Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 28
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ARCTICA

OKULARY ARCTICA S-157F AVIATOR
Fotochromowe
przeciwsłoneczne, polaryzacyjne
SOCZEWKI POLARYZACYJNE 'TAC' - filtr polaryzacyjny pokryty jest trójoctanem celulozy (TAC) i dodatkowo chroniony specjalną warstwą tworzywa odpornego na ścieranie i pękanie. Soczewki te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminują 99% odblasków świetlnych. Zapewniają idealną przejrzystość oraz pełny komfort widzenia. Dzięki warstwom ochronnym soczewki te zachowują stabilność , nie kurczą się, nie ulegają rozwarstwieniu.

GRILAMID TR 90 i METAL - wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporna na rozciąganie i wyginanie. Materiał wytrzymały na uderzenia, elastyczny, przyjemny w dotyku, o właściwościach antyalergicznych. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

FILTR UV400 - cała seria wyposażona jest w filtry chroniące w 100% oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB


SILIKONOWE NOSKI - poprawiają ułożenie okularów na twarzy i zapobiegają ich ześlizgnięciu.

SOCZEWKI FOTOCHROMOWE - ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego.
Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania, jak i niedostatecznego oświetlenia.
Dodatkową zaletą wszystkich soczewek fotochromowych jest ich zdolność do filtrowania całego zakresu promieniowania UV.WYMIARY
A (szerokość między zawiasami): 13,9 cm
B (wysokość soczewki): 5,1 cm
C (długość zausznika): 12,5 cm

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:
S-157F: kat.2 - średnio intensywne światło słoneczne – 18%-43% i kat.3 - intensywne światło słoneczne – 8%-18%.


Zastosowanie: Codzienne użytkowanieOkulary przeznaczone dla kobiet i mężczyzn - UNISEKS

Okulary wykonane zgodnie z normą PR-EN-1836+A1:2009,odpowiadają Dyrektywie Europejskiej 89/686/EECDodatkowo otrzymujesz zupełnie za darmo 3 gratisy!!!
1. markowe etui na okulary
2. woreczek na okulary
3. ściereczka na okularyBardzo nowoczesne okulary ARCTICA S-157F fotochromowe polaryzacyjne zapewnią wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom. Jeśli szukasz okularów, które nie tylko modnie się prezentują, są klasyczne i wielosezonowe, ale też mają bardzo funkcjonalne, innowacyjne rozwiązania, wybierz ten rewelacyjny produkt! Chronią przed promieniowaniem UV w 100 procentach, poza tym eliminują odblaski (to okulary jednocześnie polaryzacyjne i przeciwsłoneczne). Dlatego też nosząc je, masz pewności, że w prawidłowy sposób zabezpieczasz swoje oczy. Te okulary męskie wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów. Flirt polaryzacyjny jest pokryty specjalną substancją, czyli trójoctanem celulozy, poza tym ta powierzchnia jest zabezpieczona przed pękaniem i zarysowaniami.Co więcej, nosząc je masz pewność przejrzystego widzenia bez zakłóceń obrazu. Warstwy ochronne sprawiają, że soczewki nie obkurczają się ani też nie rozwarstwiają. Do produktu dołączone są aż trzy dodatkowe elementy, w tym ściereczka do czyszczenia oraz etui i woreczek.