Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa
Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa
Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa

Wybierz kolor

Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui - granatowa

87 osób kupiło
4,90 zł
Brutto

Ultradelikatna Ściereczka do okularów z mikrofibry w etui

Ilość
4,90 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Ultra delikatna ściereczka z mikrofibry w etui

 

➤ Wysokiej jakości ściereczka z dużą gęstością włókien

➤ Idealnie nadaje się do czyszczenia:

➤ soczewek okularowych

➤ obiektywów w aparatach fotograficznych

➤ ekranów LCD

 

✅ Rodzaj wykończenia brzegu: ząbkowany, zygzakowaty

✅ Rozmiar: 17,5 x 14,5 cm

✅ Kolor: granatowy 

✅ Szczegółowa specyfikacja:

 

Zbudowana z mikrowłókien o dużej gęstości konstrukcja usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy olejowe. Dostosowane do wszystkich typów soczewek, w tym plastikowych oraz powlekanych soczewek mineralnych i AR (antyreflex). Może być wielokrotnie użyta po wypraniu.

 

Podana cena za 1szt

  

Co to jest ultradelikatna ściereczka do okularów z mikrofibry?

Ultradelikatna ściereczka z mikrofibry to produkt, który z pewnością pomoże Ci w prawidłowy sposób zadbać o nieskazitelną czystość Twoich okularów, a co za tym idzie, również o komfort Twojego widzenia. Uniwersalny rozmiar (17,5 x 14,5 cm) zapewni Ci wygodę czyszczenia, ponieważ szmatka nie jest ani za duża, ani za mała. Duża gęstość włókien sprawia, że ściereczka idealnie nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni, nie pozostawiając przy tym żadnych smug ani pyłów.

 

Jakie cechy i zalety posiada ultradelikatna ściereczka do okularów z mikrofibry?

• Materiał – wysokiej jakości mikrofibra użyta do produkcji ściereczek sprawia, że jest to niezastąpiony produkt przy czyszczeniu okularów. Co więcej szmatka nadaje się również idealnie do takich powierzchni jak: ekrany LCD czy obiektywy w aparatach fotograficznych,

• Solidne wykończenie – nasza ultradelikatna ściereczka do okularów z mikrofibry posiada również piękne zygzakowate, ząbkowane wykończenie brzegów, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że szmatka zacznie się na przykład pruć,

• Uniwersalność - konstrukcja stworzona z mikrowłókien o dużej gęstości usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy olejowe. Dodatkowym atutem jest fakt, że ściereczki dostosowane są do wszystkich typów soczewek (w tym plastikowych oraz powlekanych soczewek mineralnych i AR-antyreflex).

 

Jakie zastosowanie ma ultradelikatna ściereczka do okularów z mikrofibry i czego unikać przy jej użytkowaniu?

Ściereczka pomoże Ci pozbyć się z Twoich okularów wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń. Przy jej użytkowaniu warto pamiętać o regularnym czyszczeniu samej ściereczki, dzięki czemu będziesz mógł używać jej wielokrotnie. Piorąc ultradelikatną ściereczkę z mikrofibry pamiętaj o tym, żeby nie stosować silnie żrących lub wybielających środków, ponieważ w ten sposób możemy doprowadzić do pozbawienia szmatki jej właściwości, a co za tym idzie – jej zniszczenia.

 

Dlaczego warto kupić ultradelikatną ściereczkę do okularów z mikrofibry i od czego zależy jej cena?

Okulary wymagają regularnego czyszczenia, o czym doskonale wie każdy ich użytkownik. Zdecydowanie warto wyposażyć się w profesjonalne szmatki, które znacznie ułatwią ten, często pracochłonny i trudny proces. Ceny ściereczek do okularów różnią się w zależności od materiałów z jakich są wykonane. Z naszymi ultradelikatnymi ściereczkami z mikrofibry możesz być pewien, że szybko zapomnisz o smugach i pyłach ograniczających Twoje pole widzenia.

Szczegóły produktu

Opinie