Wczytuję dane...
Model: Z-2
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 265
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: FEBE

OKULARY DLA KIEROWCÓW, ROZJAŚNIAJĄCE


Niezbędne dla każdego kierowcy. Służą poprawie widzialności nocą i ochronie w trudnych warunkach atmosferycznych. W dużym stopniu poprawiają widoczność w deszczową lub śnieżną noc


Okulary są wytrzymałe i lekkie, posiadają silikonowe noski oraz silikonowe wstawki w zausznikach.

Posiadają filtr UV 400 chroniący oczy w 100% przed szkodliwym promieniowaniem

UVA oraz UVBSZKŁA: ŻÓŁTE ROZJAŚNIAJĄCE

- redukują efekt odbicia światła,

- poprawiają jakość oraz komfort widzenia,

- maja elegancki, nowoczesny wygląd

WYMIARY:
- szerokość między zawiasami: 13,5 cm
- wysokość szkieł z oprawką: 4,1 cmokulary dla kierowców

Jeśli szukasz okularów, które zdecydowanie poprawią Twój komfort i bezpieczeństwo, polecamy okulary dla kierowców do jazdy w nocy 7. To innowacyjny sposób na doskonałą ochronę oraz poprawę widoczność na drodze. Idealnie się sprawdzą w czasie jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, na przykład w czasie ulewy czy też śnieżycy. Są odpowiednio wyprofilowane i wykonane z doskonałej jakości materiałów, by zapewnić Ci niebywałą wygodę, nawet w czasie długotrwałego użytkowania.

Te okulary męskie oraz damskie to przykład wykorzystania nowoczesnych, zaawansowanych technologii w trosce o bezpieczeństwo w codziennym życiu. By zdecydowanie poprawić ich parametry, wykonano je z lekkiego materiału.

Mają też wygodne silikonowe noski oraz wstawki w zausznikach. Dlatego też dobrze się trzymają, nie spadają w trakcie użytkowania. Specjalny flirt ochronny zapewnia stuprocentową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Żółte, rozjaśniające szkła pozwalają na zachowanie odpowiedniej widoczności i poprawę jakości obrazu.Zaloguj się
2013-03-31 16:15:29 - Magdalena

W czasie niepogody (deszcz, zachmurzenie, we mgle jeszcze nie wypróbowałam) spełniają swoje zadanie :) Używam je przede wszystkim w czasie jazdy na rowerze,ale zdarza się, że zasiadając za kółkiem mam je na nosie. Moje oczekiwania spełniły. :)

Polecamy