Model: GLASSINI
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: GLASSINI

glassini-banner

Glassini CAPRI ALAs* to okulary przeciwsłoneczne z 7-stopniową regulacją poziomu przyciemnienia soczewek.
Model ALAs to połączenie okularów polaryzacyjnych z fotochromami, z tą różnicą, że ALAs można używać jadąc samochodem. Tradycyjne okulary fotochromowe są bezużyteczne, ponieważ reagują na promienie UV – które są pochłaniane przez szyby samochodu. Casualowy charakter okularów przeznaczony dla osób aktywnych z nutą indywidualizmu i uwielbieniem do nieprzemijającej klasyki.

* w trybie manualnym mają 7 poziomów przyciemnienia. Po zmianie trybu na automatyczny okulary przyciemniają się automatycznie w zakresie 4 poziomów. Automatyczny tryb jest możliwy dzięki wbudowanym w oprawki sensorom, które mierzą poziom natężenia światła.

glassini-capri-alas

1. Cechy i zalety
Przepuszczalność światła możemy regulować ręcznie w zależności od warunków pogodowych.
Dzięki najnowocześniejszej japońskiej technologii do dyspozycji mamy 7 poziomów przyciemnienia.
Okulary Glassini idealnie nadają się do jazdy samochodem, jazdy konnej, turystyki, zwiedzania i innych aktywności na wodzie, śniegu itp. Wpływają ochronnie przy użytkowaniu komputera, telewizora itp.
Szkła okularów są wykonane z najwyższej jakości szkła używanego przy produkcji ekranów LCD i są pokryte tlenkiem tytanu. Dzięki temu powłoki szkieł posiadają doskonałe właściwości przewodzenia prądu oraz blokują promieniowanie elektromagnetyczne, ultrafioletowe i podczerwone. Ponadto szkła posiadają 2 filtry polaryzacyjne (pionowy i poziomy - dające wynikową polaryzację 45 stopni) oraz filtry UVA, UVB, UVC (400nm), co sprawia, że stanowią wyjątkową i komfortową ochronę twoich oczu. Patrząc od środka okulary mają przyciemnienie gradalne, natomiast patrząc od zewnątrz przyciemnienie jest na całości. Przepuszczalność światła do oczu - na 1 poziomie przyciemnienia - 33%, na ostatnim 7 poziomie - 8%.

2. Co nas wyróżnia?
Okulary Glassini to jedyny taki produkt na rynku. Dzięki absorbcji promieni słonecznych to idealne okulary dla kierowców, którzy wiele godzin spędzają w trasie. Szkła nie męczą oczu, dzięki temu można ich używać niemal bez przerwy.

Okulary dla osób aktywnych - dzięki gumowanej oprawce nadają się dla osób uprawiających sporty - okulary nie ześlizgną się ze spoconej twarzy, czy podczas nagłych ruchów głową.

3. Uwagi
Nie wyginać, modelować, deformować uszka okularów, nie rozwierać powyżej naturalnego kąta rozwarcia uszek okularów, nie rzucać. Używać do czyszczenia szkieł załączonej ściereczki z mikrofibry,

Nie używać baterii o innych parametrach. Okulary nie są wodoodporne. Nie pływać w okularach.
Unikać deszczu. Zamoczenie układu elektronicznego może doprowadzić do uszkodzenia.

WYMIARY

Szerokość między zawiasami: 13cm

wysokość szkieł z oprawką: 4,8cm

glasini-baner