Gwarancja: 12-24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.49 PLN


Plastry Detoksykacyjne DETOX Kinoki - 100szt
Plastry Detoksykacyjne są najpopularniejszą formą detoksykacji i terapii organizmu stosowaną w Azji. W Europie oraz w Stanach Zjednoczonych w oszałamiający sposób zdobywają popularność zarówno wśród lekarzy jak i zwykłych użytkowników nie mających żadnych związków z medycyną. Plastry detoksykacyjne , dzięki unikalnej formule i zawartych w nich substancjach naturalnych powodują już po 14 dniowej kuracji oczyszczenie organizmu z większości toksyn krążących w naszym organizmie.
Plastry Kinoki łagodzą ból w następujących dolegliwościach:

- Zapalenie stawów,
- Bóle kręgosłupa, krzyża, kolan, nadgarstków i rąk,
- Bóle w karku, w łokciu, w ramieniu i w stawie biodrowym,
- Ból głowy, zębów, gardła,


Pomagają także przy:

- Stresie,
- Alergi pyłkowej,
- Zaparciach, hemoroidach,
- Bezsenności lub brak snu,
- Niedowadze i nadwadze (otyłość),
- Chorobach zapalnych dróg oddechowych,
- Chorobach wątroby, trzustki i nerek,
- Bezpłodność (impotencja u mężczyzn i niepłodność u kobiet),
- Zbyt częstym oddawanie moczu lub innych problemów z tym związanych,

Umieszczenie przed pójściem spać Detoksykujących Plastrów na podeszwach stóp, uwolni z Twojego ciała nagromadzone toksyny, dzięki zawartym w nich mieszankom ziół. Poprawę stanu zdrowia odczujesz już na początku kuracji. Po kilku nocach zauważysz, że co noc usuwana jest coraz mniejsza ilość toksyn. Możesz przestać używać Plastry kiedy plaster pozostaje czysty i suchy przez całą noc.

Jak używać?

Stosownie jest bardzo proste. Plastry naklejamy zaraz pod stawami śródstopia. Właśnie tam znajdują się najważniejsze receptory dla naszego organizmu z zgęszczeniem, które pozwala nam oddziaływać na takie narządy jak: nerki, przewód moczowy, jelito grube, jelita cienkie, serce, śledziona, wątroba, woreczek żółciowy oraz narządy przemiany materii. To własnie medycyna chińska odkryła istnienie tych receptorów. Plastry w prosty sposób są naklejane na podeszwy stóp. W momencie zakładania są w jasnym kolorze, ale pod wpływem dalekiej podczerwonej energii turmalinu, powodują wydalanie toksyn poprzez skórę. Rezultat jest oczywisty: mogą zmienić kolor na ciemny szary, czarny lub brązowy, jest to wyraźna oznaka, iż wchłonęły niebezpieczne substancje chemiczne z Twojego ciała.
Plastry przyklejamy na noc na 8 -12 godzin na obie stopy. Stosowanie: codziennie przez 5 nocy a następnie dwa dni przerwy i następny cykl. Wskazana jest kuracja od dwóch do ośmiu tygodni w zależności od stanu zdrowia i wieku.

Plastry nie powinny być przyklejane na otwarte rany, błony śluzowe oraz na całym obszarze wokół oczu. Plastry mogą przynieść także dobre rezultaty przy stosowaniu ich na inne miejsca na ciele, gdzie odczuwasz ból, dyskomfort lub obrzęki. Przy stosowaniu Plastrów na powierzchni gdzie skóra jest naturalnie wilgotna, tłusta, wygięta lub ruchliwa - by zapewnić lepszy kontakt Plastra Detoksykującego ze skórą, może być pomocne użycie opaski elastycznej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...