Stylion

Dostawa już za 7,90zł !  Od 100zł Wysyłka Gratis

🤓 Znajdź idealne oprawki i dobierz soczewki w 5 minut! 🕒

14 dni na zwrot

Darmowa dostawa od 100zł

Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

Fotochromowe okulary sportowe przeciwsłoneczne z ramką korekcyjną GOG E559-4R

Kod produktu: E559-4R

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOG E559-4R zmieniające kolor soczewek pod wpływem promieniowania

Cena: 361,99 zł
361.99
Dodaj przydatne akcesoria:
ilość +- szt.

towar niedostępny

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź

14 DNI NA ZWROT sprawdź
Dostępność: na wyczerpaniu
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź

Opis produktu

Okulary firmy GOG to przeciwsłoneczne okulary sportowe z fotochromem - GOGGLE E599-4R przeznaczone dla rowerzystów i biegaczy

 

wyposażone zostały także w Filtr UV400.

 

Dzięki zastosowanym soczewkom fotochromatycznym (transmatic) okulary idealnie sprawdzają się zarówno w dzień jak i w nocy. 

➤ Zastosowana technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do kształtu twarzy poprzez możliwość regulacji nosków i zauszników, zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.

➤ Oprawka została wykonana z lekkiego lecz wytrzymałego Polikarbonu. Ze względu na elastyczność materiału, okulary mają zwiększoną odporność na działania mechaniczne. 

➤ Soczewki fotochromowe szybko dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w różnych warunkach pogodowych.

 

Przepuszczalność światła:

Kat.1Kat.3 soczewka dopasowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat.1 - cat.3 (od 80% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych

 

✅Okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, ponieważ są wyposażone w ramkę optyczną, która umożliwia osadzenie szkieł korekcyjnych. Ramka nie jest przymocowana na stałe, można ją zdemontować.

ramka korekcyjna

WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 13.6 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 4.6 cm

 

✅Oprawka* polikarbon* kolor: czerwony + czarny

✅Soczewka* kolor: polichromatic red * filtr: UV 400

✅Pozostałe cechy* elastyczne końcówki zauszników* regulowane noski

 

✅W komplecie

* woreczek na okulary

* ramka optyczna

* 1x okulary

 baner-gog.jpg

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

 

Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

 

fotochrom_soczewki_optimized.webp

Soczewki fotochromatyczne w technologii CHROMATIC szybko i efektywnie dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia wyróżniając się przy tym barwną powłoką lustrzaną,. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dodatkowa powłoka lustrzana zwiększa ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia.

Ramka do osadzenia szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

Poliwęglan nadaje okularom lekkość i odporność na działania mechaniczne. Soczewki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością i odpornością na zarysowania, nie powodują zniekształceń i zaburzeń widzenia.

✅ Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS posiadają soczewki pokryte lustrzaną powłoką dostępną w wielu kolorach. Specjalna powłoka gwarantuje zwiększoną ochronę oka przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia. Okulary przeciwsłoneczne z REFLEX G-LENS znajdują swoje zastosowanie w szczególności w warunkach silnego nasłonecznienia.

Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

✅ Miękkie etui w zestawie

GOGGLE-GOG.jpg

  • Dla kogo:męskie
  • Materiał oprawki:tworzywo sztuczne
  • Kształt oprawki:Sportowe
  • Rodzaj oprawki:pełna
  • Dominujący kolor oprawki:czerwony
  • Kolor soczewki:revo (lustrzany)
  • Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie):pomiędzy 13,1cm - 14cm
  • Polaryzacja:NIE
  • Antyrefleks / Blue Light:NIE
  • Soczewka lustrzana:NIE
  • Możliwość wymiany szkieł:TAK
  • Rozjaśniające:NIE
  • Fotochrom:TAK

Szczegóły produktu

Dominujący kolor oprawki
czerwony
Kształt oprawki
Sportowe
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Rodzaj oprawki
pełna
Kolor soczewki
kolorowy-lustrzany
Szerokość między zawiasami
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Fotochrom
TAK
Soczewka lustrzana
NIE

Opinie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
6845 41 /skins/user/rwd_shoper_9/
Podobne produkty
Najcześciej zadawane pytania dotyczące Okulary Fotochromowe
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium