Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
38 269
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary z wymiennymi soczewkami

Okulary z wymiennymi soczewkami

Okulary z wymiennymi soczewkami - oferta

Poszukujesz okularów uniwersalnych, które mogłyby Ci się przydać w rozmaitych sytuacjach? Świetnym wyborem będą okulary z wymiennymi szkłami, dzięki którym poprawisz swój komfort i bezpieczeństwo, np. w czasie uprawiania sportu, jazdy na rowerze itd. Wystarczy, że kupisz jedną, wielofunkcyjną parę! W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo tego typu artykułów, od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Okulary z wymiennymi szkłami

Rano lubisz biegać, a wieczorami jeździć na rowerze? Deszcz, wiatr czy mgła nie są Ci powstrzymują Cię przed aktywnością fizyczną na wolnym powietrzu? Chciałbyś poczuć się bezpieczniej i pewniej podczas uprawiania sportu w trudnych warunkach pogodowych? W takim razie powinieneś zaopatrzyć się w okulary z wymiennymi szkłami, które dostosujesz do panującej na zewnątrz pogody.

Jakie okulary będą najlepsze?

Okulary z wymiennymi szkłami to bardzo praktyczne, wygodne i przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie. Nie musisz bowiem kupować kilku par okularów i wybierać tych, które będą najbardziej optymalne do aktualnej pogody. W ofercie naszego sklepu, można znaleźć okulary z nawet pięcioma różnymi soczewkami. Jednym z ważniejszych filtrów, jest polaryzacja. Nakładka polaryzacyjna pozwoli na zniwelowanie refleksów świetlnych, które powstają w wyniku odbijania się światła od płaskich powierzchni, czego efektem jest niewyraźny i zamglony obraz. Polaryzacja eliminuje ten efekt, przepuszczając do oka tylko czyste, spolaryzowane wiązki światła. Powłoka zapewnia także bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UV oraz doskonałą jakość widzenia. Inną, równie niezbędną powłoką, szczególnie podczas nocnej jazdy samochodem jest filtr rozjaśniający. Sprawia on, że otoczenie jest jaśniejsze i dlatego można dostrzec potencjalne niebezpieczeństwo po zmroku. Obraz staje się wyraźniejszy i bardziej ostry. Soczewki tęczowe doskonale sprawdzą się podczas silnego nasłonecznienia. Wymienne soczewki są wykonane z wysokojakościowych materiałów, odpornych na uszkodzenia, zarysowani i pęknięcia, a dodatkowo, nie przylega do nich kurz więc czyszczenie nie jest problematyczne. Z okularów z wymiennymi szkłami, można korzystać zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportu. Wszystkie dostępne w tej kategorii soczewki, zostały wyposażone w filtr UV 400, który gwarantuje 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. W naszym asortymencie możesz znaleźć również gogle narciarskie z wymiennymi szkłami, dzięki którym będziesz przygotowany na każde warunki pogodowe.