Gwarancja: 12-24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.49 PLN
Producent: ARCTICA

GOGLE NARCIARSKIE ARCTICA G-1001G
GOGLE JUNIORSKIE
SYSTEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ
KOMPATYBILNE Z KASKIEM

Kategoria szkieł i przepuszczalność światła: kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43%


Ramka wykonana z TPU (TERMOPLASTYCZNY POLIURETAN)
Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.


Szyba zewnętrzna wykonana z poliwęglanu, pokryta delikatną powłoką lustrzaną.
Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.


Szyba wewnętrzna wykonana z octanu celulozy.
Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk. Technika produkcji oprawek z płyty octanowej polegająca na jej wyginaniu w wysokiej temperaturze daje możliwość osiągnięcia oryginalnych kompozycji kolorystycznych.


Powłoka "antifog"
Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką antifog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.


Szybka z filtrem UV 400
Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.


Wewnętrzna gąbka antyalergiczna.
Warstwa pianki poliuretanowej o średniej gęstości pokryta jest miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece.


Gogle kompatybilne z kaskiem
Dopasowanie gogli do kasku narciarskiego zwiększa przyjemność i komfort użytkowania.

DANE TECHNICZNE:

- szerokość między zawiasami: 15,0 cm,

- wysokość szkieł z oprawką: 7,0 cm.

- wysokość samych szkieł: 5,5 cm,

- szerokość samych szkieł: 14,0 cm.

- szerokość gąbki przylegającej do twarzy: 12 cm.W zestawie z goglami są:
pudełko i woreczek z mikrofibry (do czyszczenia szybki i przechowywania gogli)