• -30%
Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE
Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE
Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE

Wybierz kolor

Kominiarka Termoaktywna 3D na głowę - PIRATE

Kominiarka termoaktywna 3D - Pirate
35,01 zł
24,50 zł - 30%
Brutto
Ilość

  • Koszty wysyłki
  • Dostępność Produkt dostępny
  • Czas wysyłki Wysyłka w 24h
  • Zwroty

Kominiarka Termoaktywna 3D

Made in Poland

Wykonany z połączenia włókien hydrofilowych i hydrofobowych, mających za zadanie zapewnić komfort termalnego ciała. Dzięki temu rozwiązaniu podczas cieplejszych dni kominiarka ekspresowo i efektywnie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała, a w zimniejsze dni zapobiega utracie ciepła oraz wychładzaniu organizmu.

Przy zastosowaniu struktury warstwy zewnętrznej, zwiększono powierzchnię czynną, która wpłynęła na jeszcze szybsze osuszanie się kominiarki oraz wyeliminowano problem przywierania mokrego materiału do ciała.

Dla polepszenia komfortu użytkowania, w kominiarce zastosowano specjalistyczny płaski, oraz nieuciskający szew, stosowany najczęściej w wysokiej jakości odzieży sportowej. Szwy nie podrażniają ciała i nie powodują otarć i zaczerwienień.

Indywidualne grafiki nanosi się poprzez najmocniejszą metodę druku na odzieży czyli sublimację. Dzięki temu barwy sa intensywne, a jakość niemal fotograficzna. Druk jest niewyczuwalny na powierzchni materiału oraz nie reaguje z jego właściwościami termoaktywnymi.

Rozmiar kominiarek jest jeden - uniwersalny

Jeśli chciałbyś mieć swój wzór na kominiarce, napisz do nas.

(uwaga zastrzegamy sobie prawo przyjęcia zamówienia z indywidualnym drukiem tylko przy większych ilościach) 

BEZUCISKOWE PŁASKIE SZWY. Kominiarka posiada płaski szew z tyłu, wykończony bezuciskową lamówką z potrójnym ozdobnym szwem. Wykonane na specjalistycznych maszynach autolapach.

plaski_szew.jpg 

KRÓTKI CZAS SCHNIĘCIA. Uzyskany dzięki przędzy poliestrowej, której włókna szybko wchłaniają i przekazują wilgoć dalej zapewniając szybkie pozbywanie się wilgoci z odzieży zapewniając doskonały mikroklimat przy ciele.

schniecie.jpg

ODPROWADZANIE WILGOCI. Materiał, z którego jest wykonana odzież umożliwia szybkie odprowadzenie potu i wilgoci na zewnątrz co sprawia, że w momentach największego wysiłku fizycznego uwaga skupiona jest na dyscyplinie sportowej, a nie uczuciu dyskomfortu.

wilgoc.jpg

Kominiarka wielofunkcyjna

100% poliester

Wyprodukowano w Polsce

Gramatura 145 gram

Specjalistyczny płaski szew z tyłu

Aktualnie brak pytań dla tego produktu.