Wczytuję dane...
Model: S-107
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 6
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: ARCTICA

OKULARY ARCTICA S-107

Model wysokogórski

 

 

OPRAWKA WYKONANA Z GRILAMIDU TR 90
Wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporna na rozciąganie i wyginanie. Materiał wytrzymały na uderzenia, elastyczny, przyjemny w dotyku, o właściwościach antyalergicznych. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

 

SOCZEWKI POLIWĘGLANOWE
Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.

 

 

SOCZEWKI Z FILTREM UV 400
Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

 

 

ANTI-FOG
Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

 

 

Jeśli jesteś miłośnikiem wysokogórskich wycieczek i nie chcesz narażać swoich oczu na nadmiar słońca podczas ich trwania, oto produkt idealny dla Ciebie! Okulary ARCTICA S-107 Wysokogórskie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe – wszystko po to, byś na szlaku mógł czuć się jeszcze pewniej.

Oprawki z grilamidu, wyjątkowego rodzaju nylonu, sprawiają, że okulary są wytrzymałe na uderzenia, są elastyczne, mają też właściwości antyalergiczne. Soczewki zostały wyposażone w specjalną formułę Anti-fog, która gwarantuje brak zaparowania, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Do wykonania soczewek użyto poliwęglanu, który nie tylko jest odporny na zarysowania i charakteryzuje się idealnie równą płytką, ale także wpływa na rozjaśnienie i wyostrzenie obrazu.

Dodatkowa zawartość filtra UV 400 tworzy ochronę przed wszystkimi typami promieniowania słonecznego. Jeśli zależy Ci na poprawie komfortu Twoich górskich wypraw, wybierz okulary męskie ARCTICA S-107!

 
kat. 4 - bardzo intensywne światło słoneczne: 3%-8%.
szerokość między zawiasami - 13 cm
długość zauszników - 12,2 cm
szerokość szkieł - 5,8 cm
wysokość szkieł z oprawką - 4,2 cm
 
 Dodatkowo otrzymujesz zupełnie za darmo 3 gratisy!!!
1. markowe etui na okulary
2. woreczek na okulary
3. ściereczka na okulary