Model: ARCTICA
Gwarancja: 12-24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.49 PLN
Producent: ARCTICA

GOGLE NARCIARSKIE ARCTICA G-87C
SYSTEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ
KOMPATYBILNE Z KASKIEM
ANTI-FOG
PASUJĄ NA OKULARY KOREKCYJNE


 
         
 • TPU (TERMOPLASTYCZNY POLIURETAN)- ramka

  Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

                                 
 • POLIWĘGLAN (POLICARBON) - szyba zewnętrzna

  Tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na  na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.


 • OCTAN CELULOZY - szyba wewnętrzna

  Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk. Technika produkcji oprawek z płyty octanowej polegająca na jej wyginaniu w wysokiej temperaturze daje możliwość osiągnięcia oryginalnych kompozycji kolorystycznych.

 • POWŁOKA ANTI-FOG

  Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.
  Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką antifog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania. 

             
 • GOGLE Z DWUWARSTWOWĄ GĄBKĄ

  Warstwa pianki poliuretanowej o średniej gęstości pokryta jest miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece.

                                 
 • SOCZEWKI Z FILTREM UV 400

  Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

 
           
Kategorie soczewki i przepuszczalność światła:               
G-87C: kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43%               


DANE TECHNICZNE:
- szerokość między zawiasami: 17,0 cm,
- wysokość szkieł z oprawką: 8,8 cm.
- wysokość samych szkieł: 6,9 cm,
- szerokość samych szkieł: 17,5 cm.
- szerokość gąbki przylegającej do twarzy: 16 cm.
Dodatkowo otrzymujesz zupełnie za darmo 3 gratisy!!!

 

1. markowe oryginalne pudełko
2. woreczek na gogle
3. ściereczka na gogle