Filtruj według

Cena
1 85
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Etui na okulary

Etui na okulary

Okulary mogą doskonale skorygować rysy twarzy, stanowić rodzaj biżuterii lub designerski gadżet. Odpowiednio dobrane oprawki mogą złagodzić zbyt ostre rysy twarzy, albo podkreślić te delikatne. Niezależnie od tego czy nosimy okulary korekcyjne, zerówki czy też przeciwsłoneczne, powinny one być dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. A najlepszą ochronę zapewni stylowe etui. 

Etui na okulary to bez wątpienia niezwykle przydatna rzecz, zarówno w przypadku osób noszących okulary korekcyjne, jak i okulary do jazdy w nocy, czy do czytania. Odpowiedni dobór futerału pozwoli cieszyć się okularami przez znacznie dłuższy czas. Zadaniem etui jest zapewnienie bezpieczeństwa okularom, z których w danym momencie się nie korzysta. Trzeba bowiem mieć świadomość, że nawet najlepszej jakości okulary wciąż pozostają dosyć kruchymi przedmiotami, które łatwo ulegają zniszczeniu. 

Solidna konstrukcja futerału oraz delikatne wnętrze wyłożone miękkim materiałem, to sposób na uniknięcie niepotrzebnych zniszczeń. Dużym zainteresowaniem cieszą się futerały w twardej obudowie. Są odpowiednio wzmocnione, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że okulary ulegną zniszczeniu. Są również wyprofilowane w taki sposób, by zapewnić okularom wewnątrz stabilność, a tym samym fantastyczną ochronę. Etui to najlepszy sposób na to, by okulary służyły nam bez najmniejszego zarzutu przez długi czas.