Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
0 420
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary polaryzacyjne męskie

Okulary polaryzacyjne męskie

Męskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

Poza okularami dedykowanymi dla kobiet, oferta sklepu internetowego Stylion.pl obejmuje również najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne męskie z polaryzacją. Ich dostawcami są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak ARCTICA, LOZANO, MONTANA, POLARZONE, DRACO MATRIX, POLARIZED oraz REVERS. W asortymencie posiadamy szeroki wybór okularów polaryzacyjnych dla mężczyzn, które wykonano z wysokiej klasy materiałów i zaprojektowano w oparciu o najnowocześniejsze trendy. Wszystkie dostępne męskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją doskonale chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zwiększając jednocześnie kontrast oraz ostrość widzianych przedmiotów. Dzięki wysokiej jakości soczewkom polaryzacyjnym można obserwować otoczenie bez uciążliwych odblasków świetlnych, powstających podczas odbijania się promieni słonecznych od powierzchni wody czy śniegu.

Okulary polaryzacyjne męskie

Męski okulary przeciwsłonecznie nie muszą występować tylko w tradycyjnej formie. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są okulary z polaryzacją, które podnoszą kontrast i ostrość widzenia. Zalecane są szczególnie dla kierowców, dla których trudne warunki pogodowe stanowią zazwyczaj mniejszy komfort jazdy. Okulary polaryzacyjne usuwają zbędne refleksy świetlne i odblaski, przez co przepuszczane zostaje jedynie spolaryzowane, proste światło. Polaryzacja sprawia, że kolory są żywsze, a widok otoczenia bardziej przejrzysty.

Jakie męskie okulary polaryzacyjne wybrać?

Okulary z polaryzacją, które znalazły się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, co jest niezwykle ważne podczas codziennego użytku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnorodnych modeli okularów polaryzacyjnych nie tylko o sportowym charakterze. Można wybrać także model w stylu casualowym albo eleganckim. Dla mężczyzn, którzy podążają za najnowszymi trendami doskonale sprawdzą się oprawki nerdy albo modne od kilku sezonów aviatory występujące w różnych kolorach. Bardziej odważni mogą postawić na kwadratowe oprawki z panterkowym wzorem albo różowe pilotki. Praktycznym rozwiązaniem jest zakup okularów składanych, które zajmują niewiele miejsca, a do tego są wykonane z materiałów przypominających w dotyku gumę, przez co są niezwykle wytrzymałe. Osoby, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych, ale chciałby dodatkowo ochronić oczy przed słońcem i zyskać większy komfort widzenia, zostały stworzone specjalne nakładki z polaryzacją – wystarczy nałożyć je na tradycyjne okulary i cieszyć się lepszym komfortem widzenia. W naszym sklepie można znaleźć okulary cenionych marek, takich jak LOZANO, MONTANA, ARCTICA, POLARZONE, DRACO czy PRIUS, co gwarantuje najwyższą jakość połączoną z najnowszym designem. Co ważne, każdy model zapewnia optymalną ochronę zarówno przed refleksami świetlnymi, jak i promieniowaniem UV. Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe narządu wzroku, to okulary z polaryzacją są skierowane właśnie do Ciebie.

Okulary z polaryzacją męskie - Co to w ogóle znaczy?

Zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie są w stanie skutecznie blokować odblasków, tworzących oślepiającą białą poświatę. Tymczasem to dość powszechne zjawisko optyczne znacznie zmienia postrzeganie kształtów i kolorów, a także pogarsza komfort widzenia. Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne są projektowane w ten sposób, aby móc obserwować otoczenie bez drażniących wzroku odblasków, gdyż stosowane w nich soczewki doskonale eliminują refleksy świetlne powstałe po odbijaniu się promieni słonecznych od powierzchni wody, śniegu, szkła czy metalu. Okulary z polaryzacją nie tylko zwiększają komfort widzenia, ale dodatkowo zapewniają oczom skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Stanowią idealne rozwiązanie dla krótkowidzów, dalekowidzów, kierowców, a także dla wszystkich tych, których oczy są wrażliwe na światło.

Męskie okulary z filtrem polaryzacyjnym

Okulary z polaryzacją to okulary, które zostały wyposażone filtrem polaryzacyjnym. Oznacza to, że zastosowane szkła niwelują refleksy świetlne, będące wynikiem rozproszonego światła i przepuszczają jedynie ukierunkowane pionowo fale. Zniwelowane zostaje oślepiające i nieprzyjemne dla oka światło, a elementy, które kiedyś raziły, można obserwować za pomocą takich właśnie okularów. Okulary z polaryzacją sprawiają, że kolory stają się bardziej żywe, a otoczenie przejrzyste. Nie odnosi się wrażenia, że obraz jest zadymiony czy zamglony, staje się on lżejszy dla oka. Okulary z powłoką polaryzacyjną sprawdzą się również w roli okularów przeciwsłonecznych, gdyż posiadają filtr UV 400, zapewniając tym samym bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Soczewki polaryzacyjne wpływają na większy kontrast i ostrość widzenia oraz wysoki komfort użytkowania. Zmniejszają one ryzyko pojawienia się zapalenia spojówek, zapalenia rogówek, chronią również przed zaćmą. Takie okulary będą szczególnie przydatne dla kierowców oraz osób lubiących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Lepsza jakość widzenia, wpływa na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu oraz sportów zimowych. Szkła z polaryzacją zapewnią dokładne widzenie bez względu na panujące warunki. Co ważne, powłoką polaryzacyjną można uszlachetnić również okulary korekcyjne. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swój wzrok.

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com