Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.49 PLN
Producent: LOREN

Elegancki Damski Portfel Skórzany firmy Loren. Model Loren N 24-2-CB BRAZOWY  jest wykonany ze skóry Naturalnej, model lakierowany, błyszczący. Portfel jest solidnie zapinany na zatrzask od strony zewnętrznej.

 

Posiada zasuwaną kieszonkę od wewnątrz, trzy duże kieszenie na banknoty, dwie kieszenie na bilon zapinane stylowym biglem(patrz zdjęcia). Ponadto w portfelu zmieścisz 9 dokumentów wielkości karty kredytowej, w tym jedną z prześwitem. Portfel w dodatku posiada dwie kieszenie niezapinane.

 

Portfel przeznaczony jest dla modnej Kobiety XXI wieku ceniącej sobie jakość wykonania i stylistykę aktualnie górujących trendów. Portfel z czerwonej skóry lakierowanej marki Loren jest starannie wykonany z materiałów najwyższej jakości. Każdy egzemplarz posiada własną, oryginalną próbkę skóry z której wykonano portfel. Ta próbka jest dołączona do zestawu z pudełkiem. Wymiary portfela i szczegółowa specyfikacja poniżej.

 

Wymiary portfela:
wysokość: 181mm
szerokość: 190mm
(rozłożony), 92mm(zapięty)
max grubość, gdy zapięty: 45mm

Wyposażenie:
9 miejsc na karty w tym 1 z okienkiem wymiaru 55mm x 85mm (karty płatnicze, dowód os., prawa jazdy, legitymacja studencka)

1 zasuwana kieszonka wewnątrz
180x170 mm (miejsce po jednej i drugiej stronie od suwaka)
3 kieszenie na banknoty
175x70 mm
2 kieszenie na bilon zapinane biglem 162x70 mm
1 kieszeń bez zamknięcia od zewnątrz 177x70 mm

1 kieszeń pod kartami 170x65 mm


PORTFEL POSIADA ORYGINALNE CZARNE PUDEŁKO