Model: GLASSINI
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: GLASSINI

glassini-banner

Glassini ARUBA to okulary przeciwsłoneczne z 7-stopniową regulacją poziomu przyciemnienia soczewek.
Sportowy charakter okularów przeznaczony dla osób aktywnych: kierowców, rowerzystów czy pasjonatów wspinaczki górskiej.

1. Cechy i zalety
Przepuszczalność światła możemy regulować ręcznie w zależności od warunków pogodowych.
Dzięki najnowocześniejszej japońskiej technologii do dyspozycji mamy 7 poziomów przyciemnienia.
Okulary Glassini idealnie nadają się do jazdy samochodem, jazdy konnej, turystyki, zwiedzania i innych aktywności na wodzie, śniegu itp. Wpływają ochronnie przy użytkowaniu komputera, telewizora itp.
Szkła okularów są wykonane z najwyższej jakości szkła używanego przy produkcji ekranów LCD i są pokryte tlenkiem tytanu. Dzięki temu powłoki szkieł posiadają doskonałe właściwości przewodzenia prądu oraz blokują promieniowanie elektromagnetyczne, ultrafioletowe i podczerwone. Ponadto szkła posiadają 2 filtry polaryzacyjne (pionowy i poziomy - dające wynikową polaryzację 45 stopni) oraz filtry UVA, UVB, UVC (400nm), co sprawia, że stanowią wyjątkową i komfortową ochronę twoich oczu. Patrząc od środka okulary mają przyciemnienie gradalne, natomiast patrząc od zewnątrz przyciemnienie jest na całości. Przepuszczalność światła do oczu - na 1 poziomie przyciemnienia - 33%, na ostatnim 7 poziomie - 8%.

2. Co nas wyróżnia?
Okulary Glassini to jedyny taki produkt na rynku. Dzięki absorbcji promieni słonecznych to idealne okulary dla kierowców, którzy wiele godzin spędzają w trasie. Szkła nie męczą oczu, dzięki temu można ich używać niemal bez przerwy.

Okulary dla osób aktywnych - dzięki gumowanej oprawce nadają się dla osób uprawiających sporty - okulary nie ześlizgną się ze spoconej twarzy, czy podczas nagłych ruchów głową.

3. Uwagi
Nie wyginać, modelować, deformować uszka okularów, nie rozwierać powyżej naturalnego kąta rozwarcia uszek okularów, nie rzucać. Używać do czyszczenia szkieł załączonej ściereczki z mikrofibry,

Nie używać baterii o innych parametrach. Okulary nie są wodoodporne. Nie pływać w okularach.
Unikać deszczu. Zamoczenie układu elektronicznego może doprowadzić do uszkodzenia.


glassini aruba

glasini-baner

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...