Filtruj według

Dla kogo
więcej... mniej
Cena
209 389
Antyrefleks / Blue Light
więcej... mniej
Polaryzacja
więcej... mniej
Fotochrom
więcej... mniej
Rozjaśniające
więcej... mniej
Materiał oprawki
więcej... mniej
Kształt oprawki
więcej... mniej
Rodzaj oprawki
więcej... mniej
Dominujący kolor oprawki
więcej... mniej
Kolor soczewki
więcej... mniej
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
więcej... mniej
Soczewka lustrzana
więcej... mniej
Możliwość wymiany szkieł
więcej... mniej
Nakładane na korekcyjne
więcej... mniej
Wymienne soczewki w zestawie
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Okulary GOG

Okulary GOG

Marka Gog należy do polskiej firmy Prostaf, która działa w branży optycznej już od 1991 roku. Od tego czasu wyrobiła sobie markę lidera w branży okularów sportowych oraz gogli narciarskich. Początek Gog sięga 2004 r., kiedy to marka weszła na rynek, który od razu podbiła. Obecnie okulary Gog można kupić w aż 20 krajach na całym świecie. Cenione są za jakość, świetne wykonanie oraz wygodę. Dobrze chronią wzrok, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dedykowane są ludziom aktywnym, którzy wybierają to, co najlepsze. Spełnią oczekiwania nie tylko sportowców amatorów, ale i profesjonalistów.

Okulary marki GOG

Niewątpliwie dzięki dobrej ochronie wzroku wyniki sportowe mogą być jeszcze lepsze, wszak warto tutaj stosować się do filozofii firmy, która brzmi: "Good or greater". Produkty Gog powstają we współpracy z najlepszymi ekspertami oraz sportowcami z całego świata. Jednocześnie okulary tej firmy mają przewagę nad konkurencją, gdyż poza wykorzystaniem najlepszych materiałów w ich produkcji, zapewniają też wygodę noszenia, ale i wpisują się w aktualne trendy. 

Fotochromowe okulary Gog

Okulary Gog mają wytrzymałe soczewki oraz oprawy wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Do tego też spełniają najbardziej restrykcyjne normy dotyczące ochrony przed szkodliwym działaniem UV-A i UV-B. Na uwagę zasługuje fakt, że owe okulary spełniają nie tylko normy europejskie, ale również standardy amerykańskie i australijskie. Warto też zauważyć, że w ofercie znajdują się najlepsze okulary Gog fotochromowe, których zadaniem jest dostosowanie się do aktualnie panującego oświetlenia. Zatem takie okulary sprawdzą się w naprawdę słoneczne dni, ale też można je nosić, gdy dzień jest pochmurny, a przy tym, co jakiś czas wychodzi słońce. 

Rzeczywiście okulary zachowują się bardzo dobrze w każdych warunkach i w zależności od oświetlenia soczewki przyciemniają się bądź rozjaśniają. Szyby fotochromowe zostały wykonane przy użyciu najlepszych na świecie materiałów, przy zastosowaniu najlepszej technologii. Warto zauważyć, że okulary tej marki równoważą światło, ale też podnoszą postrzeganie głębi. Duże znaczenie ma również fakt, że poprawiają kontrast widzenia. To trafny wybór dla rowerzystów, sportowców czy innych osób aktywnych, które cenią najwyższą jakość. 

Okulary Gog – opinie 

Okulary Gog mają naprawdę dobre opinie użytkowników, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz odporność nawet na uszkodzenia mechaniczne. Klienci doceniają także fakt, że są one dopracowane, w każdym, nawet najmniejszym szczególe, a przy tym są odporne na zarysowania. Do największych zalet można też zaliczyć wygodę. Użytkownicy potwierdzają, że noszenie tych okularów przez cały dzień jest wygodne i nie powoduje bólu uszu czy nosa. Oczywiście na tym zalety się nie kończą. Klienci doceniają również modną estetykę oprawek. Wiele osób sądziło, iż okulary sportowe nie mogą być modne, ale przeglądając ofertę Gog, można przekonać się, że to nieprawda. 

Okulary przeciwsłoneczne Gog 

Okulary Gog to także świetna oferta okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie modele bardzo dobrze chronią wzrok, ale też świetnie się prezentują. Oferta jest naprawdę bogata i można zdecydować się na różne kształty oprawek. Dostępne są klasyczne kwadratowe, ale też lekko zaokrąglone, czy inspirowane kształtem nerdów. Okulary przeciwsłoneczne Gog dostępne są w różnorodnych oprawkach, dzięki czemu bardzo łatwo znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu.

Takie okulary nie tylko doskonale chronią wzrok, ale też są modnym gadżetem, który dopełni każdą stylizację i może nadać jej modnego charakter. Okulary przeciwsłoneczne Gog mają też różny stopień polaryzacji. Te najbardziej przyciemniane sprawdzą się dla kierowców. Takie okulary nadają się także na co dzień, szczególnie gdy dużo przebywa się na dworze. Można również zdecydować się na uniwersalne okulary aviatory. Nie trzeba obawiać się, że szybko wyjdą z mody.

Okulary Gog – rowerowe 

Okulary Gog rowerowe to szeroki wybór modeli, które zapewniają ochronę oczu nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale też przed drobinkami piasku, żwiru czy kurzu. Tutaj doskonale sprawdzą się okulary fotochromowe, które dopasowują się do warunków oświetleniowych, np. wjeżdżając do zacienionego lasu, nie trzeba ich zdejmować, aby zaraz po wyjechaniu ponownie je zakładać. Otóż w każdych warunkach okulary zapewnią maksymalny komfort i to nie tylko za dnia, ale także wieczorem. Okulary rowerowe chronią również przed insektami czy uporczywym wiatrem. 

Okulary fotochromowe można określić mianem okularów, które podążają za człowiekiem. Otóż dostosowują się do warunków i w każdych zapewniają maksimum ochrony, a to wszystko dzięki fotochromom. Oznacza to, że okulary rozjaśniają się, gdy jest ciemno, natomiast przyciemniają się, gdy promieniowanie słoneczne jest bardzo intensywne. Takie rozwiązanie zapewnia większe bezpieczeństwo jazdy. Jednocześnie to świetny wybór nie tylko dla zawodowych rowerzystów, ale i amatorów. Kropką nad "i" jest fakt, że takie okulary nie parują, co zwiększa komfort jazdy na rowerze w przypadku wyższej wilgotności powietrza.