Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01
Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01
Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01 Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01

Wybierz kolor

Samochodowy uchwyt na okulary, klips BASEUS ACYJN-B01

20 osób kupiło
34,90 zł
Brutto

BASEUS Samochodowy uchwyt na okulary, klips ACYJN-B01

Ilość
34,90 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

BASEUS samochodowy uchwyt klips na okulary

 

Produkt cechujący się nowoczesnym stylem, posiadający kilka funkcji, może służyć zarówno jako uchwyt do okularów przeciwsłonecznych czy korekcyjnych, jak i dowodu rejestracyjnego czy karty parkingowej. Gumowe zaciski poprawiają chwyt, zmniejszając prawdopodobieństwo niefortunnego wyślizgnięcia się okularów.

 

Uchwyt jest uniwersalny, pasuje do prawie każdej blendy przeciwsłonecznej.

 

 

➤ Uchwyt samochodowy na okulary to bardzo praktyczny i wysoce funkcjonalny dodatek do Twojego samochodu.

➤ Odpowiedni kształt i konstrukcja uchwytu pozwala na bezpieczne przechowywanie okularów zarówno podczas ruchu pojazdu jak i jego postoju.

➤ Mocowany do osłony przeciwsłonecznej samochodu lub innej płaskiej powierzchni.

➤ Bardzo łatwy montaż - wystarczy nasunąć.

 

Posiadając ten uchwyt będziesz mógł bardziej chronić swoje okulary przed zarysowaniami i uszkodzeniami i nie będziesz musiał ich szukać po całym samochodzie.

 

Montaż jest bardzo łatwy. Wystarczy nasunąć profilowaną stopkę uchwytu do daszka przeciwsłonecznego (lub innego miejsca z płaską powierzchnią).

 

 
✅BASEUS Uchwyt na okulary - jest to produkt, którego cechuje nowoczesny design. Posiada on kilka funkcji, może służyć zarówno jako uchwyt do okularów przeciwsłonecznych czy korekcyjnych, jak i dowodu rejestracyjnego czy karty parkingowej. Gumowe zaciski poprawiają chwyt, zmniejszając prawdopodobieństwo niefortunnego wyślizgnięcia się okularów. Uchwyt jest uniwersalny, pasuje do prawie każdej blendy przeciwsłonecznej.
 

 

✅Specyfikacja:

Producent: BASEUS
Kod producenta: ACYJN-B01
Materiał: Metal + ABS
Mocowanie: Klips
Kompatybilność: Uniwersalny
 

 

✅Skład zestawu:

➤ BASEUS Uchwyt na okulary
➤ Oryginalne opakowanie
 

Szczegóły produktu

Opinie