Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R
Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R
Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R

Wybierz kolor

Fotochromowe okulary sportowe + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R

Sportowe korekcyjne Fotochromowe okulary przeciwsłoneczne lustrzanki + Ramka korekcyjna GOGGLE E868-2R
349,00 zł
Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Koszty wysyłki
  • Dostępność Produkt niedostępny
  • Czas wysyłki Wysyłka w 24h
  • Zwroty

Sportowe wytrzymałe okulary przeciwsłoneczne z delikatną powłoką lustrzaną w zestawie z odczepianą ramką korekcyjną na szkła optyczne model Goggle STENO E868-2R w białej oprawce w połysku. Napis w kolorze bordowym. Oprawka została wykonana z elastycznego grilamidu TR90. 

Soczewki fotochromowe szybko dostosowują się do zmiennych warunków naświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego zmienia się kategoria przyciemnienia soczewek w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodne użytkowanie w zmiennych warunkach atmosferycznych.

fotochrom

Okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, ponieważ są wyposażone w ramkę optyczną, która umożliwia osadzenie szkieł korekcyjnych. Ramka nie jest przymocowana na stałe, można ją zdemontować.

Soczewki z filtrem UV skutecznie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC.

Kategoria przyciemnienia :

Kat. 1. - jasne soczewki, do stosowania przy ograniczonym nasłonecznieniu

Kat. 3. - do stosowania na intensywne światło słoneczne

WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 13,3 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 4,4 cm

Oprawka* materiał: poliwęglan* kolor: biały w połysku

Soczewka* materiał: poliwęglan (fotochromatyczna)* filtr: UV 400

W komplecie

* sztywne etui

* ramka optyczna

* okulary

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

 chromatic

Soczewki fotochromatyczne w technologii CHROMATIC szybko i efektywnie dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia wyróżniając się przy tym barwną powłoką lustrzaną,. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dodatkowa powłoka lustrzana zwiększa ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia.

Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

poliwęglan

Poliwęglan nadaje okularom lekkość i odporność na działania mechaniczne. Oprawki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością i elastycznością.

Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS posiadają soczewki pokryte lustrzaną powłoką dostępną w wielu kolorach. Specjalna powłoka gwarantuje zwiększoną ochronę oka przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia. Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS znajdują swoje zastosowanie w szczególności w warunkach silnego nasłonecznienia.

Ramka do osadzenia szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

Grilamid charakteryzuje się zwiększoną elastycznością w stosunku do poliwęglanu, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości.

Twarde etui w zestawie

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Sportowe
Rodzaj oprawki
półramkowe
Dominujący kolor oprawki
biały
Kolor soczewki
revo (lustrzany)
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
TAK
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
TAK

Aktualnie brak pytań dla tego produktu.