Wczytuję dane...
Model: ST-ANR
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 718
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: FEBE

Okulary ajurwedyjskie nerdy LECZĄCE WZROK - korekcyjne
 
 
 

Okulary ajurwedyjskie zwane również bezsoczewkowymi posiadają oryginalny ajurwedyjski wzór, stosowany od tysięcy lat.
Okulary multiprzesłonowe bezsoczewkowe przeznaczone do ćwiczeń mięśni oka przy wadach wzroku. Opisane podobno już przed tysiącami lat w hinduskiej księdze ajurwedy, gdzie miały korygować wady na długo przed wynalezieniem okularów. Do stosowania zarówno przy nadwzroczności jak i krótkowzroczności. Przywracają naturalną funkcję i ruchliwość mięsni oka, osłabioną w wyniku noszenia okularów soczewkowych, oraz poprawiają ukrwienie oczu i usuwają zmęczenie.
Trwałe efekty możliwe są po 6 tyg. regularnego stosowania. Zaczynać stosowanie od kilkunastu minut i przedłużać stopniowo do 2-3 h dziennie.
 
JAK DZIAŁAJĄ OKULARY:
Za ostrość naszego widzenia odpowiada przede wszystkim soczewka, która znajduje się wewnątrz gałki ocznej. Może ona zmieniać swoją grubość i dzięki temu poprawiać ostrość obrazu (muskulatura oka reguluje jej napięcie). Jeżeli regulacja działa sprawnie, to praca soczewki przebiega bez zaburzeń, natomiast, gdy słabnie to psuje się wzrok. Doświadczają tego najczęściej osoby starsze, ale i inni, których dosięgła krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Zwykle kończy się to tym, że zaczynamy nosić okulary, w których umieszczona jest soczewka, mająca zrekompensować niedomaganie aparatu widzenia. Uściślając, okulary tradycyjne przejmują część pracy za mięśnie oka, co sprawia, że rozleniwia się ono i cały aparat widzenia. Okulary tradycyjne doraźną formą korekcji wad wzroku. Okulary korekcyjne, niesoczewkowe służą natomiast wzmocnieniu muskulatury oka. Okulary te uświadamiają osobie używającej ich, że przeszkody w widzeniu można pokonać, i paradoksalnie przeszkodą tą wydają się być same okulary, które uruchamiają mechanizm do pokonania przeszkody.

* Nie używać podczas prowadzenia pojazdów; czy przy obsłudze maszyn

Skuteczne w korekcji takich problemów jak:
- zez u dzieci,
- krótkowzroczność,
- dalekowzroczność
- wczesny etap zaćmy,

Wymiary okularów:
- szerokość między zawiasami - 13,5 cm,
- wysokość szkieł z oprawą - 4,8 cm,
- długość zauszników - 13,5 cm

Jeśli poszukujesz inspirujących i ciekawych akcesoriów leczniczych, które zachwycają oryginalnością oraz możliwością wpływu na Twoje zdrowie i samopoczuciem, mamy dla Ciebie wspaniały produkt. Są to okulary ajurwedyjskie leczące wzrok korekcyjne, które nazywane bywają także okularami bezsoczewkowymi.

Wzór, jaki został na nich ułożony, znany jest od tysięcy lat. Te multiprzesłonowe okulary przeznaczone są to użytkowania, w celu wyeliminowania lub też zmniejszenia wady wzroku. Dzięki nim ćwiczy się w odpowiedni sposób mięśnie oczu. Służą one do korygowania tychże wad i są użytkowane w medycynie hinduskiej od wieków.

Opracowano je jeszcze zanim zostały wynalezione znane nam obecnie okulary korekcyjne. Można je stosować zarówno w przypadku, gdy jesteś krótkowidzem, jak i gdy jesteś dalekowidzem. Ich zadaniem jest przywrócenie naturalnej ruchliwości mięśni oka, która jest osłabiona, w przypadku noszenia okularów soczewkowych. Poza tym sprawiają one, że oczy są lepiej ukrwione oraz mniej męczliwe.


 

Dodatkowo otrzymujesz zupełnie za darmo etui na okulary !!!
Polecamy