Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
29 39
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary ajurwedyjskie

Okulary ajurwedyjskie

Okulary ajurwedyjskie zostały stworzone z wykorzystaniem nieprzezroczystych przesłon, wyposażonych w maleńkie otworki – dzięki nim możesz skutecznie ćwiczyć i wzmacniać mięśnie gałki ocznej, jak również zwiększyć ruchliwość oka. Już po sześciu tygodniach regularnego stosowania, poczujesz ich zbawienny wpływ na Twój narząd wzroku.

Te niepozorne czarne okulary z dziurkami skutecznie radzą sobie ze takimi schorzeniami jak zez u dzieci, krótkowzroczność i dalekowzroczność oraz początkowe stadium zaćmy. W naszej sprzedaży znajdziesz m.in. bezsoczewkowe okulary ajurwedyjskie w trzech różnych modelach, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do kształtu swojej twarzy oraz preferowanego stylu garderoby. Zainspirowane hinduskimi odkryciami sprzed tysięcy lat, pozwalają w naturalny sposób przywrócić właściwe funkcjonowanie mięśni gałki ocznej, poprawiając przy tym ukrwienie oka, a także niwelując zmęczenie wzroku. Regularne ich noszenie pozwala realnie poprawić jakość widzenia, dlatego wykorzystaj zdobycz staroindyjskiej medycyny i sięgnij po okulary ajurwedyjskie Stylion do leczenia swoich oczu!

Okulary korekcyjne z dziurkami – co to jest?

Okulary leczące wzrok (ajurwedyjskie) to produkt, w którym zamiast soczewek korekcyjnych zostały zastosowane nieprzezroczyste, czarne przesłony z wieloma otworami o średnicy około 1 mm. Kiedyś wykonywało się je z drewna lub skór zwierzęcych – dzisiaj powstają już natomiast przy wykorzystaniu plastiku.

Okulary ajurwedyjskie – jak używać?

Okulary ajurwedyjskie sprawdzą się świetnie do ćwiczenia wzroku. Na początku należy je zakładać na kilka minut, wydłużając ten czas systematycznie. Należy jednak pamiętać, że okulary lecznicze z dziurkami mogą być używane nie dłużej niż 3 godziny dziennie.

Okulary do korekcji wzroku najlepiej jest nosić w domu podczas niezbyt wymagających czynności, jak np. oglądanie filmów czy praca przy komputerze. Na rynku dostępne są również okulary ajurwedyjskie dla dzieci, dzięki czemu już od najmłodszych lat możesz zadbać o wzrok swojej pociechy i wspólnie z nią go trenować.

Okulary ajurwedyjskie – efekty

Pierwsze efekty wykorzystania ajurwedyjskich okularów zauważysz już po 3-5 dniach regularnego stosowania. Stałą różnicę poczujesz dopiero po upływie około sześciu tygodni. Pamiętaj jednak, że warunkiem ich skuteczności jest codzienne ich noszenie. Jeśli nadal wahasz się, czy okulary ajurwedyjskie działają – opinie zadowolonych użytkowników powinny pomóc rozwiać Twoje wątpliwości i podjąć słuszną decyzję.

Okulary ajurwedyjskie – cena

Osoby pragnące zakupić okulary korekcyjne ajurwedyjskie muszą liczyć się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu złotych. Jeśli zdecyduje się już je nabyć, warto wybrać sprawdzony sklep, w którym dokonamy naszej transakcji – Stylion to marka, która da Wam pewność, że zakupione okulary lecznicze z dziurami spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz przyniosą oczekiwane efekty!

Okulary ajurwedyjskie –  gdzie kupić? Sklep internetowy Stylion

Najlepsze okulary poprawiające wzrok znajdziesz na naszej stronie – wybierz odpowiadającą Ci oprawkę (prostokątne lub sportowe) i poznaj leczniczą moc, jaką mają w sobie okulary ajurwedyjskie! Sklep internetowy Stylion.pl oferuje w tej kategorii wiele produktów po atrakcyjnych cenach, dlatego warto, abyś był na bieżąco z naszą ofertą. Tylko wtedy masz szansę zakupić interesujący Cię produkt nawet 70% taniej!