Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P
Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P
Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P

Wybierz kolor

Okulary Fotochromowe z polaryzacją Pilotki E939-1P GOGGLE

4 osób kupiło

179,00 zł
Brutto

Okulary Polaryzacyjne Fotochromowe Goggle E939-1P-okulary w w technologii POLARMATIC - polaryzacja + fotochrom-kategoria przyciemnienia: kat.2-3-metalowa, lekka, wytrzymała oprawka-zawiasy typu FLEX-technol

Ilość
179,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

  • Produkt niedostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Okulary Polaryzacyjne Pilotki Fotochromowe E939-1P

Okulary przeciwsłoneczne SKYFOX E939-1P w metalowej srebrnejj oprawie w połysku. Soczewki w technologii POLARMATIC - połączenie polaryzacji i fotochromu. Posiadają filtr UV400, chroniący przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UV-A, UV-B oraz UV-C. 

Okulary posiadają zawiasy typu Flex oraz regulowane noski.

✔️Przepuszczalność światła:

 kategoria: 2-3 -soczewka dopasowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat. 2 - cat. 3 POLARMATIC (od 43% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych)

 

✅ SOCZEWKI FOTOCHROMOWE - ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego.
Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania, jak i niedostatecznego oświetlenia.
Dodatkową zaletą wszystkich soczewek fotochromowych jest ich zdolność do filtrowania całego zakresu promieniowania UV.
fotochrom_soczewki.jpg
 
 
✔️WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 14.0 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 5.3 cm

 

 

✔️Oprawka* materiał: hand made metal* kolor: złota, w połysku

 

✔️Soczewka

* materiał: poliwęglan

* kolor: smoke 

* kategoria: 2-3 -soczewka dopasowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat. 2 - cat. 3 POLARMATIC (od 43% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych)

* filtr: UV 400

✔️Pozostałe cechy* zawiasy typu Flex* regulowane noski

 

 

☑️W komplecie

* etui z mikrofibry

* etui na zamek

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

 

☑️Okulary z FLEX G-SYSTEM posiadają elastyczne połączenie zausznika z frontem oprawy. Zwiększony zakres odchylenia zausznika do ponad 110° gwarantuje wygodę noszenia i ułatwia zakładanie oraz zdejmowanie okularów.

 

☑️Soczewki polaryzacyjne ograniczają do minimum wszelkie refleksy – odbicia światła, głównie od śniegu i wody. Poprzez wzmocnienie ostrości oraz zwiększenie wyrazistości barw zapewniają wysoki komfort widzenia.

 

☑️Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

 

☑️Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

 

☑️Soczewka w technologii POLARMATIC to innowacyjne połączenie soczewki fotochromatycznej i polaryzacyjnej zapewniające najwyższy komfort widzenia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Soczewka dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia w zakresie kat.2 - kat.3 przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum wszelkich refleksów świetlnych.

☑️Woreczek z mikrofibry.

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Dla kogo
damskie
Materiał oprawki
metalowe
Kształt oprawki
Aviator/Pilotki
Rodzaj oprawki
pełna
Dominujący kolor oprawki
srebrny
Kolor soczewki
czarny
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
TAK
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
TAK

Opinie