Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
39 359
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary narciarskie

Okulary narciarskie

Wybierając się w góry na narty, deskę, czy nawet rower musisz pomyśleć o swoim wzroku. Dlatego w naszej ofercie mamy również okulary narciarskie, których różnorodność możesz poznać w naszym sklepie. Polecamy je do użytkowania w różnych warunkach, zawsze spełnią swą funkcję podnosząc przyjemność z ruchu, jaką daje nam sport. Okulary wyposażone są w szkło polaryzacyjne oraz system ANTI-FOG. Oprawki z najnowocześniejszych rodzajów materiałów wykonane w ultranowoczesnej stylistyce pozwolą wzbogacić Twój wizerunek.

Okulary narciarskie

Okulary narciarskie nie pełnią już tylko funkcji praktycznej, ale także estetyczną. Powinny one pasować do reszty sportowej garderoby, tworząc spójną całość, ale także chroniąc oczy przed wiatrem i słońcem. Okulary narciarskie muszą być zatem wykonane z materiałów wysokiej jakości, żeby zapewniać najlepsze bezpieczeństwo dla wzroku. Okulary te są najczęściej wybierane podczas spacerów, jednak coraz więcej osób korzysta z nich także na stoku, zwłaszcza wtedy, gdy jest dość pogodnie.

Jakie okulary narciarskie wybrać?

Okulary narciarskie to jedna z bardziej wygodnych propozycji podczas uprawiania sportów zimowych, ale także jazdy na rowerze czy joggingu. Wybór tego typu akcesoriów jest naprawdę ogromy, a producenci z roku na rok wprowadzają nowocześniejsze rozwiązania. Z sezonu na sezon zmienia się również design okularów narciarskich. Oprócz klasycznych fasonów, które nadal są bardzo popularne, można postawić na niezwykle stylowe modele. Okulary powinny być przede wszystkim cienkie i lekkie, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i zarysowania oraz pęknięcia. Ważnym kryterium są tutaj szkła – muszą mieć one najlepszą widoczność, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo. Należy szukać okularów narciarskich wyposażonych w filtr polaryzacyjny, który nie tylko poprawia kontrast i ostrość widzenia, ale także niweluje wszelkie refleksy świetne, będące wynikiem odbijania się promieni słonecznych od śniegu. Okulary z polaryzacją chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Niemniej przydatka jest powłoka antifog, mająca na celu zapobieganie przed zaparowaniem szkieł, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup okularów narciarskich z wymiennymi szkłami. Można wtedy zmieniać kolor szkieł w zależności od panujących warunków pogodowych. Bardzo wygodne i praktyczne są okulary posiadające regulowany pasek, zamieniając tym samym okulary narciarskie w gogle. W naszym sklepie Stylion.pl można znaleźć bogaty asortyment okularów narciarskich, obejmujący modele najlepszych marek, takich jak Arctica czy BLOCK, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.