Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
69 399
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary fotochromowe

Okulary fotochromowe

Okulary fotochromowe - oferta

Zwykłe okulary przeciwsłoneczne posiadają soczewki ze stałym zabarwieniem, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Natomiast nowoczesne okulary fotochromowe zmieniają swój odcień wraz z intensywnością światła słonecznego. Ta innowacyjna technologia sprawia, że dzięki temu okulary nigdy nie są zbyt jasne lub za ciemne, gdyż zawsze dostosowują się do idealnego zabarwienia. To właśnie dzięki temu w okularach fotochromowych można widzieć lepiej i osiągać lepsze wyniki we wszystkich czynnościach prowadzonych na świeżym powietrzu. Oferta naszego sklepu obejmuje najwyższej jakości okulary fotochromowe, które nie tylko pozwalają widzieć wyraźniej, ale także skutecznie chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza dla osób, które cenią sobie uniwersalność, praktyczność, wygodę i komfort.

Jak działają szkła fotochromowe?

Okulary fotochromowe to rodzaj inteligentnych soczewek, które w pomieszczeniach rozjaśniają się, natomiast na słońcu – przyciemniają. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, wygodę i praktyczność, a do tego mają bardzo wrażliwe oczy, które łzawią na słońcu. Szkła fotochromowe pozwalają na noszenie tylko jednej pary okularów, sprawdzających się zarówno jako okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne.

Okulary fotochromowe – jakie wybrać?

Okulary te zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dlatego można zapomnieć o konieczności noszenia okularów przeciwsłonecznych. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja, dla osób, które noszą szkła korekcyjne i chciałyby mieć jedną parę okularów o szerszym zastosowaniu i większej funkcjonalności. Soczewki fotochromowe mogą występować w formie organicznej, czyli plastikowej albo szklanej. O ile szklane soczewki występują tylko w jednym rodzaju, o tyle w jej organicznej wersji wyróżnić można aż 3 rodzaje soczewki. Różnią się one między sobą szybkością oraz stopniem rozjaśniania się i ściemniania. Najlepsze soczewki fotochromowe na słońcu stają się niemal czarne i spokojnie mogą zastąpić okulary przeciwsłoneczne, zaś w pomieszczeniach są praktycznie bezbarwne. Okulary fotochromowe mogą zostać uszlachetnione dodatkową powłoką antyrefleksyjną, która niweluje odblaski świetlne i ogranicza zmęczenie oczu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo okulary fotochromowe wykonane z materiałów najwyższej jakości, które pozwolą na optymalny komfort widzenia, skutecznie chroniąc narząd wzroku przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Asortyment sklepu obejmuje modele sportowe oraz bardziej casualowe, wyposażone w dodatkową powłokę polaryzacyjną. Powłoka ta jest niezwykle przydatna podczas jazdy samochodem, poprawiając widoczność, ostrość i kontrast widzenia. Okulary fotochromowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi praktyczne i wygodne połączenia. W Stylion.pl proponujemy okulary fotochromowe od najlepszych marek, takich jak PolarZone czy Arctica, dlatego mają Państwo gwarancję otrzymania najlepszego produktu.