Kuweta Ekspozytor na okulary oprawki na 18 szt

Wybierz kolor

Kuweta Ekspozytor na okulary oprawki na 18 szt

4 osób kupiło
99,90 zł
Brutto

Kuweta - Ekspozytor na okulary i oprawki - na 18 szt. z przezroczystym zamknięciem

Ilość
99,90 zł
Brutto

 • Produkt dostępny
 • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kuweta ekspozytor na okulary oprawki na 18 szt.

 

Co to jest kuweta na okulary oprawki ekspozytor na 18 szt.?

Kuweta ekspozytor na okulary oprawki na 18 szt. to bardzo praktyczna propozycja dla osób, które posiadają kilka sztuk okularów stosowanych wymiennie. Wbrew pozorom taka sytuacja dotyczy sporej ilości osób, a możliwość bezpiecznego przechowywania okularów lub oprawek w jednym miejscu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wysokość pudełka liczy 6 cm, długość to nieco ponad 37 cm, a szerokość 47,5 cm. Kuweta w takim wydaniu może znacząco ułatwić codzienne funkcjonowanie użytkownikom okularów. 

 

 • Ekspozytor pomieści aż 18 szt. oprawek
 • Zapinany na 2 zatrzaski
 • Bardzo starannie wykończony:
 • czarny matowy materiał na zewnątrz
 • górna pokrywa przezroczysta, wykonana z grubej folii, zapinana na guziki
 • elegancko wyścielone wnętrze - białym atłasem

   

  Wymiary:

  • Wysokość: 6.0 cm
  • Długość (góra-dół): 37.2 cm
  • Szerokość: 47.5 cm

 

Jakie cechy i zalety posiada ekspozytor na oprawki okularowe (kuweta) na 18 szt.?

To prostokątne pudełko na okulary odznacza się ogromną starannością wykonania. Strona zewnętrzna została wykonana z jakościowo doskonałego i wytrzymałego materiału w kolorze czarnym. Materiał jest matowy, co dodaje mu pewnej dozy nienachalnej elegancji. Górna pokrywa została z kolei wykonana z transparentnej grubej folii zapinanej na wygodne guziki.

 

Takie rozwiązanie sprawia, że kuweta prezentuje się bardzo szykownie, a z drugiej strony pozwala w dowolnym momencie zajrzeć do środka. Wnętrze wyścielone jest delikatnym białym atłasem. Kuwety tego rodzaju najczęściej kojarzą się z ekskluzywnymi salonami optycznymi. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by stały się funkcjonalnym elementem wyposażenia we własnym domu. Dzięki takiej kuwecie spakowanie niezbędnych oprawek czy okularów na dłuższy wyjazd nie będzie żadnym problemem. 

 

Jakie zastosowanie ma ekspozytor (kuweta) na okulary i oprawki na 18 szt. i czego unikać przy jej użytkowaniu?

Kuweta ekspozytor na okulary oprawki na 18 szt. to propozycja przede wszystkim dla osób, które cieszą się pokaźną kolekcją okularów. Utrzymanie dużej kolekcji w nieskazitelnym stanie to nie lada wyzwanie. Dzięki kuwecie zadanie będzie skazane na sukces. Okulary mogą być przechowywane w komfortowych warunkach. Kuweta została wykonana z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu nie trzeba będzie obawiać się, że okulary ulegną zniszczeniu lub wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Pudełko można śmiało czyścić wilgotną szmatką. Wnętrze nie powinno ulegać zabrudzeniom. Warto jednak regularnie je odkurzać, by mieć pewność, że w środku nie gromadzi się kurz czy roztocza. 

 

Dlaczego warto kupić kuwetę (ekspozytor) na okulary oprawki na 18 szt. i od czego zależy jej cena?

Kuweta w takiej wersji nie jest produktem przeznaczonym dla każdego posiadacza okularów. Taką ofertę warto jednak wziąć pod uwagę, gdy korzysta się z różnorodnych modeli i pragnie się nieużywane sztuki przechowywać w doskonałych warunkach. Zapewni to bezpieczne magazynowanie okularów i ochronę przed ich zarysowaniem. Omawiany model ekspozytora kosztuje zaledwie 100 złotych. Cena może różnić się na przykład w zależności od producenta, użytych do produkcji materiałów czy liczby przegródek.

Szczegóły produktu

Opinie