Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU
Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU
Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU

Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com

Organizer na okulary 8 przegródek ORG-8-OKU

59,90 zł
Brutto
Złóż zamówienie w ciągu 04h 02m 11s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Ilość

  • Koszty wysyłki
  • Dostępność Produkt dostępny
  • Czas wysyłki Wysyłka w 24h
  • Zwroty

ORGANIZER NA OKULARY na 8 Przegródek

 
➤ ESTETYCZNE I ELEGANCKIE –etui wykonane z dbałością o szczegóły, pięknie się prezentuje i wspaniale eksponuje swoją zawartość. Produkt wykonany z czarnej ekoskóry z białymi przeszyciami oraz jasnym, doskonale kontrastującym wnętrzem. Wieczko etui na okulary jest przezroczyste, dzięki temu pudełko na okulary możemy wykorzystać nie tylko do przechowywania, ale również do eleganckiego eksponowania zawartości.
 
➤ BEZPIECZNE W ŚRODKU – wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, przechowywane okulary są chronione przez zarysowaniami. Przegródki są oddzielone od siebie wyższymi ściankami, co chroni przechowywane okulary przed niepożądanym stykaniem, które mogłoby skutkować zniszczeniem.
 
➤ ZAMYKANE NA ZATRZASK – metalowy zatrzask sprawia, że organizer nie otworzy się przypadkiem, a jego zawartość nie wypadnie podczas przenoszenia. Twoje okulary będą w nim bezpieczne.
 
➤ POMYSŁ NA PREZENT - każdy w swojej kolekcji posiada przynajmniej kilka okularów, które bardzo często nie posiadają swojego miejsca i często się gubią, tym bardziej kiedy w okresie zimowym mniej z nich korzystamy. Nasz organizer wspaniale sprawdzi się jako prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, dlatego z całą pewnością będzie trafionym podarunkiem.
 
 

✅ SPECYFIKACJA

- kolor: czarny
- materiał: ekoskóra + welur
- ilość przegródek: 8
- wymiary złożonego (dł/szer/wys): 34/24,5/7,5cm
- maksymalna wysokość rozłożonego: 29cm
- wymiary przegródki (dł/szer): 16/5,5cm
- waga: 950g
- waga z opakowaniem: 970g
 
 

Eleganckie pudełko na okulary posiada 8 przegródek, kasetka ma elegancki, czarny kolor i białe szwy, co dodaje całości elegancji i stylu. Wieczko etui na okulary jest przezroczyste, dzięki temu pudełko możemy wykorzystać nie tylko do przechowywania, ale również do eleganckiego eksponowania zawartości.

Pudełko na okulary będzie udanym i przydatnym prezentem, który z pewnością doceni każdy. Pasuje do każdego wnętrza, sprawdzi się zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, dlatego z całą pewnością będzie trafionym podarunkiem.

Wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, przechowywane okulary są chronione przez zarysowaniami. Przegródki są oddzielone od siebie wyższymi ściankami, co chroni przechowywane okulary przed niepożądanym stykaniem, które mogłoby skutkować zniszczeniem.

Pudełko posiada ponadto specjalną tasiemkę, która podtrzymuje otwarte wieczko. Wieczko chroni jednocześnie dodatkowo wnętrze i zawartość pudełka na okulary. Przed przypadkowym wysypaniem zawartości organizera chroni również wyjątkowo estetyczne i bezpieczne zamknięcie na zatrzask.

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com

Aktualnie brak pytań dla tego produktu.

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com