Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-2R
Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-2R
Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-2R Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-1R

Wybierz kolor

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-2R


319,00 zł
Brutto

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOGGLE E867-2R zmieniające kolor soczewek pod wpływem promieniowania

Ilość
319,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

  • Produkt niedostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Okulary firmy Goggle to przeciwsłoneczne okulary sportowe z fotochromem - GOGGLE E867-2R, wyposażone zostały także w Filtr UV400. Dzięki zastosowanym soczewkom fotochromatycznym (transmatic) okulary idealnie sprawdzają się zarówno w dzień jak i w nocy. 

Zastosowana technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do kształtu twarzy poprzez możliwość regulacji nosków i zauszników, zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.

Oprawka została wykonana z lekkiego lecz wytrzymałego TR90 grilamidu. Ze względu na elastyczność materiału, okulary mają zwiększoną odporność na działania mechaniczne. 

Soczewki fotochromowe szybko dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w różnych warunkach pogodowych.

Przepuszczalność światła:

Kat.1- Kat.3 soczewka dopasowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat.1 - cat.3 (od 80% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych

Okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, ponieważ są wyposażone w ramkę optyczną, która umożliwia osadzenie szkieł korekcyjnych. Ramka nie jest przymocowana na stałe, można ją zdemontować.

ramka korekcyjna

WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 13.6 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 4.6 cm

Oprawka* TR90 grilamid* kolor:  biało-czarny w połysku

Soczewka* kolor: fotochromatyczna * filtr: UV 400

Pozostałe cechy* elastyczne końcówki zauszników* regulowane noski

W komplecie

* sztywne etui

* ramka optyczna

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

chromatic

Soczewki fotochromatyczne TRANSMATIC zostały specjalnie zaprojektowane, by szybko i efektywnie dostosowywać się do zmiennych warunków oświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat.1-cat.3, S2-S3 dzięki czemu użytkownik może komfortowo korzystać z okularów w cieniu, jak i w słońcu.

Ramka do osadzenia szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

Grilamid charakteryzuje się zwiększoną elastycznością w stosunku do poliwęglanu, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości.

Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

Twarde etui w zestawie

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Sportowe
Rodzaj oprawki
półramkowe
Dominujący kolor oprawki
biały
Kolor soczewki
szary
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
TAK
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
TAK

Opinie