dzień ubierają się na sportowo i preferują luźny styl. Wkomponowanie ich w stylizację opartą na eleganckim garniturze i koszuli z krawatem wymaga odwagi i chęci przełamania formalnego charakteru outfitu. W takim przypadku zadbaj o to, by odważny kolor był jedyna ekstrawagancją w całej stylizacji. Pozostałe dodatki utrzymaj w stonowanych odcieniach i prostej formie.

Uniwersalne lenonki

Ciekawą propozycją są metalowe oprawki okularowe męskie lenonki. Szczególnie polecamy je panom o łagodnych rysach twarzy. Tego typu okulary często określane są jako unisex. Oznacza to, że z jednej pary zerówek do komputera będzie mógł korzystać wspólnie z partnerką. To ciekawe rozwiązanie z ekonomicznego punktu widzenia. Jedna para okularów na dwoje pozwoli obojgu od czasu do czasu zmienić nieco swój wizerunek, a jednocześnie nie obciąży domowego budżetu w takim stopniu, jak zamienne okulary dla każdego z osobna.
Wybierając okulary w metalowej oprawie zwróć uwagę na ich kolor. Oprawki muszą pasować do noszonych na co dzień dodatków. Harmonijną i spójność całość stworzysz łącząc złoty lub srebrny zegarek w okularami w tym samym odcieniu.

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.