Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
149 299
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary Liw Lewant

Okulary Liw Lewant

Liw Lewant to największy Polski producent oprawek okularowych, który w swojej ofercie posiada również okulary. Są to zarówno okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, jak i specjalistyczne (np. BHP). Proponujemy w naszym sklepie zarówno okulary damskie, męskie, jak i unisex. Dzięki okularom Liw Lewant będziesz zawsze wyglądać modnie!

Okulary Liw Lewant

Okulary Liw Lewant to nie tylko nowoczesne okulary w kształcie nerd czy okulary bezramkowe, ale także niezwykle popularne kocie oczy. W ofercie znajdą się także klasyczne, eleganckie okulary z pełnymi oprawkami lub półpełnymi typu żyłka. Spośród koloru szkieł mamy wybór standardowy – przeźroczyste, barwione na żółto (rozjaśniające lub przeciwsłoneczne) oraz typowo ciemne, które są przeciwsłoneczne.

Liw Lewant to okulary zarówno dla osób szukających klasycznego wyboru ze średniej półki, jak i najmodniejszych okularów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Prawdziwym hitem sezonu są okulary kocie oczy z damskiej kolekcji, które zachwycają nie tylko świetnym designem i dopasowaniem, ale także piękną oprawką. Zdecydowanie jest to model, w którym do twarzy będzie każdej Pani.

Okulary Liw Lewant – cena

Okulary Liw Lewant, które mamy w ofercie to bardzo szeroka propozycja. Nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli poszukujesz modeli ekonomicznych, to jeśli chodzi o okulary Liw Lewant, cena rozpoczyna się nawet w granicach 150-200 złotych przy najtańszych modelach. Jest to bardzo niska cena, biorąc pod uwagę jakość ich wykonania i fakt, że jest to jeden z najlepszych polskich producentów.

Niewątpliwie jednak najszerszy wybór mamy w cenie od 200 do 300 złotych, gdzie znajduje się większość modeli tego polskiego producenta. Znajdziemy tu nie tylko okulary korekcyjne (lub same oprawki), ale także przeciwsłoneczne czy popularne „zerówki”. Liw Lewant to również producent okularów typowo premium, jak chociażby okulary kocie oczy z kolekcji ByeBye, które pojawiły się niedawno w sprzedaży na stronie producenta. Dlaczego są tak wyjątkowe? Ich oprawka pokryta jest 14-karatowym złotem, co naprawdę robi wrażenie. Takie okulary dostaniemy w cenie powyżej 1000 złotych. Liw Lewant przygotował dla klientów kilka takich modeli, które zachwycają w każdym sezonie.

Okulary przeciwsłoneczne Liw Lewant

Wybór okularów przeciwsłonecznych jest kluczowy zarówno jeśli chodzi o wygodę, jak i bezpieczeństwo naszego wzroku. Wielu z nas o tym zapomina i wybiera najzwyklejsze okulary przeciwsłoneczne, a potem pojawia się niestety wiele kłopotów podczas prowadzenia samochodu czy spędzania czasu na słońcu. Kluczowe w okularach przeciwsłonecznych są dobry filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem, ale także polaryzacja, dzięki której soczewka odbija promienie poziomie, przepuszczając tylko promienie pionowe. Oznacza to, że wszelkie światło odbite (np. od drogi podczas prowadzenia samochodu, od innych pojazdów czy od tafli wody) nie razi w oczy. 

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Liw Lewant, pamiętaj o tym i dobierz odpowiednie dla siebie! Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią produktową okularów Liw Lewant. W razie jakichkolwiek pytań, czy potrzebnej pomocy zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.