Czarne nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne NA-211

Wybierz kolor

Czarne nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne NA-211

49 osób kupiło
Złóż zamówienie w ciągu 02h 46m 28s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
49,00 zł
Brutto

Uniwersalne odchylane nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne NA-211 kolorze czarnym do montażu na okulary korekcyjne.

Ilość
49,00 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Czarne nakładki przeciwsłoneczne nakładane na okulary korekcyjne NA-211 

➤ Soczewki w kolorze czarnym z polaryzacją.

➤ Posiadają system mocowania do oprawek okularowych z możliwością uchylenia bez konieczności ich demontażu.

➤ Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn jako ochrona przeciwsłoneczna.

Co to są czarne nakładki przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne z polaryzacją NA-211?

To produkt uniwersalny, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jest o tyle wygodny, że dzięki niemu osoba z wadą wzroku nie musi kupować okularów przeciwsłonecznych. Nakładki można bezpośrednio przymocować do dowolnych oprawek. Mają działanie polaryzacyjne, przez co eliminują niepożądane odblaski, oraz przeciwsłoneczne, dzięki czemu odpowiednio chronią oczy przed słońcem. Dodatkowo poprawiają także kontrast obrazu, co pozwala na lepsze dostrzeganie szczegółów i detali. Nakładki przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne z polaryzacją są stylowe i będą pasować do wielu modeli i typów okularów

 

➤ Uniwersalne nakładki z polaryzacją na okulary to idealne rozwiązanie dla osób które noszą na co dzień okulary korekcyjne lub zerówki. Idealnie sprawdzą się jeśli potrzebujesz znaleźć złoty środek dla używania okularów korekcyjnych i ochrony przeciwsłonecznej jednocześnie. Pasują do wielu modeli i typów okularów m.in: clubmaster, pilotki ( aviatorki) lub inne.

➤ Nakładki mają wbudowany klips, który stabilnie utrzymuje je na oprawkach. Uchwyt ten pozwala nam na swobodne odchylenie nakładek bez konieczności ich ściągania. Końcówki klipsa mocującego posiadają gumowe zakończenia, dzięki którym mamy pewność ochrony naszych soczewek okularowych oraz oprawki przed ich zarysowaniem podczas ich montażu.

➤ Nakładki wykonane są z dobrego jakościowo, bardzo elastycznego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu bezproblemowo dopasowują się do posiadanych oprawek. Aby dopasować idealnie kształt i rozmiar nakładek do swoich okularów możemy przyciąć je ostrymi nożyczkami a powstałe niedoskonałości na brzegach zeszlifować delikatnie pilniczkiem.

 

✅PRAWDZIWA POLARYZACJA

Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. dla:

➤ kierowców,

➤ wędkarzy,

➤ sportowców

➤ osób przebywających dużo na słońcu,

 

Jakie cechy i zalety posiadają nakładki przeciwsłoneczne do okularów korekcyjnych z polaryzacją czarne NA-211?

Ten model nakładek przeciwsłonecznych będzie idealny dla osób, które chcą bezpiecznie przebywać na słońcu, nie martwiąc się o negatywne skutki promieniowania UV. Nakładki znacząco przyczyniają się do poprawy widzenia i komfortu oczu. Ich ogromną zaletą jest to, że są kompatybilne z okularami korekcyjnymi i bardzo wygodne w użytkowaniu; mają wbudowany klips, pomagający im odpowiednio zabezpieczyć się w oprawkach. Aby dopasować je idealnie do kształtu oprawek, można delikatnie przyciąć końce i przypiłować pilniczkiem. Dzięki temu można bez problemu zakładać i zdejmować nakładki, bez obawy o uszkodzenie szkieł korekcyjnych oraz oprawek. 

Jakie zastosowanie mają przeciwsłoneczne nakładki na okulary czarne korekcyjne z polaryzacją NA-211 i czego unikać przy ich użytkowaniu?

Nakładki spełniają przede wszystkim funkcję ochronną. Ze względu na polaryzację doskonale eliminują odblaski światła również z takich powierzchni jak lód, woda czy mokra droga — zdecydowanie poprawia to komfort widzenia, zwłaszcza kierowcom. Oprócz tego chronią przed niebezpiecznym dla zdrowia promieniowaniem słonecznym UV; nakładki posiadają jeden z najmocniejszych filtrów, czyli UV 400. Jeśli chce się jak najdłużej utrzymać ich dobrą jakość, należy o nie dbać, m.in. poprzez staranne czyszczenie, nie używając do tego szkodliwych substancji chemicznych. Nie wolno także narażać ich na wszelkiego rodzaju działania mechaniczne, takie jak zginanie czy zgniatanie.

Dlaczego warto kupić czarne nakładki na okulary korekcyjne przeciwsłoneczne z polaryzacją NA-211?

Nakładki polaryzacyjne i przeciwsłoneczne są wielozadaniowe; można z nich korzystać w różnych sytuacjach — podczas jazdy samochodem, uprawiania sportów czy wypoczynku na plaży. Oferują kompleksową ochronę dla oczu, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo. Poprawiają widoczność w jasnych i słonecznych warunkach; dzięki temu lepiej widać szczegóły, a kolory bardziej wyraziste. Świetnie sprawdzają jako ochrona przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym UVA, UVB i UVC. Poza tym nakładki posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich dobrą jakość i wysoką skuteczność. 

✅W ZESTAWIE:

1. etui 

2. ściereczka do soczewek

 

Nakładki przeciwsłoneczne produkowane są zgodnie z normą Europejską CE zapewniając doskonałą ochronę oczu i niezawodność podczas codziennego użytkowania.


✅SZCZEGÓŁY:

Producent  Stylion
Rodzaj:  męskie / damskie - uniseks
Kształt:  pilotki , owalne
Właściwości soczewek:  polaryzacyjne 
Filtr UV:  UV 400
Kategoria filtra:  kat. 3
Kolor oprawki:  -
Kolor soczewki:  czarny
Dostępność:  w magazynie
Czas realizacji:

 do 24h

WYMIARY:

szerokość jednej soczewki (cm): 6.0

max wysokość soczewki (cm): 5.1

całkowita szerokość nakładki (cm): 13.2

przestrzeń między soczewkami (cm): 1.4

 

✅Główne zalety soczewek polaryzacyjnych:

➤ Redukcja odblasków

➤ Polepszone widzenie kolorów

➤ Lepszy kontrast

➤ Doskonały komfort widzenia

➤ Ochrona przed promieniowaniem UV-A i UV-B

 

✅Okulary posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02.

✅Filtr UV 400 - Soczewki blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia pełną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Aviator/Pilotki
Rodzaj oprawki
bezramkowe
Kolor soczewki
czarny
Polaryzacja
TAK
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
TAK
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
NIE

Opinie