• -20%
Złote okrągłe okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki FLEX STDBLF1B

Wybierz kolor

Złote okrągłe okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki FLEX STDBLF1B

61 osób kupiło
40,00 zł
32,00 zł - 20%
Brutto

Złote okrągłe Okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki w kolorze złotym STDBLF1B ( Blue Light Filter ) 

Ilość
40,00 zł
32,00 zł - 20%
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Dostawa 1-2 dni robocze

Opis produktu

Złote okrągłe okulary zerówki w kształcie lenonek do pracy przy komputerze, a także do oglądania TV, obsługiwania telefonu czy tabletu

- wszędzie tam gdzie występuje promieniowanie niebieskiego światła

 

➤ Okularki typu Lenonki STDBLF1B w kolorze złotym w połysku.

➤ Oprawka metalowa z wygodnym zausznikiem z tworzywa.

➤ Soczewki posiadają Filtr Światła Niebieskiego (Blue Light Filter).

 

 

 

✅ Posiadają Zawiasy FLEX (bezuciskowe zauszniki) - pozwalają one na odgięcie zausznika poza linię okularów. Ułatwiają tym samym zakładanie okularów i zapewniają bezuciskowe noszenie, zapobiegając przy tym ryzyku ewentualnych odkształceń.

➤ Model dedykowany zarówno dla mężczyzn jak i kobiet nie tylko do pracy przy komputerze, tablecie ale także jako dopełnienie codziennych stylizacji.

 

Co to są Złote okrągłe Okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki w kolorze złotym STDBLF1B?

Połączenie wygodnych, komfortowych, modnych i praktycznych okularów, to największy hit sezonu. Dzięki okularom do komputera, każda, nawet długa praca przed ekranem będzie przyjemniejsza, oraz mniej męcząca. Specjalne soczewki, pokryte powłoką, umożliwiającą odbijanie światła niebieskiego, nie tylko chronią oczy, przed pogorszeniem się wzroku, ale również zmniejszają ból głowy, zmęczenie, a ponadto, korzystnie wpływają na wizerunek osoby, która je nosi. Są zatem praktyczne i pełnią funkcję ozdobną.

 

 

✅W ZESTAWIE:

1. etui 

2. ściereczka do soczewek


✅SZCZEGÓŁY

 Producent  Stylion
 Rodzaj  damskie / męskie
 Kształt  lenonki, okrągły
 Właściwości soczewek   zerówki, z filtrem światła niebieskiego (Blue Light Filter)
 Filtr UV  UV 400
 Kategoria filtra  kat. 0
 Kolor oprawki  złoty połysk + czarny zausznik
 Kolor soczewki  bezbarwna
 Dostępność   w magazynie
 Czas realizacji  do 24h
 Materiał

 metal + tworzywo

 Wymiary

 szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 13.2

 max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 5.3

 

 glass.png 50 - szerokość soczewki podana w mm

 bridge.png 21 - szerokość mostka podana w mm

 arm.png 132 - długość zausznika podana w mm

 

Jakie cechy i zalety, posiadają Złote okrągłe Okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki w kolorze złotym STDBLF1B?

Okulary typu lenonki, są wykonane z solidnego metalu, połączonego z tworzywem sztucznym. Dzięki temu są one wytrzymałe, ale również, doskonale prezentują się, oraz układają, podkreślając rysy twarzy. Specjalna powłoka, w jaką zostały zaopatrzone soczewki, chronią oczy przed negatywnym wpływem światła niebieskiego, oraz poprawiają komfort widzenia. Doskonale nadają się dla osób, które mają wadę wzroku, która utrudnia im prowadzenie samochodu po zmroku. Dzięki nim prowadzenie będzie przyjemniejsze i bezpieczne, gdyż poprawi się kontrast i ostrość.

 

Jakie zastosowanie mają Złote okrągłe Okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki w kolorze złotym STDBLF1B i czego unikać, podczas ich użytkowania?

Okulary zerówki, mają wiele zastosowań. Chronią oczy przed szkodliwymi wpływem światła niebieskiego, poprawiają komfort widzenia, odciążają pracę oczu, niwelują zmęczenie oraz sprawiają, że prowadzenie po zmroku, jest bezpieczniejsze. A to jeszcze nie koniec zalet, jakie wynikają z korzystania z okularów zerówek. Okulary w kolorze złotym, stworzone zostały z myślą o osobach, które cenią sobie wysokiej jakości dodatki modowe, oparte na najnowszych trendach. Okulary, ze względu na materiał, są wytrzymałe, doskonale układają się, nie podrażniają uszu, oraz chronią oczy. To z pewnością, najlepszy produkt dla osób, pracujących przed ekranem. Ich jedyną wadą, jest możliwość uszkodzenia powłoki ochronnej, poprzez zarysowania. By tego unikać, należy stosować specjalne twarde etui, do przechowywania okularów, oraz czyścić dokładnie soczewki, specjalną, miękką ściereczką.

 

 

✅Zawiasy FLEX (bezuciskowe zauszniki)

 

 

✅CHROŃ OCZY PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM EMITOWANYM PRZEZ MONITORY

 

Co to jest niebieskie światło ?

Światło niebieskie przenosi niemal największą energię z całego światła widzialnego. Długa ekspozycja na nie może powodować podrażnienia i zmęczenie oczu oraz obniżać koncentrację. Jeśli przez wiele godzin dziennie korzystasz z wyświetlaczy LCD (to one emitują najwięcej światła niebieskiego) możesz mieć również trudności z zasypianiem.

Jak działają okulary do ekranów?

Soczewki posiadają powłokę Blue Cut, odfiltrowują część światła niebieskiego, tak żeby ilość, która dociera do Twoich oczu była zbliżona do poziomu naturalnego. Dodatkowo soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Dlaczego warto korzystać z okularów do urządzeń cyfrowych

Okulary redukują nadmierną ilość niebieskiego światłą, poprawiają kontrast widzenia. Dodatkowo zmniejszają zmęczenie i podrażnienie wynikające z długiego patrzenia w ekrany LCD. Poprawiają koncentrację w trakcie dnia oraz komfort Twojego snu. Jeśli korzystasz często z komputera, telefonu czy tabletu, to produkt dla Ciebie

 

Okulary posiadają certyfikat jakości CE oraz odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02.

✅Filtr UV 400 - Soczewki blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC. Zapewnia pełną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

 

 

Dlaczego warto kupić Złote okrągłe Okulary Lenonki z filtrem światła niebieskiego do komputera zerówki w kolorze złotym STDBLF1B, i od czego zależy ich cena?

Jest wiele powodów, dla których warto kupić takie okulary. Najważniejszym z nich jest ochrona oczu przed niekorzystnym wpływem światła niebieskiego. Ich cena jest adekwatna do jakości, dlatego tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Na jej wpływ ma przede wszystkim materiał oraz oryginalny design.

Szczegóły produktu

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Dla kogo
damskie
Materiał oprawki
metalowe
Kształt oprawki
Okrągłe
Rodzaj oprawki
pełna
Dominujący kolor oprawki
złoty
Kolor soczewki
przezroczysty / bezbarwny
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 12,1cm - 13cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
TAK
Soczewka lustrzana
NIE
Możliwość wymiany szkieł
NIE
Nakładane na korekcyjne
NIE
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
NIE

Opinie