Małe brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-172
Małe brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-172
Małe brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-172 Brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-154A

Małe brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-144

3 osób kupiło
Złóż zamówienie w ciągu 01h 50m 45s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
40,00 zł
Brutto

Brązowe UNIWERSALNE NAKŁADKI PRZECIWSŁONECZNE Z POLARYZACJĄ do montażu na okulary korekcyjne, dla kobiet i mężczyzn

Ilość
40,00 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

UNIWERSALNE BRĄZOWE NAKŁADKI PRZECIWSŁONECZNE Z POLARYZACJĄ NA-144

do montażu na okulary korekcyjne, dla kobiet i mężczyzn

 

Co to są nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-144? 

Brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne to idealny wybór dla osób, którym zależy na funkcjonalności. Sprawdzą się zarówno w okularach korekcyjnych, jak i zerówkach. Są odpowiednie jako dodatek dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną zapewnić sobie ochronę przeciwsłoneczną oraz redukcję odblasków, bez konieczności kupna nowych, oddzielnych okularów. Nakładki są małe, uniwersalne, a dodatkowo bardzo łatwe w montażu. Ich zakup będzie świetnym pomysłem dla wszystkich tych, którzy chcą odpowiednio zadbać o swój wzrok. 

Nakładki z Polaryzacją na okulary korekcyjne mają zastosowanie do okularów optycznych , leczniczych i zerówek. Nakładki idealnie sprawdzą się jeśli potrzebujesz znaleźć złoty środek dla używania okularów korekcyjnych z funkcją zmiany na okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

➤ Dzięki tej nakładce nie będziesz potrzebował dokupowania drugiej pary okularów korekcyjnych z funkcją przyciemnienia. Nakładki można użyć do niemal każdego modelu okularów optycznych.

➤ Rozstaw widełek można regulować, odginając je w dowolną pozycję, dostosowując do własnej pary okularów korekcyjnych.

nakladki_polaryzacyjne.gif
 

✅PRAWDZIWA POLARYZACJA

Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. dla:

➤ kierowców,

➤ wędkarzy,

➤ sportowców

➤ osób przebywających dużo na słońcu,

 

✅W ZESTAWIE:

➤ etui

➤ ściereczka do czyszczenia,

 

✅SZCZEGÓŁY:

Producent  Stylion
Rodzaj:  męskie / damskie - uniseks
Kształt:  prostokątne
Właściwości soczewek:  przeciwsłoneczne polaryzacyjne 
Filtr UV:  UV 400
Kategoria filtra:  kat. 3
Kolor oprawki:  -
Kolor soczewki:  brązowe
Dostępność:  w magazynie
Czas realizacji:

 do 24h

WYMIARY:

szerokość jednej soczewki (cm): 5.5 

max wysokość soczewki (cm): 3.5

całkowita szerokość nakładki (cm): 12.3

przestrzeń między soczewkami (cm): 1.5 

 
Kat.3 - intensywne światło słoneczne: 8%-18%
 

✅Główne zalety soczewek polaryzacyjnych:

➤ Redukcja odblasków

➤ Polepszone widzenie kolorów

➤ Lepszy kontrast

➤ Doskonały komfort widzenia

➤ Ochrona przed promieniowaniem UV-A i UV-B

 

✅Okulary posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02.

✅Filtr UV 400 - Soczewki blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia pełną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

 

(poniższy kolor nakładki jest podglądowy)

 

 

Jakie cechy i zalety posiadają małe brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne?

Stanowią niezawodną ochronę przed promieniowaniem UV, które może uszkodzić oczy i prowadzić do poważnych problemów ze wzrokiem. Posiadają filtr UV 400, dzięki czemu blokują promieniowanie UVA, UVB i UVC. Przez to, że są polaryzacyjne, redukują odblaski oraz poprawiają kontrast i ostrość obrazu. Nakładki polaryzacyjne pomagają w zachowaniu naturalnych kolorów, co oznacza, że ​​nie powinno być istotnych zmian w percepcji barw w porównaniu do niektórych innych typów przeciwsłonecznych soczewek. Są wielofunkcyjne i praktyczne, bez problemu dopasowują się do okularów korekcyjnych — można je zamocować na swoje okulary wtedy, gdy jest to konieczne, a w razie potrzeby zdjąć, gdy się wraca do nieoświetlonych pomieszczeń. Poza tym nakładki są odpowiednie do niemal każdego modelu okularów optycznych.  

Jakie zastosowanie mają małe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-144 - brązowe i czego unikać przy ich użytkowaniu?

Nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne NA-144 to niezastąpione narzędzie dla kierowców, wędkarzy, sportowców i wszystkich, którzy spędzają dużo czasu na słońcu. Dzięki możliwości regulacji rozstawu widełek łatwo dopasujesz je do swoich okularów korekcyjnych. Polaryzacja soczewek redukuje odblaski, poprawia widzenie kolorów i kontrast, zapewniając doskonały komfort widzenia. Dodatkowo nakładki posiadają filtr UV 400, który skutecznie chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Przy stosowaniu nakładek NA-144, należy unikać ich czyszczenia suchą ściereczką, ponieważ może to powodować rysy. Ponadto nie należy ich nosić w nocy lub w słabym świetle, gdyż mogą one zniekształcać widzenie. Ważne jest również, aby nie zostawiać ich w miejscach o wysokiej temperaturze, takich jak wnętrze samochodu w upalny dzień. 

Dlaczego warto kupić brązowe małe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne NA-144 i od czego zależy ich cena?

Brązowe nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne NA-144 są niezwykle praktyczne. Można je łatwo założyć na okulary korekcyjne, dzięki czemu nie trzeba inwestować w dodatkową parę okularów przeciwsłonecznych. Idealnie sprawdzą się podczas jazdy samochodem, gdyż redukują odblaski, a także podczas spacerów czy wypoczynku na świeżym powietrzu, bowiem chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, a dzięki dołączonemu etui i ściereczce, utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste. 

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Prostokątne
Rodzaj oprawki
bezramkowe
Kolor soczewki
brązowy
Polaryzacja
TAK
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
TAK
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
NIE

Opinie