Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
26 339
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary polaryzacyjne męskie

Okulary polaryzacyjne męskie

Poza okularami dedykowanymi dla kobiet, oferta sklepu internetowego Stylion.pl obejmuje również najwyższej jakości okulary męskie z polaryzacją. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór okularów polaryzacyjnych dla mężczyzn, które wykonano z wysokiej klasy materiałów i zaprojektowano w oparciu o najnowocześniejsze trendy. Ich dostawcami są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak: ARCTICA, LOZANO, MONTANA, POLARZONE, DRACO MATRIX, POLARIZED oraz REVERS. 

Wszystkie dostępne męskie okulary z polaryzacją doskonale chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zwiększając jednocześnie kontrast oraz ostrość widzianych przedmiotów. Dzięki wysokiej jakości soczewkom polaryzacyjnym można obserwować otoczenie bez uciążliwych odblasków świetlnych, powstających podczas odbijania się promieni słonecznych od powierzchni wody czy śniegu. Męski okulary polaryzacyjne nie muszą występować tylko w tradycyjnej formie. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są okulary z polaryzacją, które podnoszą kontrast i ostrość widzenia. Zalecane są szczególnie dla kierowców, dla których trudne warunki pogodowe stanowią zazwyczaj mniejszy komfort jazdy. 

Okulary z polaryzacją – męskie

Okulary polaryzacyjne męskie usuwają zbędne refleksy świetlne i odblaski, przez co przepuszczane zostaje jedynie spolaryzowane, proste światło. Polaryzacja sprawia, że kolory są żywsze, a widok otoczenia bardziej przejrzysty. Zwykłe okulary nie są w stanie skutecznie blokować odblasków, tworzących oślepiającą białą poświatę. Tymczasem to dość powszechne zjawisko optyczne znacznie zmienia postrzeganie kształtów i kolorów, a także pogarsza komfort widzenia. Okulary polaryzacyjne są projektowane w ten sposób, aby móc obserwować otoczenie bez drażniących wzroku odblasków, gdyż stosowane w nich soczewki doskonale eliminują refleksy świetlne powstałe po odbijaniu się promieni słonecznych od powierzchni wody, śniegu, szkła czy metalu. 

Okulary polaryzacyjne męskie nie tylko zwiększają komfort widzenia, ale dodatkowo zapewniają oczom skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Stanowią idealne rozwiązanie dla krótkowidzów, dalekowidzów, kierowców, a także dla wszystkich tych, których oczy są wrażliwe na światło. Okulary z polaryzacją to okulary, które zostały wyposażone filtrem polaryzacyjnym. Oznacza to, że zastosowane szkła niwelują refleksy świetlne, będące wynikiem rozproszonego światła i przepuszczają jedynie ukierunkowane pionowo fale. Zniwelowane zostaje oślepiające i nieprzyjemne dla oka światło, a elementy, które kiedyś raziły, można obserwować za pomocą takich właśnie okularów. 

Męskie okulary z polaryzacją sprawiają, że kolory stają się bardziej żywe, a otoczenie przejrzyste. Nie odnosi się wrażenia, że obraz jest zadymiony czy zamglony, staje się on lżejszy dla oka. Okulary z powłoką polaryzacyjną sprawdzą się również w roli okularów przeciwsłonecznych, gdyż posiadają filtr UV 400, zapewniając tym samym bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Soczewki polaryzacyjne wpływają na większy kontrast i ostrość widzenia oraz wysoki komfort użytkowania. Zmniejszają one ryzyko pojawienia się zapalenia spojówek, zapalenia rogówek, chronią również przed zaćmą. 

Takie okulary będą szczególnie przydatne dla kierowców oraz osób lubiących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Lepsza jakość widzenia, wpływa na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu oraz sportów zimowych. Szkła z polaryzacją zapewnią dokładne widzenie bez względu na panujące warunki. Co ważne, powłoką polaryzacyjną można uszlachetnić również okulary korekcyjne. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swój wzrok.

Okulary polaryzacyjne męskie dla kierowców

Prowadząc samochód, bardzo istotna jest dobra widoczność drogi. Każdy kierowca z pewnością niejednokrotnie doświadczył krótkotrwałej utraty widoczności przez odbicie promieni słonecznych od różnych powierzchni. Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości najlepszym rozwiązaniem będzie zakup odpowiednich okularów. 

Okulary polaryzacyjne męskie dla kierowców niwelują wszystkie odblaski, które mogą być niebezpieczne w trakcie jazdy samochodem właśnie dzięki polaryzacji soczewek. Poprawiają widoczność podczas prowadzenia samochodu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dodatkowo wyostrzają obraz bez przekłamania w kolorach i chronią wzrok przed promieniowaniem UV, które jak wiadomo, przenika nawet przez szyby samochodu. Używanie okularów polaryzacyjnych w czasie prowadzenia samochodu zwiększa bezpieczeństwo oraz pozwala oczom "odpocząć". Dzięki tym specjalnym filtrom nie ma potrzeby mrużyć oczu czy też wytężać wzroku przez złą widoczność.

Okulary polaryzacyjne męskie – wędkarskie

Wybierając się na ryby, każdy wędkarz zdecydowanie powinien zaopatrzyć się w okulary polaryzacyjne męskie wędkarskie. Tego typu produkty zapewniają komfort patrzenia, to znaczy, iż w nich obraz jest wyraźny, kolory żywe, a dodatkowo polaryzacja soczewek pozwala zniwelować refleksy świetlne. Dzięki temu nawet kilka godzin spędzonych na wędkowaniu w słoneczny dzień nie zmęczy wzroku, ponieważ polaryzacja blokuje odbicie światła słonecznego od tafli wody. 

W okularach polaryzacyjnych nie występuje efekt oślepiania przez słońce, więc nie ma potrzeby mrużenia oczu. Zastosowane filtry UV nie przepuszczają promieniowania ultrafioletowego. Dodatkowo okulary te nadają się idealnie do prowadzenia samochodu, więc wystarczy jedna para zamiast kilku. Okulary polaryzacyjne męskie wędkarskie sprawią, iż wędkowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Okulary polaryzacyjne fotochromowe – męskie

Okulary polaryzacyjne fotochromowe męskie mogą z powodzeniem zastąpić modele przeciwsłoneczne. Soczewki polaryzacyjne niwelują wszelkie odblaski utrudniające prawidłowe widzenie. Eliminują odbicia promieni słonecznych od powierzchni takich jak:

  • śnieg
  • szkło
  • woda
  • nawierzchnia jezdni

Okulary polaryzacyjne „fotochrom” (męskie) to zdecydowanie lepsze pole widzenia, ostry obraz i wyraźne kontury. Dodatkowa powłoka fotochromowa będzie przyciemniać szkła w zależności od natężenia światła słonecznego. W pochmurny dzień fotochrom będzie lekko ciemniejszy i będzie dostosowywał się do warunków pogodowych, to znaczy im większe światło słoneczne, tym ciemniejsze będą soczewki. Okulary tego typu doskonale chronią oczy przed promieniowaniem UV. 

Okulary fotochromowe polaryzacyjne męskie są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto do tej pory używał na przykład dwóch par okularów. Do użytku codziennego oraz dodatkowej pary przeciwsłonecznych okularów. Połączenie polaryzacji i fotochromu łączy nam dwie pary okularów w jedną. Nadają się do jazdy samochodem, na co dzień lub podczas aktywności fizycznej. Wiele fasonów daje możliwość dobrania odpowiedniej pary do upodobań modowych.

Okulary polaryzacyjne męskie – sportowe 

Okulary dla sportowców przede wszystkim muszą być wygodne i zapewniać pełen komfort podczas uprawiania aktywności fizycznej. Okulary polaryzacyjne męskie sportowe posiadają lekkie i trwałe oprawki, które nie rozciągają się podczas użytkowania. To bardzo ważne, aby podczas biegania czy na przykład jazdy na rowerze okulary nie zsuwały się z twarzy. Polaryzowane soczewki dają pełen komfort widzenia, ponieważ blokują rozbłyski światła, gdy promienie słońca odbijają się od różnych powierzchni. Polaryzacja dodatkowo zachowuje wyraźny i ostry obraz, nie tracąc intensywności kolorów. 

Zakładając polaryzacyjne męskie okulary sportowe można mieć pewność, że nasza aktywność będzie przyjemna, a wzrok dodatkowo zabezpieczony przed szkodliwymi promieniami UV. Bardzo ważne jest to, iż występują w wielu kolorach i kształtach więc i w przypadku uprawiania sportu można zadbać o modny dodatek w naszym guście.

Okulary męskie polaryzacyjne Aviator

Model Aviator to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli okularów na świecie. Okulary męskie polaryzacyjne Aviator to bez wątpienia klasa sama w sobie. Klasyczne soczewki wykonane z trwałego i lekkiego metalu zawsze świetnie się prezentują. Polaryzacja soczewek zapobiega drażnieniu wzroku, które pojawia się, gdy światło słoneczne odbija się od różnych powierzchni. Powstawanie świetlnych refleksów bardzo obciąża wzrok, ponieważ rozmazany obraz zmusza oczy do większego wysiłku. 

Okulary męskie polaryzacyjne Aviator to wyostrzony, wyraźny obraz z zachowaniem prawdziwej tonacji kolorów. Filtry przeciw promieniom ultrafioletowym zastosowane w soczewkach chronią wzrok przed działaniem tego szkodliwego czynnika na wysokim poziomie. Okulary te posiadają bezuciskowe zauszniki oraz regulowane noski. Wysoka jakość wykonania to gwarancja, że zakup będzie udany, a okulary będą służyć przed długi czas.

Okulary polaryzacyjne pilotki – męskie

Bez wątpienia ten model okularów jest zawsze w czołówce fasonów i cały czas nie wychodzi z mody. Dla każdego mężczyzny, który czuje się najlepiej w okularach typu pilotki, polecamy zakup pilotek z polaryzacją. Ten model okularów w połączeniu z soczewkami polaryzacyjnymi zapewnia świetny wygląd, dbając jednocześnie o komfort widzenia. Polaryzacja niweluje wszelkie odblaski słońca powstające na różnych powierzchniach i sprawia, iż obraz jest cały czas wyraźny z intensywnymi kolorami. Okulary polaryzacyjne pilotki męskie nadają się, zarówno do prowadzenia samochodu, jak i do noszenia na co dzień. Zastosowane filtry chronią oczy przed promieniami UV. Dostępne są w wielu kolorach soczewek oraz kształtach oprawek. Zdecydowanie każdy mężczyzna znajdzie w szerokiej ofercie coś dla siebie.

Okulary polaryzacyjne męskie do samochodu

Dobra widoczność podczas jazdy samochodem to podstawa bezpiecznej podróży. Okulary polaryzacyjne męskie do samochodu to bardzo dobry wybór ze względu na to, że soczewki niwelują wszelkie odblaski, które mogą pojawić się w czasie jazdy. Odbicie promieni słonecznych od szosy, śniegu lub gdy na drodze pojawia się woda, może być bardzo niebezpieczne. Dodatkowo okulary polaryzacyjne zabezpieczają oczy przed promieniami UV. 

Przeciwsłoneczne okulary polaryzacyjne męskie do samochodu to komfort prowadzenia pojazdu, ponieważ również wyostrzają obraz oraz kontrast kolorów, nie zmieniając przy tym tonacji barw i występują również w wersji do jazdy w nocy. Zdecydowanie warto zakładać do jazdy również o zmierzchu, jak i w nocy, ponieważ rozjaśnią one pole widzenia i dodatkowo można uniknąć oślepiania przez nadjeżdżające z naprzeciwka pojazdy.

Okulary polaryzacyjne lustrzanki – męskie

Tego typu okulary nie tylko dbają o wzrok, poprawiają komfort widzenia, ale również zawsze doskonale i modnie wyglądają. Szeroki wybór kolorów soczewek sprawia, iż każdy mężczyzna może znaleźć dla siebie odpowiedni design. Okulary polaryzacyjne lustrzanki męskie zapewniają ostre widzenie obrazu w słoneczne dni, ponieważ zastosowana polaryzacja niweluje odblaski. Gdy słońce odbija się na przykład od powierzchni wody, śniegu, szkła czy jezdni powstaje światło, które sprawia, że obraz jest niewyraźny. 

Po założeniu okularów polaryzacyjnych taki efekt jest zniwelowany. Kolory pozostają żywe i w niezmienionej tonacji, a kontury ostre. Nie ma efektu „rażenia” słońcem. Zastosowane filtry doskonale chronią wzrok przed promieniami UV. Doskonały wybór dla każdego mężczyzny, który lubi dobrze i modnie wyglądać i dodatkowo chce zadbać o wzrok. Okulary polaryzacyjne lustrzanki męskie są wciąż jednym z najczęściej kupowanych rodzajów okularów.

Okulary polaryzacyjne męskie – opinie

Opinie na temat okularów męskich polaryzacyjnych to w ogromnej większości pozytywne wypowiedzi użytkowników. Mężczyźni przede wszystkim zadowoleni są z tego, że okulary w 100% spełniają swoją funkcję. Niwelują odblaski, nie zmieniając obrazu, a co więcej wyostrzają go, poprawiając tym samym pole widzenia. Panowie chwalą sobie również bardzo szeroki wybór modeli, kolorów oraz to, że można wykorzystywać okulary polaryzacyjne w wielu dziedzinach życia. Dostępne są okulary polaryzacyjne do jazdy samochodem, do wędkowania czy aktywności fizycznej. Bardzo pozytywne opinie można również przeczytać na temat przeciwsłonecznych okularów polaryzacyjnych. 

Niejednokrotnie pojawiają się wypowiedzi, iż standardowe okulary przeciwsłoneczne nie zawsze radzą sobie z ostrym słońcem, natomiast te z polaryzacją zawsze idealnie pokazują obraz, odciążając wzrok. Dla osób posiadających okulary polaryzacyjne męskie opinie są jednoznaczne – z nimi codzienne funkcjonowanie jest bezproblemowe, a jazda samochodem to czysta przyjemność. Zapoznając się z resztą głosów na ich temat można zaryzykować stwierdzeniem, że jest to jeden z lepszych produktów do kupienia, który dla wielu może się okazać niezbędny!

Okulary polaryzacyjne męskie Arctica

Okulary polaryzacyjne męskie Arctica to najmodniejsze wzory oraz kolory oprawek. Szeroki wybór modeli sprawia, iż mężczyzna może znaleźć idealny fason dopasowany pod każdym względem do kształtu twarzy. Oprawki wykonane są z bardzo trwałego i odpornego na zarysowania materiału, jakim jest poliwęglan. Soczewki z polaryzacją posiadają wysoki filtr, który zapobiega przedostawaniu się promieni ultrafioletowych do oczu. 

Okulary polaryzacyjne męskie Arctica, dzięki specjalnym soczewkom niwelują wszelkie odblaski, które powstają, gdy promienie słońca odbijają się od powierzchni takich jak woda, śnieg czy szosa. Dodatkowo filtry polaryzacyjne wyostrzają obraz, przez co pole widzenia jest wyraźne na każdej płaszczyźnie. Okulary polaryzacyjne męskie Arctica to doskonały wybór w dobrej cenie. Są lekkie, trwałe i odporne na zarysowania. Gwarancja jakości w dobrej, przystępnej cenie. Każdy mężczyzna, który chce zadbać o wzrok i jednocześnie być w trendach, zdecydowanie powinien zapoznać się z modelami okularów męskich polaryzacyjnych Arctica.

Okulary polaryzacyjne męskie na rower

Osoby aktywne fizycznie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotny jest komfort podczas uprawiania sportu. Nie inaczej jest w przypadku okularów. Stosując okulary polaryzacyjne męskie na rower to gwarancja ostrego widzenia oraz chronienia wzroku przed promieniowaniem UV. Zostały one wykonane w taki sposób, iż idealnie przylegają do głowy i nie zsuwają się nawet podczas intensywnej jazdy. Zastosowana polaryzacja w soczewkach gwarantuje niwelowanie odblasków słonecznych powstających na różnych powierzchniach, dzięki czemu jazda rowerowa staje się komfortowa i bezpieczna. 

Szeroki wybór fasonów i kolorów spełni wymagania każdego mężczyzny, którego pasją jest jazda na rowerze. Miękkie wykończenie nosków i nauszników nie powoduje otarć, a możliwość regulacji pozwala dopasować odpowiedni wymiar do głowy. Wybierając okulary polaryzacyjne męskie na rower, panowie mają pewność, że nie będą musieli cały czas zatrzymywać się i poprawiać okularów. Zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić satysfakcję z użytkowania ich podczas jazdy na rowerze.

Okulary polaryzacyjne męskie na ryby

Każdy pasjonat wędkowania bardzo dobrze wie, jak odbijające się od tafli wody słońce potrafi męczyć wzrok. Niejednokrotnie nawet zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie są w stanie poradzić sobie z nieostrym obrazem od słońca. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie zakup okularów polaryzacyjnych. Okulary polaryzacyjne męskie na ryby sprawią, iż każda wyprawa na ryby będzie komfortowa i przyjemna. Soczewki poddane polaryzacji niwelują efekt odblasków promieni słonecznych od różnych powierzchni, w tym również od wody. 

Obraz zawsze jest ostry, a kolory zachowują swoją tonację. Dodatkowo zastosowane filtry chronią oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wędkowanie to hobby, które może trwać kilka godzin dziennie i przez tyle czasu oczy wpatrują się w wodę, w której odbija się słońce. Aby zadbać o ich zdrowie i komfort łowienia ryb wybierzmy najlepsze okulary polaryzacyjne męskie, które będą strzałem w dziesiątkę, Zakupując je, unikniemy łzawienia oczu, mrużenia, a nawet bólów głowy, jakie mogą się pojawić podczas długotrwałego zmęczenia wzroku.

Okulary męskie polaryzacyjne Polarzone

Polarzone oferuje okulary męskie polaryzacyjne najwyższej jakości. Szeroki wybór modeli oraz kolorów to ukłon w stronę każdego mężczyzny, tak aby dopasowanie do każdej stylizacji było łatwe i przyjemne. Polaryzacja zastosowana w soczewkach poprawia jakość widzenia, niwelując refleksy świetlne. Gdy padające promienie słoneczne odbijają się od powierzchni wody, śniegu metalu czy nawierzchni jezdni, obraz staje się niewyraźny i rozmazany. Polaryzacja wyostrza obraz oraz kolory. Dzięki temu okulary nadają się również idealnie do prowadzenia samochodu. 

Materiały wykorzystane do produkcji okularów polaryzacyjnych Polarzone są starannie dobierane, posiadają certyfikaty potwierdzające zastosowanie prawdziwych filtrów. Filtr UV 400 blokuje wszystkie rodzaje szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Dzięki używaniu okularów polaryzacyjnych Polarzone dbamy o zdrowie naszych oczu, gdyż polaryzacja sprawia, że patrzenie w różnych warunkach nie wymaga wysiłku. Okulary męskie polaryzacyjne Polarzone są także lekkie (dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów), wytrzymałe i odporne na zarysowania.

Okulary męskie polaryzacyjne Prius

Okulary męskie polaryzacyjne Prius to zdecydowanie gwarancja wysokiej jakości produktu. Dzięki zastosowanej polaryzacji, zakładając okulary polaryzacyjne, każdy mężczyzna ma zagwarantowany ostry i wyraźny obraz bez świetlnych refleksów. Okulary męskie polaryzacyjne Prius idealnie nadają się do prowadzenia samochodu, jazdy na rowerze czy na przykład jazdy na nartach. Polaryzacja niweluje wszelkie odblaski słoneczne, które niejednokrotnie bywają bardzo uciążliwe dla wzroku. Szeroki wybór kolorów soczewek, jak i oprawek daje możliwość dopasowania okularów do własnego gustu. Dodatkowy filtr UV400 chroni wzrok przed promieniami UVA, UVB,UVC. Materiały do produkcji okularów polaryzacyjnych Prius wybierane są bardzo starannie i dlatego są one wytrzymałe, odporne na zarysowania i lekkie.

Okulary polaryzacyjne retro – męskie

Okulary w stylu retro zawsze świetnie się prezentują, a dzięki niebanalnemu kształtowi podkreślą każdą stylizację. Okulary polaryzacyjne retro męskie poza ciekawym designem poprawiają komfort widzenia poprzez niwelowanie refleksów słonecznych, powstających podczas odbicia promieni słońca od różnych powierzchni. Polaryzacja soczewek sprawia również, iż obraz jest wyraźny, kontury ostre, a kolory żywe w naturalnej tonacji. Okulary polaryzacyjne retro (męskie) będą nie tylko modnym dodatkiem, ale zdecydowanie zwiększą komfort jazdy samochodem czy też spacerów. Polaryzacja zazwyczaj łączy się z dodatkowym filtrem UV, który chroni wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Okulary polaryzacyjne retro to wiele kształtów oprawek oraz kolorów, to design, który dodatkowo chroni oczy, czyli najlepsze połączenie.

Jakie męskie okulary polaryzacyjne wybrać?

Okulary z polaryzacją, które znalazły się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, co jest niezwykle ważne podczas codziennego użytku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnorodnych modeli okularów polaryzacyjnych nie tylko o sportowym charakterze. Można wybrać także model w stylu casualowym albo eleganckim. Dla mężczyzn, którzy podążają za najnowszymi trendami doskonale sprawdzą się oprawki nerdy albo modne od kilku sezonów aviatory występujące w różnych kolorach. Bardziej odważni mogą postawić na kwadratowe oprawki z panterkowym wzorem albo różowe pilotki. Praktycznym rozwiązaniem jest zakup okularów składanych, które zajmują niewiele miejsca, a do tego są wykonane z materiałów przypominających w dotyku gumę, przez co są niezwykle wytrzymałe. 

Osoby, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych, ale chciałby dodatkowo ochronić oczy przed słońcem i zyskać większy komfort widzenia, zostały stworzone specjalne nakładki z polaryzacją – wystarczy nałożyć je na tradycyjne okulary i cieszyć się lepszym komfortem widzenia. W naszym sklepie można znaleźć okulary cenionych marek, takich jak LOZANO, MONTANA, ARCTICA, POLARZONE, DRACO czy PRIUS, co gwarantuje najwyższą jakość połączoną z najnowszym designem. Co ważne, każdy model zapewnia optymalną ochronę zarówno przed refleksami świetlnymi, jak i promieniowaniem UV. Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe narządu wzroku, to okulary z polaryzacją są skierowane właśnie do Ciebie.