Nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne Montana C1A
Nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne Montana C1A
Nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne Montana C1A

Nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne Montana C1A

5 osób kupiło
49,90 zł
Brutto

Uniwersalne nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją Montana C1A w kolorze zielonym do montażu na okulary korekcyjne, dla kobiet i mężczyzn

Ilość
49,90 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

UNIWERSALNE NAKŁADKI PRZECIWSŁONECZNE Z POLARYZACJĄ

do montażu na okulary korekcyjne, dla kobiet i mężczyzn

 

➤ Nakładki w kolorze ciemnozielonym z polaryzacją.

➤ Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn jako ochrona przeciwsłoneczna.

➤ Nakładki z Polaryzacją na okulary korekcyjne mają zastosowanie do okularów optycznych , leczniczych i zerówek. Nakładki idealnie sprawdzą się jeśli potrzebujesz znaleźć złoty środek dla używania okularów korekcyjnych z funkcją zmiany na okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

➤ Okulary Montana z polaryzacją, wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Posiadają certyfikaty jakości oraz atesty, dzięki którym zapewniają odpowiednią ochronę oczu.

 

Co to są nakładki przeciwsłoneczne polaryzacyjne na okulary korekcyjne Montana C1A?

Nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne Montana C1A są dodatkowymi soczewkami, które z łatwością można przymocować na wierzch okularów korekcyjnych, w celu zapewnienia ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Eliminują odblaski pochodzące od płaskich powierzchni, takich jak drogi, woda czy śnieg. Oprócz tego nakładki przeciwsłoneczne posiadają ochronę UV (filtrują zarówno UVA, jak i UVB), która zabezpiecza oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Idealnie sprawdzą się dla osób, pragnących chronić swój wzrok przed negatywnymi skutkami wpływu promieniowania słonecznego, bez konieczności zakupu osobnych okularów.

✅PRAWDZIWA POLARYZACJA

Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. dla:

➤ kierowców,

➤ wędkarzy,

➤ sportowców

➤ osób przebywających dużo na słońcu,

 

✅W ZESTAWIE:

1. etui 

2. ściereczka do soczewek


Nakładki Montana, to wysokiej jakości produkt - Szwajcarski projekt. Okulary stworzone przez optyków dla optyków. Najmodniejsze, jak również klasyczne style.

✅SZCZEGÓŁY:

Producent  MONTANA
Rodzaj:  męskie / damskie - uniseks
Kształt:  Nerdy / prostokątne
Właściwości soczewek:  polaryzacyjne 
Filtr UV:  UV 400
Kategoria filtra:  kat. 3
Kolor oprawki:  -
Kolor soczewki:  ciemnozielony
Dostępność:  w magazynie
Czas realizacji:

 do 24h

WYMIARY:

szerokość jednej soczewki (cm): 6.0

max wysokość soczewki (cm): 5.0

całkowita szerokość nakładki (cm): 13.6

przestrzeń między soczewkami (cm): 1.6

 

Jakie cechy i zalety posiadają polaryzacyjne nakładki przeciwsłoneczne do okularów Montana C1A

Nakładki przeciwsłoneczne Montana C1A chronią oczy przed słońcem oraz odblaskami. Jedną z ich najważniejszych zalet jest polaryzacja, która redukuje odblaski. Polaryzacyjne soczewki w okularach zawierają specjalne pionowe filtry, które pozwalają na przepuszczenie tylko pionowych fal światła, blokując jednocześnie fale odbite poziomo. Jest to ważne zwłaszcza dla sportowców, kierowców oraz dla wszystkich przebywających dużo na słońcu. Dzięki polaryzacji obraz widziany przez osobę noszącą nakładki staje się bardziej klarowny, a uciążliwe odblaski zostają zredukowane. Co równie ważne, zapewniają też ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. 

Jakie zastosowanie mają nakładki przeciwsłoneczne na okulary z polaryzacją Montana C1A i czego unikać przy ich użytkowaniu?

W przeciwsłoneczne nakładki z polaryzacją warto się zaopatrzyć głównie wtedy, kiedy spędzamy dużo czasu na słońcu. Są też bardzo użyteczne, gdy jako kierowcy potrzebujemy ochrony przed odblaskami. Idealnie sprawdzą się także jako obrona przed słońcem i promieniowaniem UV. Warto pamiętać o paru zasadach użytkowania nakładek. Przede wszystkim, nie powinno się ich narażać na zbyt wysokie temperatury, ponieważ pod ich wpływem mogą się zdeformować. Ze względów bezpieczeństwa, podczas prowadzenia samochodu należy upewnić się, że polaryzacja nakładek nie utrudnia widzenia paneli LCD w desce rozdzielczej, GPS-u ani innych ważnych wskaźników.

Dlaczego warto kupić polaryzacyjne nakładki przeciwsłoneczne do okularów korekcyjnych i od czego zależy jego cena?

To świetny wybór dla osób, które pragną chronić swój wzrok przed promieniowaniem UV i odblaskami, a nie chcą wydawać pieniędzy na osobne okulary przeciwsłoneczne. Poza właściwościami ochronnymi nakładki zapewniają także wysoki komfort noszenia. Są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet; mają zastosowanie do okularów optycznych, leczniczych i zerówek. Są wysokiej jakości produktem, wykonanym z najlepszych materiałów — posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej. W zestawie z czarnymi nakładkami przeciwsłonecznymi znajduje się także etui oraz ściereczka do soczewek. 

 

  

✅Główne zalety soczewek polaryzacyjnych:

➤ Redukcja odblasków

➤ Polepszone widzenie kolorów

➤ Lepszy kontrast

➤ Doskonały komfort widzenia

➤ Ochrona przed promieniowaniem UV-A i UV-B

 

✅Okulary posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02.

✅Filtr UV 400 - Soczewki blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia pełną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Prostokątne
Rodzaj oprawki
bezramkowe
Kolor soczewki
zielony
Polaryzacja
TAK
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
TAK
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
NIE

Opinie