Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOG E668-1R
Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOG E668-1R

Wybierz kolor

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOG E668-1R

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną GOG E668-1R zmieniające kolor soczewek pod wpływem promieniowania słonecznego

389,00 zł
Brutto
Złóż zamówienie w ciągu 01h 54m 24s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Ilość

  • Koszty wysyłki
  • Dostępność Produkt dostępny
  • Czas wysyłki Wysyłka w 24h
  • Zwroty

Okulary firmy GOG (wcześniejsza nazwa marki GOGGLE) to przeciwsłoneczne okulary sportowe z fotochromem i lekką powłoką lustrzaną - GOG E668-1R

 

Wyposażone zostały także w Filtr UV400. Dzięki zastosowanym soczewkom fotochromatycznym (chromatic) okulary idealnie sprawdzają się zarówno w mocne jak i słabe nasłonecznienie

 

➤ Zastosowana technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do kształtu twarzy poprzez możliwość regulacji nosków i zauszników, zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.

➤ Oprawka została wykonana z lekkiego lecz wytrzymałego TR90 grilamidu. Ze względu na elastyczność materiału, okulary mają zwiększoną odporność na działania mechaniczne. 

➤ Soczewki fotochromowe szybko dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewki zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 gwarantując wygodę użytkowania w różnych warunkach pogodowych.

➤ Przepuszczalność światła:

Kat.1Kat.3 soczewka dopasowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie cat.1 - cat.3 (od 80% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych

 

✅ Okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, ponieważ są wyposażone w ramkę optyczną, która umożliwia osadzenie szkieł korekcyjnych. Ramka nie jest przymocowana na stałe, można ją zdemontować.

ramka korekcyjna

 

✅WYMIARY:

szerokość mierzona między zausznikami przy zawiasach: 13.6 cm

wysokość soczewki razem z oprawką: 4.5 cm

 

➤ Oprawka* TR90 grilamid* kolor: czarny matowy + niebieskie wstawki

➤ Soczewka* kolor: lekko niebieska lustrzanka fotochromatyczna * filtr: UV 400

➤ Pozostałe cechy* elastyczne końcówki zauszników* regulowane noski

 

✅W komplecie

* sztywne etui

* ramka optyczna

* kartonik firmowy

 

Normy* produkt jest zgodny z normą PN-EN ISO 12312-1:2014-02

 

✅ Soczewki z filtrem UV zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

 

✅ CHROMATIC G-LEN

Soczewki fotochromowe w technologii CHROMATIC G-LENS szybko i efektywnie dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia wyróżniając się przy tym barwną powłoką lustrzaną. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek fotochromowych CHROMATIC G-LENS zmienia się w zakresie od kat. 1 do kat. 3 gwarantując wygodę użytkowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dodatkowa powłoka lustrzana zwiększa ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i znacząco redukuje odblaski dla poprawy komfortu widzenia.

 

✅ Ramka do osadzenia szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

 

✅ Grilamid charakteryzuje się zwiększoną elastycznością w stosunku do poliwęglanu, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości.

 

✅ Technologia HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów oraz rozwiązań technicznych. Termoplastyczny acetat pozwala na spersonalizowanie okularów w salonach optycznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów sportowych wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt nie wymaga pomocy specjalisty.

 

✅ Twarde etui w zestawie

 

 

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną gog e668-1r

Fotochromowe okulary sportowe marki gog to wyjątkowe połączenie jakości i unikalne wyglądu. Wybierając produkt, masz pewność, że kupujesz produkt klasy premium. Idealny dla sportowców, tych amatorskich, jak i zawodowców.

 

Fotochromowe okulary sportowe z ramką korekcyjną gog e668-1r - cechy charakterystyczne

Firma gog stworzyła okulary sportowe z fotochromem i lekką powłoką lustrzaną. Mocnym atutem jest również filtr uv400, który skutecznie ochroni Twoje oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym. Przeciwsłoneczne okulary z soczewkami fotochromatycznymi idealnie sprawdzą się zarówno w mocno jak i słabo nasłonecznione dni. Kategoria filtra zmienna, w zakresie od kat.1 do kat.3

 

Wygląd i materiał

Okulary przeciwsłoneczne firmy gog to nietuzinkowa pozycja, która zaskakuje swoim wyjątkowym wyglądem. Oprawki w kolorze czarno — matowym z niebieskimi wstawkami i lustrzane soczewki w niebieskim kolorze komponują ze sobą idealnie. Technologia head-fit umożliwia dopasowanie okularów do kształtu twarzy, poprzez regulację nosków i zauszników. W okularach istnieje możliwość wstawienia soczewek korekcyjnych pod własną wadę wzroku.

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com

Arkusz danych

Dla kogo
męskie
Materiał oprawki
tworzywo sztuczne
Kształt oprawki
Sportowe
Rodzaj oprawki
półramkowe
Dominujący kolor oprawki
czarny
Kolor soczewki
revo (lustrzany)
Szerokość między zawiasami (mieści się w zakresie)
pomiędzy 13,1cm - 14cm
Polaryzacja
NIE
Antyrefleks / Blue Light
NIE
Soczewka lustrzana
TAK
Możliwość wymiany szkieł
TAK
Nakładane na korekcyjne
NIE
Wymienne soczewki w zestawie
NIE
Rozjaśniające
NIE
Fotochrom
TAK

Aktualnie brak pytań dla tego produktu.

stylion.pl Reviews with ekomi-pl.com