Wczytuję dane...
Model: Marsjanie Snow
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Kominiarka Termoaktywna Dziecięca 3D

Made in Poland


Snow KIDS –  termoaktywne kominiarki dla dzieci, które idealnie sprawdzają się przy sportach zimowych. Kominiarki są wykonane z elastycznego termoaktywnego materiału, dzięki czemu bez problemu dopasują się do głowy dzieci w przedziale wiekowym 4-12 lat o obwodzie głowy 50-56 cm. Kominiarka KIDS jest niezwykle przyjemna w dotyku, jej wewnętrzna warstwa to tzw. „meszek”, który delikatnie otula skórę dziecka podczas użytkowania. Taka dziecięca kominiarka jest niezbędnym atrybutem każdego małego sportowca, zapewnia komfort cieplny, zwiększa higienę użytkowania kasku oraz zapobiega powstawaniu otarć od zapięcia kasku. Dziecko w kominiarce może spędzić wiele godzin na stoku, bez obawy o chłód i podrażnienia. Nasze kominiarki dzięki kolorowym i przyjaznym wzorom są chętnie zakładane przez dzieci. W swojej ofercie posiadamy wzory dedykowane zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Rozmiar:

obwód głowy 50-56 cm

wiek: 4-12 lat

BEZUCISKOWE PŁASKIE SZWY. Kominiarka posiada płaski szew z tyłu, wykończony bezuciskową lamówką z potrójnym ozdobnym szwem. Wykonane na specjalistycznych maszynach autolapach.

 

KRÓTKI CZAS SCHNIĘCIA. Uzyskany dzięki przędzy poliestrowej, której włókna szybko wchłaniają i przekazują wilgoć dalej zapewniając szybkie pozbywanie się wilgoci z odzieży zapewniając doskonały mikroklimat przy ciele.

ODPROWADZANIE WILGOCI. Materiał, z którego jest wykonana odzież umożliwia szybkie odprowadzenie potu i wilgoci na zewnątrz co sprawia, że w momentach największego wysiłku fizycznego uwaga skupiona jest na dyscyplinie sportowej, a nie uczuciu dyskomfortu.

Kominiarka wielofunkcyjna

100% poliester

Wyprodukowano w Polsce

Gramatura 225 gram

Specjalistyczny płaski szew z tyłu