Dostawa już za 7,90zł !   Od 100zł Wysyłka Gratis

14 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 100zł

Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

Okulary do biegania

W ostatnich latach na całym świecie trwa moda na aktywny styl życia, a bieganie stało się obsesją wielu ludzi w każdym wieku. Okulary do biegania stają się koniecznością dla tych, którzy mają na względzie dobro swoich oczu podczas treningów. Stanowią techniczne wsparcie i chronią oczy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr, zanieczyszczenia czy owady. Dzięki temu trening na świeżym powietrzu jest bezpieczniejszy, a na pewno o wiele bardziej komfortowy.

Warto również podkreślić, że korekcyjne okulary do biegania wciąż pełnią swoją najważniejszą rolę, a mianowicie korygują wadę wzroku i sprawiają, że biegacz widzi znacznie wyraźniej. W internetowym sklepie Stylion znajduje się duży wybór okularów do biegania, które można dobrać pod kątem indywidualnych preferencji dotyczących zarówno ich kształtu, jak i kolorystyki. Dzięki temu mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również stanowić dopasowany dodatek do stroju treningowego czy innych elementów wyposażenia, używanych podczas treningu.

Znajduje się: 266 produktów

Okulary przeciwsłoneczne rowerowe STW-C5
wysyłka 24h Cena:

119,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne rowerowe STW-C5
szt.
zobacz więcej
Producent: TWINSHIELD
  • nowość
Elastyczne Męskie okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400 i polaryzacją TRS102
wysyłka 24h Cena:

48,30 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
Elastyczne Męskie okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400 i polaryzacją TRS102
szt.
zobacz więcej
Producent: Stylion
  • -30%
Najcześciej zadawane pytania dotyczące Okulary do biegania

Damskie okulary biegowe

Okulary biegowe to bardzo ważny atrybut kobiet uprawiających regularnie jogging. Stanowią one fizyczną ochronę dla oczu przed owadami, zanieczyszczeniami czy chłodnym powietrzem, które może powodować łzawienie. W internetowym sklepie Stylion znajduje się szeroka oferta okularów do biegania, w której znajdują się zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. Te pierwsze korygują wzrok biegaczek, tak jak standardowe okulary, a drugie zwiększają znacząco komfort, ponieważ chronią oczy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Należą do nich na przykład promienie słoneczne, promieniowanie UV, które jest dla oczu niebezpieczne nawet w pochmurne dni czy też odblaski pojawiające się w słoneczne dni na powierzchni wody, czy na śniegu. Podczas biegania w terenie wiele czynników może wpłynąć na komfort biegaczek, zakłócać trening czy stanowić niebezpieczeństwo dla oczu. Celem noszenia okularów biegowych jest zniwelowanie tych czynników i czerpanie przyjemności ze sportu.

Okulary dla biegaczy – męskie

Każdy, kto uległ miłości do biegania i biega w terenie regularnie, doskonale wie, jak ważnym gadżetem są dobrej jakości okulary do biegania. Ich zadaniem jest realna ochrona oczu przed owadami, wszelkimi zanieczyszczeniami, a także chłodnym powietrzem, które bardzo często prowadzi do łzawienia. W sklepie internetowym Stylion znajduje się bogata oferta okularów do biegania z kolorowymi lub bezbarwnymi soczewkami oraz zausznikami, które doskonale utrzymują okulary w miejscu pomimo wykonywania gwałtownych ruchów. 

Biegający panowie znajdą tutaj zarówno okulary do biegania korekcyjne, jak i okulary biegowe przeciwsłoneczne z odpowiednimi filtrami chroniącymi oczy przed szkodliwymi promieniami UV, promieniami słonecznymi czy też odblaskami powstającymi w słoneczne dni na śniegu lub powierzchni wody. Dzięki nim oczy chronione są przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, które mają wpływ zarówno na komfort podczas treningu, jak i na ogólną kondycję i zdrowie.

Gdzie można kupić tanie okulary do biegania? Sklep Stylion

Okulary do biegania to gadżet, po który prędzej czy później sięga każdy zapalony biegacz. Podczas treningów są koniecznością, ponieważ chronią oczy przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia, owady czy wiatr powodujący łzawienie, a z kolei okulary przeciwsłoneczne do biegania chronią oczy również przed szkodliwym promieniowaniem UV, promieniami słonecznymi czy oślepiającymi odblaskami. 

W sklepie Stylion znajdują się najróżniejsze okulary do biegania dla kobiet i mężczyzn, a ich cena zależna jest od wszystkich wyżej wymienionych parametrów. Okazuje się jednak, że okulary do biegania nie muszą stanowić kolosalnego wydatku. Najtańsze dostępne u nas modele mogą kosztować nawet mniej niż dziesięć złotych, a koszt sportowych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją nie przekracza sześćdziesięciu złotych. W cenie poniżej stu złotych można w sklepie kupić również transparentne okulary ochronne, lustrzane okulary z polaryzacją o soczewkach w różnych kolorach czy też wysokiej jakości okulary sportowe znanej marki Montana.

Korekcyjne okulary do biegania

Korekcyjne okulary do biegania to kompromis pomiędzy okularami korygującymi wadę wzroku a okularami ochronnymi do treningów w terenie. Stanowią one niezwykle ważny element wyposażenia dla wszystkich okularników prowadzących aktywny tryb życia. W ofercie sklepu Stylion znajdują się okulary korekcyjne dla biegaczy, które zapewniają im większy kontrast i możliwość dobrego widzenia otoczenia. Są one również fizyczną ochroną przed zanieczyszczeniami, owadami czy podmuchami silnego wiatru, które mogą prowadzić do łzawienia. 

Wszystkie z dostępnych okularów biegowych są wyposażone w specjalnie wyprofilowane zauszniki, dzięki którym okulary dobrze utrzymują się na miejscu, mimo wykonywania gwałtownych ruchów. Są wygodne, stylowe, a przede wszystkim zapewniają komfort. W sklepie znajduje się duży wybór oprawek do tego rodzaju okularów, a w związku z tym bez problemu można wybrać model, który będzie optymalny dla danej osoby i to zarówno pod względem kształtu, jak i kolorystyki.

Okulary biegowe - fotochromowe

Okulary biegowe są niemalże tak samo ważnym elementem wyposażenia biegaczy, jak dobrej jakości buty do biegania. Zapewniają nie tylko większy komfort i przyjemność płynącą z uprawiania sportu, ale również ochronę przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi utrudniającymi bieganie. Należą do nich na przykład owady, zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu czy też zimny wiatr powodujący łzawienie i narastający dyskomfort. 

W ofercie sklepu internetowego Stylion znajdują się okulary do biegania fotochromowe, które są wyposażone w warstwę ochronną. Jej zadaniem jest ochrona oczu przed promieniami słońca, światłem niebieskim, a także szkodliwym promieniowaniem UV. Wbrew błędnemu przekonaniu wielu osób promieniowanie UV nie stanowi zagrożenia dla oczu tylko w słoneczne dni, ale również wtedy, kiedy niebo pokrywają gęste chmury. Solidna ochrona oczu przed ich działaniem może uchronić biegaczy przed uszkodzeniem wzroku i wieloma niebezpiecznymi konsekwencjami ekspozycji oczu na promienie UV.

Okulary sportowe do biegania

Okulary sportowe do biegania to szczególny rodzaj okularów, którego celem jest ochrona oczu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia, owady czy zimne powietrze, wywołujące u wielu osób łzawienie. Ich specyficzna budowa, przejawiająca się w opływowych soczewkach i wyprofilowanych zausznikach, sprawia, że przez cały czas treningu utrzymują się na miejscu i nie spadają pod wpływem wykonywania gwałtownych ruchów. 

W ofercie Stylion.pl znajdują się okulary sportowe do biegania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w niej model odpowiedni dla siebie. Różnią się one oprawkami, kolorystyką, a także parametrami. Wytrawni biegacze o największych wymaganiach znajdą w sklepie profesjonalne okulary biegowe uznanych marek, a z kolei początkujący biegacze mogą postawić na solidne okulary ochronne, których cena nie musi przekraczać pięćdziesięciu złotych. Każda z tych inwestycji szybko okaże się trafnym wyborem, a okulary będą chroniły oczy w trakcie treningów.

Okulary do biegania i na rower

Okulary do biegania i na rower to jeden z kluczowych elementów wyposażenia dla biegaczy i pasjonatów jazdy na rowerze. Pokonywanie długich dystansów w szybkim tempie wiąże się z tym, że do oczu wpadają wszelkie zanieczyszczenia i owady, a zimne powietrze powoduje łzawienie. Dzięki fizycznej ochronie oczy będę zabezpieczone przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, a uprawianie sportu nie będzie wiązało się z żadnym dyskomfortem. 

W ofercie sklepu internetowego Stylion znajdują się najróżniejsze modele okularów dla biegaczy i rowerzystów, które można dostosować do własnych potrzeb, zarówno pod względem ergonomii, jak i designu. Ich zauszniki są specjalnie wyprofilowane w taki sposób, aby okulary nie spadały podczas pochylania się nad kierownicą czy też wykonywania gwałtownych ruchów. Ponadto w ofercie znajdują się również okulary sportowe przeciwsłoneczne, które skutecznie chronią oczy przed oślepiającymi odblaskami, promieniami słonecznymi oraz szkodliwymi promieniami UV, które wpływają na oczy przez cały rok, a nie tylko w najbardziej słoneczne dni.

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do biegania

Większość osób kochających bieganie doskonale wie, że okulary do biegania to nieunikniony wydatek i doskonała inwestycja. Zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, do których należą wiatr, zanieczyszczenia w powietrzu i owady, a ich specyficzna budowa sprawia, że nie osuwają się podczas wykonywania gwałtownych ruchów. Dzięki temu bieganie jest w pełni komfortowe, a biegacz może się skupić tylko na tej czynności. 

Oferta sklepu online Stylion zawiera profesjonalne okulary przeciwsłoneczne do biegania, które są wyposażone w specjalistyczne filtry. Ich zadaniem jest dodatkowa ochrona oczu przed promieniami słonecznymi, odblaskami pojawiającymi się na wodzie czy śniegu w słoneczne dni, czy też szkodliwym promieniowaniem UV, z którym mamy do czynienia przez cały rok, a nie tylko latem. Okulary przeciwsłoneczne do biegania uznanych marek są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, a tym samym stanowią inwestycję na długi czas.

Okulary do biegania na nartach z polaryzacją

Okulary do biegania na nartach z polaryzacją to jeden z tych gadżetów, które sprawiają, że uprawianie tego zimowego sportu jest znacznie bezpieczniejsze dla oczu i o wiele bardziej komfortowe. Soczewki polaryzacyjne działają w ten sposób, że skutecznie odbijają promienie poziome, a za to do oka kierują wyłącznie te pionowe. W rezultacie oczy chronione są przed oślepiającymi odblaskami pojawiającymi się na śniegu w słoneczne dni, a kolory stają się bardziej nasycone, przez co narciarz widzi wyraźniej. 

W asortymencie naszego e-sklepu znajdują się profesjonalne okulary do biegania na nartach z polaryzacją, spośród których wszyscy miłośnicy tego zimowego sportu mogą znaleźć optymalny model dla siebie. Różnią się one designem i kolorem oprawek oraz soczewek, a ich wspólnym mianownikiem jest fakt, że zapewniają bezpieczeństwo i chronią oczy przed szkodliwym wpływem oślepiającego światła. Ponadto wykonane są z trwałych materiałów wysokiej jakości, które są odporniejsze na uszkodzenia, a w rezultacie pojedynczy zakup stanowi inwestycję na lata.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium