• -37,00 zł
Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne ST-AXL
Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne ST-AXL
Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne ST-AXL Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne

Wybierz kolor

Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne ST-AXL

142 osób kupiło
66,00 zł
29,00 zł Zaoszczędź 37,00 zł
Brutto

Ajurwedyjskie oprawki LECZĄCE WZROK - korekcyjne x-line | okulary z dziurkami

Ilość
66,00 zł
29,00 zł Zaoszczędź 37,00 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

✅ORYGINALNE OKULARY AJURWEDYJSKIE z Dziurkami Korekcyjne - Leczące Wzrok

ST-AXL

 

Okulary ajurwedyjskie w kształcie nerdów zwane również bezsoczewkowymi posiadają oryginalny ajurwedyjski wzór, stosowany od tysięcy lat. 
Okulary multiprzesłonowe bezsoczewkowe przeznaczone do ćwiczeń mięśni oka przy wadach wzroku. Opisane podobno już przed tysiącami lat w hinduskiej księdze ajurwedy, gdzie miały korygować wady na długo przed wynalezieniem okularów.
 
➤ Do stosowania zarówno przy nadwzroczności jak i krótkowzroczności 
➤ Przywracają naturalną funkcję i ruchliwość mięsni oka, osłabioną w wyniku noszenia okularów soczewkowych
➤ Poprawiają ukrwienie oczu i usuwają zmęczenie 
 
Trwałe efekty możliwe są po 6 tyg. regularnego stosowania. Zaczynać stosowanie od kilkunastu minut i przedłużać stopniowo do 2-3 h dziennie.
 

 

⭐Skuteczne w korekcji takich problemów jak:

➤ zez u dzieci,

➤ krótkowzroczność,

➤ dalekowzroczność

➤ wczesny etap zaćmy,

 

 

✅JAK DZIAŁAJĄ OKULARY:
Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg
 
Za ostrość naszego widzenia odpowiada przede wszystkim soczewka, która znajduje się wewnątrz gałki ocznej. Może ona zmieniać swoją grubość i dzięki temu poprawiać ostrość obrazu (muskulatura oka reguluje jej napięcie). Jeżeli regulacja działa sprawnie, to praca soczewki przebiega bez zaburzeń, natomiast, gdy słabnie to psuje się wzrok.
Doświadczają tego najczęściej osoby starsze, ale i inni, których dosięgła krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Zwykle kończy się to tym, że zaczynamy nosić okulary, w których umieszczona jest soczewka, mająca zrekompensować niedomaganie aparatu widzenia.
 
Uściślając, okulary tradycyjne przejmują część pracy za mięśnie oka, co sprawia, że rozleniwia się ono i cały aparat widzenia. Okulary tradycyjne są doraźną formą korekcji wad wzroku.
 
Okulary korekcyjne, niesoczewkowe służą natomiast wzmocnieniu muskulatury oka. Okulary te uświadamiają osobie używającej ich, że przeszkody w widzeniu można pokonać, i paradoksalnie przeszkodą tą wydają się być same okulary, które uruchamiają mechanizm do pokonania przeszkody.

* Nie używać podczas prowadzenia pojazdów; czy przy obsłudze maszyn

 

 

Wymiary okularów:

- szerokość między zawiasami - 13,7 cm,

- wysokość szkieł z oprawą - 4,2 cm,

- długość zauszników - 12,5 cm

 

Jeśli poszukujesz inspirujących i ciekawych akcesoriów leczniczych, które zachwycają oryginalnością oraz możliwością wpływu na Twoje zdrowie i samopoczuciem, mamy dla Ciebie wspaniały produkt. Są to okulary ajurwedyjskie leczące wzrok korekcyjne, które nazywane bywają także okularami bezsoczewkowymi.

Wzór, jaki został na nich ułożony, znany jest od tysięcy lat. Te multiprzesłonowe okulary przeznaczone są to użytkowania, w celu wyeliminowania lub też zmniejszenia wady wzroku. Dzięki nim ćwiczy się w odpowiedni sposób mięśnie oczu. Służą one do korygowania tychże wad i są użytkowane w medycynie hinduskiej od wieków.

Opracowano je jeszcze zanim zostały wynalezione znane nam obecnie okulary korekcyjne. Można je stosować zarówno w przypadku, gdy jesteś krótkowidzem, jak i gdy jesteś dalekowidzem. Ich zadaniem jest przywrócenie naturalnej ruchliwości mięśni oka, która jest osłabiona, w przypadku noszenia okularów soczewkowych. Poza tym sprawiają one, że oczy są lepiej ukrwione oraz mniej męczliwe.

 

✅Okulary posiadają certyfikat jakości CE 

 

Dodatkowo otrzymujesz Pokrowiec na okulary

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Dla kogo
damskie
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Sportowe
Rodzaj oprawki
pełna
Dominujący kolor oprawki
czarny
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
NIE
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
NIE

Opinie