Żółte nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją - rozjaśniające NA-168
Żółte nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją - rozjaśniające NA-168
Żółte nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją - rozjaśniające NA-168 Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - żółte rozjasniające Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - zolte rozjasniajace Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - zolte rozjasniajace Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - zolte rozjasniajace Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - zolte rozjasniajace

Żółte nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją - rozjaśniające NA-168

29 osób kupiło
Złóż zamówienie w ciągu 07h 02m 31s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
40,00 zł
Brutto

Nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - żółte rozjaśniające

Ilość
40,00 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

UNIWERSALNE ŻÓŁTE NAKŁADKI ROZJAŚNIAJĄCE Z POLARYZACJĄ NA-168

do montażu na okulary korekcyjne, dla kobiet i mężczyzn

Co to są żółte nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją — rozjaśniające NA-168?

Żółte nakładki z polaryzacją to produkt przeznaczony do nałożenia na okulary korekcyjne. Główną właściwością tego produktu jest polaryzacja rozjaśniająca. Nakładki poprawiają widoczność w warunkach zmniejszonego oświetlenia — takich jak mgła, deszcz czy zmierzch, chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz redukuje odblaski. Zostały stworzone z myślą o osobach, które mają wadę wzroku i potrzebują okularów korekcyjnych, ale jednocześnie chcą chronić swoje oczy przed słońcem. To idealne rozwiązanie, łączące te dwie potrzeby w jedno.

 

Nakładki z Polaryzacją na okulary korekcyjne mają zastosowanie do okularów optycznych , leczniczych i zerówek. Nakładki idealnie sprawdzą się jeśli potrzebujesz znaleźć złoty środek dla używania okularów korekcyjnych z funkcją zmiany na okulary rozjaśniające z polaryzacją.

Dzięki tej nakładce nie będziesz potrzebował dokupowania drugiej pary okularów korekcyjnych z funkcją rozjaśnienia. Nakładki można użyć do niemal każdego modelu okularów optycznych.

Rozstaw widełek można regulować, odginając je w dowolną pozycję, dostosowując do własnej pary okularów korekcyjnych.

 

nakladki_polaryzacyjne.gif

 

Jakie cechy i zalety posiadają żółte nakładki polaryzacyjne na okulary korekcyjne - rozjaśniające?

Nakładki na okulary korekcyjne z polaryzacją są przede wszystkim świetną ochroną oczu. Dzięki filtrowi polaryzacyjnemu redukują odblaski, co poprawia widoczność i komfort widzenia w za jasnych przestrzeniach. Żółte nakładki zwiększają kontrast — przydaje się to zwłaszcza podczas jazdy samochodem oraz nocą czy w bardzo pochmurne dni. Poza tym mają filtr UV 400, czyli jeden z najbardziej zaawansowanych filtrów dostępnych na rynku. Jako że są rozjaśniające, to automatycznie dostosowują swoje zaciemnienie w zależności od intensywności światła otoczenia. W ciemniejszych warunkach soczewki automatycznie rozjaśniają się, co umożliwia lepszą widoczność.

Jakie zastosowanie mają nakładki na okulary korekcyjne żółte z polaryzacją — rozjaśniające NA-168 i czego unikać przy ich użytkowaniu?

To produkt, który łączy w sobie wiele funkcji: ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, redukcję odblasków, rozjaśnianie, redukcję zmęczenia i napięcia oczu oraz zwiększenie kontrastu poprawiającego widoczność. Nakładki świetnie sprawdzą się zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych. Są wygodnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, które nie chcą kupować dodatków okularów przeciwsłonecznych. Aby dbać o ich trwałość, należy unikać czyszczenia soczewek chemicznymi substancjami i szorstkimi materiałami. Najlepiej nie narażać ich na ekstremalne temperatury, które mogą wpływać negatywnie na jakość nakładek. 

Dlaczego warto kupić żółte rozjaśniające nakładki korekcyjne na okulary na okulary z polaryzacją?

Nakładki są uniwersalne; sprawdzą się równie dobrze przy okularach optycznych, leczniczych, jak i zerówkach. Zadbają o dobrą widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych, jednocześnie chroniąc wzrok przed negatywnymi skutkami promieni UV. Żółte nakładki są atrakcyjne wizualnie — zdecydowanie dodają charakteru okularom korekcyjnym. Zostały wyprodukowane z dobrych, jakościowych materiałów — tak, by jak najdłużej można było cieszyć się z ich użytkowania. Poza żółtymi nakładkami, w zestawie znajduje się również etui do okularów oraz ściereczka przeznaczona do czyszczenia soczewek. Nakładki NA-168 będą dobrym wyborem dla każdego, kto chce zapewnić swoim oczom kompleksową ochronę. 

✅ SOCZEWKI ŻÓŁTE ROZJAŚNIAJĄCE

➤ redukują efekt odbicia światła,

➤ poprawiają jakość oraz komfort widzenia,

➤ mają elegancki, nowoczesny wygląd

 

✅PRAWDZIWA POLARYZACJA

Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. dla:

➤ kierowców,

➤ wędkarzy,

➤ sportowców

➤ osób przebywających dużo na słońcu,

 

✅W ZESTAWIE:

1. etui 

2. ściereczka do soczewek

 

Nakładki rozjaśniające produkowane są zgodnie z normą Europejską CE zapewniając doskonałą ochronę oczu i niezawodność podczas codziennego użytkowania.


✅SZCZEGÓŁY:

Producent  Stylion
Rodzaj:  męskie / damskie - uniseks
Kształt:  prostokątne
Właściwości soczewek:  polaryzacyjne rozjaśniające
Filtr UV:  UV 400
Kategoria filtra:  kat. 1
Kolor oprawki:  -
Kolor soczewki:  żółta
Dostępność:  w magazynie
Czas realizacji:

 do 24h

WYMIARY:

szerokość jednej soczewki (cm):6.1

max wysokość soczewki (cm):4.4

całkowita szerokość nakładki (cm): 13.3

przestrzeń między soczewkami (cm): 1.4 

 

✅Główne zalety soczewek polaryzacyjnych:

➤ Redukcja odblasków

➤ Polepszone widzenie kolorów

➤ Lepszy kontrast

➤ Doskonały komfort widzenia

➤ Ochrona przed promieniowaniem UV-A i UV-B

 

✅Okulary posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02.

✅Filtr UV 400 - Soczewki blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia pełną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

(poniższy kolor nakładki jest podglądowy)

 

 

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Kształt oprawki
Prostokątne
Rodzaj oprawki
bezramkowe
Kolor soczewki
żółty
Polaryzacja
TAK
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
TAK
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
TAK
Fotochrom
NIE

Opinie