Tanie okulary, które wyglądają na drogie

Obecnie okulary służą nie tylko do korekcji wzroku. Przydają się także jako gustowny element wielu codziennych stylizacji. Macie zamiar w najbliższym czasie kupić eleganckie okulary, które wyglądają na drogie, chociaż w rzeczywistości takie nie są? Oto kilka naszych sprawdzonych propozycji, które nie nadwyrężą Waszego budżetu.

Nowoczesne i tanie – jakie okulary wybrać?

Aby kupić te złoto-zielone okulary pilotki należy wydać nieco ponad 20 zł. Czy kiedykolwiek pomyślelibyście, że mogą one być takie tanie? Na pierwszy rzut oka wydają się naprawdę drogie. Wszystko dlatego, że producenci zadbali o bardzo nowoczesny projekt, który wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Dzięki temu okulary znakomicie wyglądają i świetnie komponują się z rozmaitymi stylizacjami (przede wszystkim sportowymi). Poza wyglądem mają też cechy użytkowe. Należy wiedzieć, że posiadają filtr UV, który blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego (UVA, UVB i UVC). To gwarantuje 100% ochrony przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Okulary z powodzeniem mogą być zastosowane także przez kierowców do bardziej komfortowej oraz bezpiecznej jazdy.

Kolejną propozycją są czarne Lenonki. To okulary, które są popularne tak naprawdę na całym świecie. Wszystko dlatego, że ich nazwa pochodzi od jednego z członków The Beatles, czyli Johna Lennona. Wielu osobom pewnie wydaje się, że za takie okulary trzeba dać majątek. W rzeczywistości koszt ich zakupu to nieco ponad 30 zł. Klienci uwielbiają nabywać te modele, ponieważ prezentowana poniżej lenonki są nie tylko tanie, ale także bardzo nowocześnie zaprojektowane. Efektowny design sprawia, że przy pomocy tych okularów można błyskawicznie i pozytywnie wyróżniać się z tłumu. Ponadto, lenonki posiadają filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Z jeszcze mniejszymi kosztami spotkacie się kupując okulary przeciwsłoneczne FEBE – to tylko 7,99 zł! Jesteśmy przekonani, że nikt z Waszej rodziny lub znajomych nie spostrzeże się, że nabyliście produkty za mniej, niż popularna dyszka. Okulary charakteryzują się nowoczesnym designem, który powinien przypaść do gustu bardzo dużej ilości osób. Należy dodać, że produkty mają oczywiście filtr UV 400, który daje 100% ochrony przed promieniowaniem słonecznych. W komplecie znajduje się także etui, ściereczka z mikrofibry do czyszczenia oraz plastikowy zausznik.

Przeciwsłoneczne okulary Hammer Aviator to prawdziwy hit ostatnich tygodni. Aby je mieć należy wydać tylko niecałe… 8 zł! Dlaczego warto to zrobić? Okulary są nie tylko bardzo tanie. Poza tym, znakomicie się prezentują i cechują nowoczesnym motywem. Oprócz tego, charakteryzują się wysoką jakością i wykonaniem z nowoczesnych materiałów, dlatego mogą służyć przez wiele długich lat. Standardowo te okulary posiadają również filtr UV 400, który chroni właścicieli przed wszystkimi trzema zakresami promieniowania. Ciekawostką jest fakt, że opisywane poniżej produkty posiadają Flex. To specjalny mechanizm, który został umieszczony w zauszniku. Zapewnia on optymalną elastyczność oprawy i minimalizuje do zera ryzyko ewentualnych odkształceń.

 

 

 

 

 

 

Komentarze |0|

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Kategoria: Oprawki