Dostawa już za 7,90zł !   Od 100zł Wysyłka Gratis

14 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 100zł

Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł
Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light)
Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light)

Wpływ cyfryzacji na nasze codzienne życie widoczny jest niemal w każdej branży. Coraz więcej pracy wykonują za nas komputery, dzięki czemu staje się ona dla nas wygodniejsza. Niestety, nawet nadzór nad w pełni zautomatyzowaną pracą wymusza od nas spędzanie dużej ilości czasu przed wszędobylskimi ekranami monitorów, smartfonów czy tabletów. Robimy to również coraz częściej w czasie wolnym od zajęć, lub w trakcie wykonywania swojego hobby.

Aby nie miały one niszczącego wpływu na nasze zdrowie – powinniśmy chronić zwłaszcza nasze oczy i wzrok w każdy możliwy sposób. Jednym z takich środków zabezpieczających, które spełnią doskonale swoją funkcje będą właśnie okulary z filtrem światła niebieskiego.

 

Nabywając okulary z filtrem "Blue Light", otrzymujemy jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia naszego wzroku przed zgubną ekspozycją na światło pochodzące z ekranów. Dzięki temu produktowi będziemy w stanie lepiej ograniczyć działanie tzw. „światła niebieskiego”, które jest promieniowaniem wytwarzanym przez ekrany: komputerów, smartfonów oraz tabletów, a ekspozycja na nie w zbyt dużych ilościach, może powodować u nas szereg nieprzyjemnych dolegliwości. Wśród nich jest m.in.:

 • rozdrażnienie

 • pieczenie

 • łzawienie

 • bóle głowy

 • problemy z zaśnięciem

 Okulary z filtrem światła niebieskiego dzięki swoim specjalnym soczewkom są w stanie całkowicie zabezpieczyć nasz wzrok przed promieniowaniem. W ten sposób chronią go w dłuższej perspektywie przed jego nieodwracalnymi uszkodzeniami. Ważne jednak, aby posiadały specjalne certyfikaty oraz atesty potwierdzające skuteczność soczewek "Blue Light" – okulary w nie wyposażone zapewnią nam maksymalny poziom skuteczności działania.

Tylko one zapewniają skuteczność działania, jaką powinny cechować się okulary z filtrem światła niebieskiego. Tego typu produkty nabyć można zarówno w salonach jak i sklepach internetowych. Jako Stylion.pl posiadamy bogaty asortyment i liczną ilość tych modeli produkcji cenionych marek co sprawia, że znalezienie u nas odpowiedniego dla siebie wariantu będzie czystą przyjemnością.

https://stylion.pl/okulary-zerowki-filtr-swiatla-niebieskiego-2532-1

 

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – dla kogo?

Okulary filtrujące niebieskie światło nadają się doskonale przede wszystkim dla osób, które spędzają znaczną ilość swojego czasu przed ekranem komputera – czy to ze względu na wykonywaną pracę, czy też realizowane hobby. Dotyczy to zwłaszcza pracowników biurowych, którzy pracują przed monitorem więcej niż sześć godzin dziennie.

Noszenie ich regularnie ma dzisiaj ogromne znaczenie, ponieważ wielu z nas spędza czas przed ekranem nie tylko w pracy, lecz również w trakcie przerw (telefon) oraz w domu (telewizor, tablet). Nasz wzrok jest wówczas narażony niemal na ciągłą ekspozycję tzw. "Blue Light" – szkodliwego promieniowania, które w dłuższej perspektywie może prowadzić do uszkodzeń wzorku oraz problemów z ostrym i prawidłowym widzeniem. Okulary "Blue Light" filter są więc dedykowane wszystkim, którzy chcą chronić swoje oczy bez względu na wiek i zawód, jaki wykonują.

https://stylion.pl/okulary-zerowki-filtr-swiatla-niebieskiego-2535-1

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – damskie

Kobiety kupujące okulary z filtrem światła niebieskiego zwracają z kolei uwagę przede wszystkim na ich styl. Ma to związek głównie z reprezentacyjnymi rolami, jakie pełnią w firmach oraz przedsiębiorstwach. W ich przypadku – są one wizytówką, a nie jedynie środkiem do zabezpieczenia wzroku.

Dlatego wybierając stylowe okulary "Blue Light" damskie, korzystają w pierwszej kolejności z oferty renomowanych i cenionych marek, które sklep Stylion również posiada w swoim w asortymencie. Nasz szeroka oferta modeli, połączona z ich bezproblemową dostępnością sprawi, że każda kobieta powinna znaleźć dla siebie idealne okulary filtrujące niebieskie światło – zarówno do pracy, jak i uzupełniania codziennej kreacji.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – męskie

Okulary "Blue Light" męskie posiadają fasonyproste orazoszczędne kolorystycznie, gdyż Panowie przeważnie stawiają przede wszystkim na praktyczność. Kupując produkty optyczne, zwracają uwagę głównie na jakość samych soczewek oraz ich funkcjonalność. W tym przypadku mężczyźni najczęściej weryfikują również okulary pod względem posiadania specjalistycznych certyfikatów oraz atestów, poświadczających skutecznemu działaniu filtru "Blue Light".

Dlatego wybierając okulary z filtrem światła niebieskiego – męskiewarto skorzystać w pierwszej kolejności z oferty renomowanych salonów optycznych oraz sklepów internetowych, takich jak Stylion. Bogaty wybór oferowanych przez nas produktów w tej kategorii sprawia, iż mężczyźni mogą bez problemu zakupić u nas stylowe, designerskie i wyrażające ich samych okulary, bez rezygnacji z praktyczności oraz wytrzymałości.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – dla dzieci

Zabezpieczanie swojego wzroku przed światłem niebieskim nie jest już obecnie tylko problemem osób dorosłych, ale również i dzieci. Są one bowiem narażone w równym stopniu na to promieniowanie, podczas częstej zabawy telefonem czy też seansu ulubionej bajki przed ekranem komputera bądź telewizora.

Jeśli rodzicom zależy, aby móc należycie dbać o wzrok najmłodszych – powinni zakupić specjalne okulary z filtrem światła niebieskiego dla dzieci. W ten sposób będą w stanie kontrolować ilość promieniowania, jakie dociera do oczu ich pociech. Obecnie na rynku istnieje mnóstwo modeli dopasowanych do nich nie tylko stylistycznie, ale i kolorystycznie, dlatego ze nie powinni mieć oni dużych problemów ze znalezieniem odpowiedniego produktu.

 

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – do czego?

Okulary "Anti Blue Light" są wyposażone w specjalne soczewki, które zabezpieczają nasz wzrok przed promieniowaniem światła niebieskiego, pochodzącego z ekranów. Można z nich korzystać zarówno w pracy (np. podczas siedzenia przed ekranem komputera), ale też podczas relaksu (oglądania telewizji, czy czytania wiadomości na smartfonie).

Ważne jednak, aby filtr światła niebieskiego w okularach miał potwierdzoną skuteczność swojego działania. Gwarantem tego są certyfikaty i atesty, jakie dany produkt powinien spełniać zanim trafi na rynek. Tylko w ten sposób będą one w stanie chronić wzrok nasz oraz naszych najbliższych. Stosując sprawdzone okulary – filtr niebieskiego światła skutecznie wyeliminuje jego potencjalne negatywne oddziaływanie na oczy. Dodatkowo, można też uzupełniać je o nakładki (np. antyrefleksyjne), które rozszerzają pole działania tego produktu, a te oraz inne akcesoria bez problemu znajdziecie bezpośrednio w naszym sklepie.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=zastosowanie&antyrefleks-blue-light=134-tak

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – antyrefleksyjne

Powłoka antyrefleksyjna w przypadku okularów z filtrem światła niebieskiego ma ogromne znaczenie szczególnie podczas pracy w otoczeniu bardzo silnie naświetlanym przez inne sprzęty (np. lampy). To również jedyny sposób na uchronienie naszego wzorku zarówno przed działaniem promieniowania „Blue Light”, jak i mocnych odblasków słonecznych. Okulary z filtrem światła niebieskiego i antyrefleksem zyskują obecnie na popularności, gdyż na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na ochronę oczu przed coraz silniejszym wpływem tego promieniowania (jak również UV).

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – do komputera

Wielogodzinna praca przy komputerze bywa przeważnie najczęstszym powodem zakupu okularów z filtrem światła niebieskiego. Decydują się na nie przede wszystkim osoby zatrudnione w biurach i urzędach, które przed monitorem potrafią spędzać dziennie nawet sześć i więcej godzin. Okulary do komputera "Blue Light" to jedyny i najlepszy sposób na ochronę naszego wzroku przed zgubnym działaniem światła niebieskiego.

Pozwalają ograniczyć dolegliwości bólowe, a także zapobiegają pogorszeniu kondycji wzroku. Okulary do komputera z filtrem światła niebieskiego można uzupełniać również o zakup dodatkowych akcesoriów, które podnoszą ich funkcjonalność a także wartość.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=okulary-do-komputera-z-antyrefleksem&antyrefleks-blue-light=134-tak

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – korekcyjne

Jeśli chcemy ochronić nasze oczy zarówno przed szkodliwym promieniowaniem, na które jesteśmy podatni oraz dalszym pogłębianiem się nabytej już wady wzroku, powinniśmy zdecydować się na okulary korekcyjne z filtrem światła niebieskiego. Warto jednak potwierdzić nasze dolegliwości u lekarza okulisty, jeśli chcemy skorzystać z tego produktu – będzie on w stanie wskazać nam najbardziej odpowiedni dla nas model. Dopiero wówczas powinniśmy przejrzeć oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu naszego wymarzonego wariantu. Pamiętajmy również, że możemy również wyposażyć posiadane przez nas okulary zarówno w soczewki anti Blue Light, jak i korekcyjne, dzięki którym również zyskamy właściwą ochronę przed obiema powyższymi dolegliwościami.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=okulary-korekcyjne&antyrefleks-blue-light=134-tak

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – lenonki

Okulary z filtrem światła niebieskiego dostępne są na rynku w wielu modelach, które możemy także dopasowywać do osobistych upodobań. Najlepsze salony optyczne oraz sklepy internetowe jak Stylion.pl proponują dobrze znane i lubiane fasony, które od lat się nie starzeją, robiąc nadal piorunujące wrażenie. Warto bowiem pamiętać, iż mają one nie tylko chronić nasz wzrok, lecz również stanowić dodatek do wizerunku oraz codziennej kreacji. Okulary lenonki z filtrem światła niebieskiego to kapitalny produkt, który spełnia zarówno wymagania funkcjonalne, jak i designerski. Pomimo swojego nietuzinkowego kształtu, pozostają one w pełni praktyczne i stanowią doskonałą ochronę przed promieniowaniem światła niebieskiego.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=okulary-lenonki&antyrefleks-blue-light=134-tak

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – na co dzień

Okulary chroniące nasz wzrok przed promieniowaniem światła niebieskiego nie są jedynie środkiem ochrony oczu. Mogą oprócz tego stanowić codziennie uzupełnienie kreacji oraz modny dodatek. Ma to szczególne znaczenie w przypadku stanowisk reprezentatywnych oraz osób pracujących w stałym kontakcie z partnerami i klientami. Okulary z filtrem światła niebieskiego na co dzień stanowią wówczas nie tylko skuteczne narzędzie do ochrony wzroku, ale również modną i stylową wizytówkę, która może być dopasowana do stanowiska pełnionego przez daną osobę.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – przeciwsłoneczne

Dobrym sposobem na rozszerzenie działania okularów chroniących przed promieniowaniem światła niebieskiego, jest zakupienie produktu z dodatkowymi funkcjami. Jedną z nich może być np. powłoka przeciwsłoneczna. W ten sposób otrzymamy okulary przeciwsłoneczne z filtrem światła niebieskiego, których będziemy mogli używać podczas wakacji, wypraw w słoneczne miejsca, a także codziennych obowiązków. Ważne jednak, aby filtr Blue Light i UV miał pełną certyfikowaną skuteczność, gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli chronić nasz wzrok. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem światła niebieskiego to doskonały kompromis dla osób aktywnych, a jednocześnie pracujących przed komputerem.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=okulary-przeciwsloneczne&antyrefleks-blue-light=134-tak

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – zerówki

 Szukając modnych i funkcjonalnych produktów z kategorii "Anti Blue Light", warto zwrócić swoją uwagę na okulary z filtrem światła niebieskiego "zerówki". Są one uniwersalnym akcesorium niemal do każdej kreacji oraz wizerunku. Idealnie sprawdzą się dla osób pracujących w biurach, międzynarodowych korporacjach, jak i obsłudze klienta. Są przy tym pełnoprawnym produktem optycznym chroniącym nasz wzrok przed nadmiernym promieniowaniem światła niebieskiego. Okulary zerówki "Blue Light"są na tyle wszechstronne, że mogą z nich korzystać osoby pozbawione wad wzroku w dowolnym wieku i przejawiające niemal każdą aktywność zawodową.

https://stylion.pl/okulary?kategorie=okulary-zerowki-i-oprawki&antyrefleks-blue-light=134-tak

 

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – jakie akcesoria?

Okulary z "Blue Light" można z powodzeniem łączyć też z akcesoriami, które podnoszą na stałe ich wartość, ale sprawiają także, że stają się one wszechstronniejszą ochroną dla naszych oczu. Możemy wymieniać choćby znajdujące się w nich soczewki oraz kupować specjalne nakładki (np. antyrefleksyjne) bez utraty pierwotnej właściwości, które posiada filtr niebieskiego światła w okularach, odbijający to promieniowanie.

To jakie będą to dodatki, zależy wyłącznie od końcowego użytkownika który wybrał dane okulary. Filtr niebieski zastosowany w upatrzonym modelu powinien jednak posiadać gwarantowaną przez producenta skuteczność w niwelowaniu działania światła „Blue Light”, gdyż tylko w ten sposób będzie on chronić nasz wzrok. Jeśli chcecie zapoznać się z szerokim wyborem akcesoriów do tego typu produktów, koniecznie polecamy Wam odwiedzić nasz sklep.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – nakładki

Jednym z najpopularniejszych dostępnych na rynku akcesoriów są specjalistyczne nakładki na okulary z filtrem światła niebieskiego, montowane na oprawkach. Dają one możliwość wyposażenia podstawowego produktu w dodatkowe funkcje (np. polaryzację bądź antyrefleks) – za ich pomocą możemy stworzyć okulary o wiele bardziej wszechstronne, zdolne nie tylko do chronienia wzroku nie tylko przed światłem niebieskim, ale również bolesnymi odblaskami słonecznymi czy nadmiernym promieniowaniem UV. Zaletą tych nakładek jest również fakt, że możemy je w dowolnym momencie ściągnąć (co ułatwia nie tylko użytkowanie, ale również czyszczenie).

https://stylion.pl/nakladki-na-okulary

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – soczewki

Wymiana soczewek w okularach z filtrem światła niebieskiego odbywa się na takich samych zasadach, jak w przypadku innych produktów optycznych. Ważne jednak, aby wymieniać je najpierw w zgodzie z zaleceniami lekarza specjalisty, zamiast osobistych upodobań. Jeśli posiadamy przykładowo wadę wzroku, którą należy korygować – powinniśmy zastanowić się, czy nie lepiej będzie zakupić soczewki na okulary z filtrem światła niebieskiego. Mogą one zarówno poprawiać istniejące ubytki, jak i działać prewencyjnie w odniesieniu do ekspozycji ekranów komputerów czy telefonów.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – szkła

Jednym z wymiennych akcesoriów optycznych są m.in. szkła okularowe, które możemy zmieniać według własnych upodobań kolorystycznych. Ma to znaczenie w przypadku dzieci, które wolą patrzeć na rzeczywistość w innych odcieniach. Warto jednak dobierać taki kolor szkieł, aby nie przeszkadzał on w codziennych obowiązkach. Szkła na okulary z filtrem światła niebieskiego powinny być dopasowane do naszego temperamentu, aktywności zawodowej oraz fizycznej oraz tego, czy posiadamy wadę wzroku, którą należy korygować.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – cena

Ceny okularów z filtrem światła niebieskiego, czyli tzw. "Blue Light" wahają się w granicach kilkudziesięciu złotych. Tańsze modele wyposażone są w standardowe soczewki zabezpieczające przed nadmierną ekspozycją na światło niebieskiego – droższe zaś, mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje i mechanizmy, które ułatwiają użytkowanie (np. zawiasy teleskopowe lub dodatkową powłokę antyrefleksyjną).

Ponadto, jeśli chodzi o okulary z filtrem światła niebieskiego – cena zależy bardzo często również od marki danego produktu. Najdroższe są modele znanych i cenionych producentów. Wyróżniają się one przeważnie designem oraz wytrzymałością materiałów użytych do ich wykonania. Niezależnie od swojej wartości, okulary z filtrem światła niebieskiego można także uzupełniać o dodatkowe akcesoria (np. nakładki polaryzacyjne). Wówczas podnosimy ich cenę oraz funkcjonalność.

Szukając dobrych i długowiecznych produktów optycznych warto stawiać na tak sprawdzone sklepy jak Stylion.pl. W naszym asortymencie możecie znaleźć modele okularów, zdolne do spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – opinie

Patrząc na okulary z filtrem światła niebieskiego, opinie o produkcie bardzo często potwierdzają ich pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną użytkowników. Szczególnie cenią je sobie pracownicy biurowi oraz osoby spędzające wiele godzin przed ekranami – czy to w ramach wykonywania obowiązków służbowych, czy relaksując się również po pracy.

Wiele osób podkreśla też, jeśli chodzi o dobrej jakości okulary z filtrem „Blue Light” – opinie użytkowników prawidłowo wskazują również na pomoc produktu w redukowaniu zmęczenia, dolegliwości bólowych oraz pogarszającego się stanu wzroku. Podkreślają one jednak, że należy wybierać starannie wyselekcjonowane produkty i stawiać przede wszystkim na producentów renomowanych marek, które są w stanie dać gwarant skuteczności stosowanych przez nich technologii.

Wśród kupujących okulary „Blue Light Filter”, opinie odnośnie w odniesieniu ich wielozadaniowości oraz wszechstronności są również w większości przychylne. Szczególnie dobrymi ocenami cieszą się produkty dla dzieci. W komentarzach osób zadowolonych z użytkowania okularów chroniących przed filtrem światła niebieskiego, pojawiają się także stwierdzenia o dużej możliwości personalizacji produktów (m.in. za pomocą dodatkowych akcesoriów optycznych – nakładek czy soczewek).

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – wady?

Tak naprawdę okulary z filtrem światła niebieskiego nie posiadają żadnych poważnych defektów, które dyskwalifikowałyby je z użytkowania jako produktu optycznego. Stanowią one skuteczną barierę chroniącą przed tzw. „Blue Light”, pochodzącym z ekranów komputerów i telefonów. Mogą jednocześnie być wyposażone w soczewki korekcyjne, polaryzacyjne bądź antyrefleks. Stanowią więc wszechstronny i uniwersalny produkt, będący środkiem ochrony wzroku. Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne aspekty, jakie posiadają okulary z filtrem światła niebieskiego – wady tego produktu możemy upatrywać jedynie w przypadku ceny, jaką osiągają niektóre z dostępnych na rynku modeli znanych producentów. Dla niektórych osób może to stanowić poważny minus, inni mogą patrzeć na to jak na koszt, który należy ponieść jeśli interesuje nas odpowiednia jakość wykonania.

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – czy warto je kupić?

Wśród osób posiadających wady wzroku i często pracujących przed ekranem zastanawia się zapewne, czy warto kupić okulary z filtrem światła niebieskiego? Jeśli chcemy skutecznie zabezpieczyć nasz wzrok – produkt ten może okazać się prawdopodobnie jedynym sposobem, aby to należycie zrobić, chroniąc nas przed dolegliwościami bólowymi, powodowanymi działaniem tych promieni.

Okulary z filtrem „Blue Light” są na tyle tanim i wszechstronnym produktem, że ich kupnem mogą zainteresować się różne osoby – nie tylko pracownicy biur, ale również szefowie firm czy rodzice, których dzieci spędzają dużo czasu przed komputerem. To dobry i przyszłościowy zakup, tym bardziej jeśli skorzystamy z oferty najlepszych salonów optycznych oraz sklepów internetowych, dzięki którym będziemy w stanie nabyć skuteczny i wysokojakościowy produkt, służący nam potem przez wiele lat użytkowania. Dodatkowo będzie on uzupełniał nasz wizerunek jako dodatek do kreacji bądź modne akcesorium.

 

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – ranking

Biorąc pod uwagę mnogość dostępnych na rynku modeli, jeśli chodzi o okulary z filtrem światła niebieskiego – ranking, który opracowaliśmy pozwoli Państwu podjąć bardziej świadomą decyzją w obliczu kupna tego produktu. Tworząc to zestawienie, braliśmy pod uwagę nie tylko reprezentatywność danego wariantu, ale również jego cechy funkcjonalne. Oto nasze personalne Top 3, jeśli chodzi o ten segment asortymentu, oferowany przez Stylion.pl – podzielone osobno na modele męskie i damskie:

Okulary z filtrem światła niebieskiego – ranking (damskie)

 • Top 3

Podium otwierają stylowe lenonki zerówki z filtrem światła niebieskiego – doskonałe do obsługi komputera oraz tabletu, a także oglądania telewizora. Ich nietuzinkowy design podkreśla złoty połysk, dzięki czemu nadają się idealnie do codziennych stylizacji. Okulary dedykowane są w szczególności paniom na stanowiskach reprezentacyjnych oraz działających w stałym i bezpośrednim kontakcie z klientem.

https://stylion.pl/okulary-lenonki-z-filtrem-swiatla-niebieskiego-do-komputera-zerowki-r-bl-506k-16

 • Top 2

Drugie miejsce w zajmują wszechstronne i niebanalne okulary kocie oczy z możliwością wymiany soczewek na korekcyjne. Posiadają filtr UV 400, chronią przed światłem niebieskim oraz są doskonałym uzupełnieniem każdej biurowej kreacji.

https://stylion.pl/okulary-kocie-oczy-korekcyjne-z-antyrefleksem-zerowki-pol-blf-727k

 • Top 1

Najlepszym w naszej opinii produktem damskim z kategorii okulary z filtrem światła niebieskiego, jaki posiadamy w ofercie, są niesamowite kocie oczy w granatowo-brązowych oprawkach. Łączą one niepowtarzalny design (kolorystyka oraz złoty połysk zauszników) oraz funkcjonalność (zawiasy teleskopowe). Będą one doskonałym produktem optycznym dla wszystkich kobiet, które dbają o swój wzrok.

https://stylion.pl/okulary-kocie-do-komputera-damskie-z-filtrem-blue-light-zerowki-2587-1

Okulary z filtrem światła niebieskiego – ranking (męskie)

Wśród produktów optycznych dedykowanych mężczyznom, sklep Stylion pragnie wyróżnić trzy wyjątkowe produkty, które spełnią oczekiwanie każdego Pana marzącego o zdrowym wzroku i doskonałym wyglądzie.

 • Top 3

Stylowe zerówki aviatory to niesłabnący krzyk mody wszystkich salonów. Gwiazdy pożądają ich od wielu dekad, a celebryci nie wychodzą bez nich na ścianki. Te druciane pilotki to doskonały kompromis między nietuzinkowym wyglądem a funkcjonalnością. Posiadają one bowiem w pełni skuteczny filtr światła niebieskiego.

https://stylion.pl/Druciane-okulary-do-komputera-blue-light-2547-1

 • Top 2

Na drugim miejscu chcemy wyróżnić produkt szwajcarskiego producenta Montana. Bezuciskowe zauszniki oraz teleskopowe zawiasy sprawiają, że okulary te są niesamowicie wygodne w noszeniu i komfortowe w użytkowaniu. Ponadto, posiadają powłokę antyrefleks chroniącą przed odblaskami słonecznymi pochodzącymi z płaskich powierzchni (np. wody lub śniegu).

https://stylion.pl/Okulary-do-czytania-komputera-plusy-blfbox73

 • Top 1

Męskie zerówki z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej. Do zalet tych okularów należą m.in. delikatne i regulowane noski z silikonu oraz wytrzymała, a przy tym niesamowicie lekka konstrukcja. Są również wyposażone dodatkowo w filtr światła niebieskiego, chroniący przed tzw. „Blue Light” oraz filtr UV 400.

https://stylion.pl/meskie-okulary-do-komputera-blue-light-zerowki-2554a

 

Okulary z filtrem światła niebieskiego (Blue Light) – sklep internetowy Stylion.pl

Szukają dobrych jakościowo okularów z filtrem światła niebieskiego, warto wybierać w pierwszej kolejności sprawdzone i znane sklepy internetowe, jak również salony optyczne. Najlepiej przejrzeć ofertę takich punktów, w których możliwy jest wybór nie tylko poszczególnych modeli, lecz również akcesoriów oraz dodatków do nich.

Stawiając na okulary z filtrem światła niebieskiego Stylion, mają Państwo możliwość bogatego wyboru tych produktów wraz z wszelkiej maści filtrami – począwszy od polaryzacyjnych, skończywszy na filtrach „Blue Light”. Nasz sklep to miejsce, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą swoje wymarzone modele, które uzupełnią ich stylizację oraz będą też dbały o zdrowie oczu. Kupujący znajdą w prezentowanej na stronie ofercie najmodniejsze fasony, hity sprzedażowe ostatnich sezonów oraz funkcjonalne produkty z mechanizmami i funkcjami poprawiającymi jakość użytkowania.

Jesteś zdecydowany, aby kupić okulary z filtrem światła niebieskiego? Sklep internetowy Stylion to gwarant wyboru produktu wysokiej jakości. Sprzedawane przez nas modele – zwłaszcza te z powłoką „Blue Light”, spełniają wszelkie atesty i posiadają specjalistyczne certyfikaty, dzięki którym kupujący będą wiedzieć, że ich wzrok będzie chroniony w należyty sposób.

Okulary z filtrem światła niebieskiego to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na chronienie wzroku przed nadmierną ekspozycją światła, pochodzącego z ekranów komputerów oraz telefonów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zadbać o swoje zdrowie, a także zmniejszyć dolegliwości bólowe zmęczonych oczu.

Nad ich zakupem powinny zastanowić się przede wszystkim osoby, spędzające długie godziny przed monitorami. W ich przypadku okulary z filtrem „Blue Light” mogą okazać się wręcz niezbędne. Szukasz swojego wymarzonego modelu? Odwiedź nasz sklep, w którym renomowani specjaliści pomogą Tobie w wyborze najlepszego możliwego wariantu. Sprawdź ofertę Stylion.pl i przekonaj się, że to najlepsze dla Ciebie miejsce do zakupu wszystkiego, związanego z okularami!

Inne kategorie
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium