Filtruj według

Cena
1 35
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Klipsy samochodowe i łańcuszki do okularów

Klipsy samochodowe i łańcuszki do okularów

Łańcuszki do okularów do doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoje okulary zawsze przy sobie albo często zdarza im się gubienie swoich szkieł. Takie zawieszki to nie tylko praktyczny przedmiot, ale również rodzaj biżuterii. Mogą one zamienić nawet najzwyklejsze oprawki w designerski dodatek. Łańcuszek można dobrać pod kolor oprawek, tak by tworzyły komplet albo postawić na wyraźny kontrast i do czarnych oprawek dobrać neonowo różowe uchwyty. Łańcuszki do okularów to niezwykle funkcjonalna opcja, dzięki której można w jednej chwili zdjąć okulary i zawiesić je na szyi, po czym ponownie założyć w razie potrzeby. 

Sznureczek wpływa również na poczucie bezpieczeństwa, nie ma bowiem ryzyka, że okulary spadną z twarzy i ulegną zniszczeniu, gdyż nawet jeśli dojdzie do ich zsunięcia się z głowy, to pozostaną zawieszone na szyi. W ofercie sklepu Stylion.pl dostępny jest szeroki wybór łańcuszków. Można postawić na tradycyjny sznurek, występujący w różnych kolorach albo wybrać wersję plecioną w kolorze czarnym, czerwonym lub niebieskim. Osoby lubiące wyraźne akcenty, powinny zaopatrzyć się w zawieszkę złotą lub srebrną. Kolorowe koraliki pięknie będą się prezentowały przy stonowanych oprawkach, a czarny – parciany uchwyt doskonale sprawdzi się przy okularach sportowych. 

Z łańcuszka można korzystać zarówno przy okularach korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Sznureczek może być stylowym i oryginalnym dopełnieniem każdych okularów. Sposób montażu jest bardzo prosty – za pomocą regulowanych gumek należy założyć ozdobę na zauszniki. Można ją zdjąć w dowolnej chwili i założyć inny łańcuszek lub zrezygnować z tej ozdoby w ogóle. W naszym sklepie, można znaleźć również modele skierowane typowo do dzieci, żeby uprzyjemnić im obowiązek noszenia okularów korekcyjnych. Głównie są to różnokolorowe sznurki z dodatkowym elementem w postaci motyla lub delfinka. Co ważne, łańcuszki to dość tanie rozwiązanie, dlatego można zaopatrzyć się w kilka egzemplarze i za ich pomocą w szybki sposób zupełnie odmienić wygląd swoich oprawek, bez konieczności zmiany okularów.