Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R
Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R
Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R

Wybierz kolor

Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R


349,00 zł
Brutto

Sportowe korekcyjne Fotochromowe okulary przeciwsłoneczne lustrzanki + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R

Ilość
349,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

  • Produkt niedostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Sportowe wytrzymałe okulary przeciwsłoneczne z delikatną powłoką lustrzaną w zestawie z odczepianą ramką korekcyjną na szkła optyczne model Goggle STENO E868-2R w białej oprawce w połysku. Napis w kolorze bordowym. Oprawka została wykonana z elastycznego grilamidu TR90. 

Soczewki fotochromowe szybko dostosowują się do zmiennych warunków naświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego zmienia się kategoria przyciemnienia soczewek w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodne użytkowanie w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, ponieważ są wyposażone w ramkę optyczną, która umożliwia osadzenie szkieł korekcyjnych. Ramka nie jest przymocowana na stałe, można ją zdemontować.

Soczewki z filtrem UV skutecznie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC.

Kategoria przyciemnienia :

Kat. 1. - jasne soczewki, do stosowania przy ograniczonym nasłonecznieniu

Kat. 3. - do stosowania na intensywne światło słoneczne

WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 13,3 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 4,4 cm

Oprawka* materiał: poliwęglan* kolor: biały w połysku

Soczewka* materiał: poliwęglan (fotochromatyczna)* filtr: UV 400

W komplecie

* sztywne etui

* ramka optyczna

* okulary

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

 chromatic

Soczewki fotochromatyczne w technologii CHROMATIC szybko i efektywnie dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia wyróżniając się przy tym barwną powłoką lustrzaną,. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dodatkowa powłoka lustrzana zwiększa ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia.

Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

poliwęglan

Poliwęglan nadaje okularom lekkość i odporność na działania mechaniczne. Oprawki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością i elastycznością.

Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS posiadają soczewki pokryte lustrzaną powłoką dostępną w wielu kolorach. Specjalna powłoka gwarantuje zwiększoną ochronę oka przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia. Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS znajdują swoje zastosowanie w szczególności w warunkach silnego nasłonecznienia.

Ramka do osadzenia szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

Grilamid charakteryzuje się zwiększoną elastycznością w stosunku do poliwęglanu, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości.

Twarde etui w zestawie

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Sportowe
Rodzaj oprawki
półramkowe
Dominujący kolor oprawki
biały
Kolor soczewki
revo (lustrzany)
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
TAK
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
TAK

Opinie